תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    אוקיי, כמו שבטח שמתם לב, המקום די מת בשבוע האחרון. בגלל שהעניין בא אחרי תקופה מסוימת שהמקום היה במין תנופה, אני מרגיש צורך לכתוב את ההודעה הזאת. הסיבה שלא הייתי פעיל היא שאני הייתי די עסוק, וכשעשיתי משהו שקשור לפורום זה היה בעיקר בשביל לסדר לשון את עניין ההרשאות של המנהלים (עכשיו גם הוא יכול לחסום אתכם ). עכשיו, אחרי שסידרנו את העניין, אנחנו יכולים להתפנות לטפל בשאר ענייני הפורום.

בין היתר אנחנו מתכננים לפתוח דיונים (רשמיים, פילוסופיים, דיוני חדשות, וכיו"ב..) ולכתוב כתבות בניסיון להזריק קצת מרץ לקהילה, כשכמובן גם נסיונות מצד המשתמשים השונים פה יתקבלו בברכה. זה גם ניראה לי הזמן והמקום לשבח את מתן וגונן שלקחו חלק בכך, וגם את שגיב שתורם לקהילה מאחורי הקלעים.

בנוסף לכך, אני ושון מתכננים כבר כמה זמן לנסות להוציא אל הפועל תחרות גדולה בקיץ, דוגמת תחרות הפורטל שהייתה בפסח שנה שעברה (רק שהפעם הפרס יגיע לזוכה ). הצעות שונות, לחלקים בתחרות, לפרסים, או לתפאורה יתקבלו בברכה בפרטי.

חוץ מזה, אני אישית פונה אל משתמשים ותיקים שכבר עזבו אותנו בניסיון להחזיר אותם, נסיונות דומים מצדכם, או נסיונות להבאת חברים גיימרים שלכם יתקבלו בברכה גם כאן. אני גם מזמין את כל מי שלא נרשם עדיין, להירשם ברשימת ה-PSN ID של הפורום (שעיצבתי מחדש ).

אם יש לכם הצעות או משהו אחר בעניין הכיוון של הקהילה נשמח לשמוע כאן.

ולסיום, תזכרו:

הקהילה היא כולנו ובשביל כולנו.
    נערך לאחרונה על ידי infected aviad; 05.06.2012 בשעה 15:19.

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    "אתה הנך לא כלום, הפורום הוא הכל"
    הרמה בפורום עלתה, וזה מה שחשוב.
    היום חשבתי על אפשרות שאולי נעשה מפגש בקיץ, הייתי שמח לראות אתכם במציאות... שנה שעברה ניצן מנהל גיים פריק הציע את המועדון שלו במחיר מוזל לפגישה, אני בטוח שתוכלו לתאם איתו משהו. אם זה יתקיים, אני אגיע

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי My_T
    "אתה הנך לא כלום, הפורום הוא הכל"
    הרמה בפורום עלתה, וזה מה שחשוב.
    היום חשבתי על אפשרות שאולי נעשה מפגש בקיץ, הייתי שמח לראות אתכם במציאות... שנה שעברה ניצן מנהל גיים פריק הציע את המועדון שלו במחיר מוזל לפגישה, אני בטוח שתוכלו לתאם איתו משהו. אם זה יתקיים, אני אגיע
    "אין עוד אל מלבדי הפורום ואביעד שליחו"
    בעניין המפגש, אני לא בטוח עד כמה זה אפשרי, שכן המפגש האחרון התקיים לפני משהו כמו 4 שנים כשמספר האנשים שהגיעו אליו היה בסביבות כל הגודל של הקהילה כיום (רק בשביל להמחיש את סדר הגודל שהקהילה צריכה להיות בשביל להוציא מפגש מתפקד).

בשביל להגיע לשם הקהילה צריכה לגדול, תביאו חברים ותהיו פעילים.

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

הצטרף בתאריך
    23.05.2012
    עיר
    חיפה
    הדיונים שאנשים נמשכים אליהם הם ot,צריך לעורר עניין למשל אתמול היתה את התערוכה
    והיה אפשר לארגן זמנים,עדכונים וצאט בזמן שצופים כמו בפורום אקסבוקס,לפתוח דיון
    ''פלייסטישן ב2012'',ולדעתי מספיק מאטים מהמשתמשים שיהיו פעילים שייסיקרו יוסיפו חדשות
    להפעיל את התרד של tlou לרגל הסרטון משחקיות שנחשף וכול מיני

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי phinexwrath71
    ''פלייסטישן ב2012'',ולדעתי מספיק מאטים מהמשתמשים שיהיו פעילים שייסיקרו יוסיפו חדשות
    אבל יש

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    טוב אז אני אעשה review לרובה של CTA Digital לPlaystation Move.

בהצלחה לנו.
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי phinexwrath71
    קודם כל תודה על הביקורת.
    בעניין התערוכה, באמת שמדובר בפספוס שלנו בגלל שלא הינו פעילים, לשם השוואה, בשנה שעברה עקפנו את ה-1000 הודעות ביום שלה..
    בעניין דיון פלייסטיישן ב-2012, כבר יש:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1460120
    בנוסף לכך, שים לב שבאמת שון הפעיל את הת'רד של the last of us.

הרשמה