תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    27.05.2012
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1486210
    קודם כל קווין וזאק אלו שני חברים שלי ששיחקו איתי בגאדר והם יודעים שזה בצחוק והם גם קיללו ואנחנו לא נעלבים אחד מהשני .. זה דבר ראשון
    דבר שני ב- 16:18 קווין עשה לי טייקי והרג אותי כדי לנטרל וויתרתי לו ולא הבאתי לו באן...וב- 5:13 זאק הרג אותי "בטעות"
    דבר שלישי אם כל כך מפריע לך רדיק ואתה צודק יכול להיות שזה מפריע ולא כיף לשמוע.. שים אותי על מיוט אחי אני נורא מצטער....
    דבר רביעי : מאז שעליתי דרגה אתה כל הזמן מחפש אותי וזאת ההוכחה המושלמת לכך.. אבל בסדר אחי אתה צודק לא הייתי צריך לקלל אבל זה לא שסתם קיללתי מישהו, אלה חברים שלי וכך זה מוריד מהדבר הלא נכון שעשיתי.
    שייהיה לך יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2012
    כל הכבוד שהסברת את עצמך אופק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עם כמה שאתה צודק שזה עם חברים מותר לך לקלל וכאלה אבל לא בונט הוא לא צריך לשים אותך על מיוט בגלל זה לך לסקיפ או משהו וRD1K מחפש את כולם כי הורידו אותו דרגה ואתה עלית..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2012
    עיר
    מבועים
    תשמע אני מבין את זה שכשאתה עם חברים לא רק ב CS אלה בכללי אז זה קללות כזה בכיף
    אבל בקונטר תנסה להתאפק עם זה ולנסות כמה שפחות כי זה יכול לעלות לך ביוקר וחבל...
    [IMG]http://up400.siz.co.il/up3/y2edmg5nmz45.gif[IMG]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2012
    עיר
    באר שבע
    תקשיב אופק אתה לא צריך לקלל לא משנה מה קרה אתה בתור מנהל לא צריך לקלל.
    לכל עזרה יש לפנות במירק : vG|Rami
    בברכה רמי סגן מנהל vgames.gathers
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2012
    כולכם צודקים, אני מסכים אם זה שאני מנהל ואני לא אמור לקלל.. אבל חומרת הדבר לא היית כל כך גדולה כמו שהוא הציג אותה.. ודרך אגב אני ידוע שרדיק מחפש אותי.. כי הוא ירד ואני עליתי.. אבל בסדר זאת זכותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2011
    אני לא רוצה לשמוע עוד תלונה כזאת על מנהל, שלא תגידו שלא הזהרתי. חברים לא חברים אתה צריך לייצג אותנו בכבוד. בלי קללות, TK אפילו לא בצחוק ולא מעניין אותי כמה (4HP) ממש לא מזיז לי. עשית טעות בצחוק או לא זה לא משנה זה הורס לאחרים, נקודה! ולגבי Rd1k גם אותך אני מזהיר בפעם הראשונה והאחרונה, אתה רוצה להתלונן על מישהו? הכל טוב ויפה יש לנו מייל תלונות שמחכה לתלונות מהסוגים האלה. פה ניסגר הסיפור שאני לא יחזור על זה שוב.
    Call it what you wanna call it, I'mma fucking ALCOHOLIC

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2012
    צודק 100 % אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2011
    +1 קובי.
    קיבלתם תשובה כמו צריך !

בברכה ,
    הנהלת Vgames.Gathers&Vgames.Tournaments