תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    קניתי עכשיו סטים משומש מחברת maximum steam משו כזה בחיוב טלפוני ועכשיו מלא אנשים אומרים לי שפרצתי פה למישהו wtf!? הם מוכרים סטימים פרוצים או שסתם מחרטטים אותי? ועם זה באמת סטים שפרצו מה אני לא יכול להחזיר אני שילמתי על זה...

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי tvink
    קניתי עכשיו סטים משומש מחברת maximum steam משו כזה בחיוב טלפוני ועכשיו מלא אנשים אומרים לי שפרצתי פה למישהו wtf!? הם מוכרים סטימים פרוצים או שסתם מחרטטים אותי? ועם זה באמת סטים שפרצו מה אני לא יכול להחזיר אני שילמתי על זה...
    סטים משומש זה סטים שנפרץ ונמכר...

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי yevKules
    סטים משומש זה סטים שנפרץ ונמכר...
    מה אני עושה אבל זה של מישהו פה מהקהילה שאני מכיר אבל אתם לא מבינים מה עברתי כדי שאני יוכל לשלם ולהשיג סוף סוף ומסתבר זה של מישהו פה אבל אני שילמתי על זה איך אני יחזיר.......

הצטרף בתאריך
    17.05.2011
    לא היה עדיף שתקנה חדש ?

הצטרף בתאריך
    06.08.2010
    נכתב במקור על ידי Mazzreti
    לא היה עדיף שתקנה חדש ?
    תכלס זה רק 10$ .. בכמה אתה קניתה ?

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי av1.
    תכלס זה רק 10$ .. בכמה אתה קנית ?
    50 שקל טלפון.. זה סבבה הם שינו למייל שלי והכל אז הכל טוב... הבעיה שיש פה מישהו שאומר שזה שלו..

הצטרף בתאריך
    06.08.2010
    נכתב במקור על ידי tvink
    50 שקל טלפון.. זה סבבה הם שינו למייל שלי והכל אז הכל טוב... הבעיה שיש פה מישהו שאומר שזה שלו..
    אחי יצאת פראייר הייתה קונה בסטים ביותר זול .. אין מה לעשות תנסו לפתור את זה בינכם ..

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי av1.
    אחי יצאת פראייר הייתה קונה בסטים ביותר זול .. אין מה לעשות תנסו לפתור את זה בינכם ..
    אין לי אבל לא paypal לא כלום הורים לא מסכימים בויזה אין לי כסף לויזה נטען צריך להטעין לפחות 250 שקל קיצר זה יצא לי הכי טוב שיכל לצאת..
    וזה גם 1 anthology
    זה 15$
    הם יצאו פראירים.. זה עולה 55-60 שקל שילמתי 50

הצטרף בתאריך
    06.08.2010
    נכתב במקור על ידי tvink
    אין לי אבל לא paypal לא כלום הורים לא מסכימים בויזה אין לי כסף לויזה נטען צריך להטעין לפחות 250 שקל קיצר זה יצא לי הכי טוב שיכל לצאת..
    וזה גם 1 anthology
    זה 15$
    הם יצאו פראירים.. זה עולה 55-60 שקל שילמתי 50
    אבל סטים גנוב כמו שאתה מספר לי כאן ידידי היקר

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי av1.
    אבל סטים גנוב כמו שאתה מספר לי כאן ידידי היקר
    אבל יש לי שליטה מלאה עליו + כל פרטי הקניה והפרטים של הויזה שזה נקנה איתה..וסטים אישרו לי שזה באמת הפרטים הCD key נכון והconfirmation code גם אמיתי בדקתי..

הצטרף בתאריך
    30.09.2011
    לא יודע מי מה איך למה אבל זה של מישהו מהטים שלי שהו גם חבר מאוד מאוד מאוד טוב שלי
    M4rker

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי M4rker
    לא יודע מי מה איך למה אבל זה של מישהו מהטים שלי שהו גם חבר מאוד מאוד מאוד טוב שלי
    ma alha?
    ani shilamti al ze ani lo yhol lahzir mele im haiti mekabel hinam aval shilamti ve lo itnu li yoter leshalem betelefon hara horim sorry beemet...
    ani lo yodea ma lagid leha bemet miztaer aval shilamti al ze...
    yesh li gam et kol ha pratim CD key kol ha codim ve ze az yesh li gam shlita melea al ha steam az hu sheli ahshav sorry bro..
    tagid la horim parzu li tiknu li hadash............
    o she im kanita be hiyuv bli she hem yadu she ze nu nu nu az ata avud im em lo gilu aval az tikne hadash..

הצטרף בתאריך
    10.07.2010
    נכתב במקור על ידי M4rker
    אפשר להתלונן על מי שמוכר את הסטימים הפרוצים לא? אבל דוגרי מי יתלונן חחחחחחחחח

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי FIINEST
    אפשר להתלונן על מי שמוכר את הסטימים הפרוצים לא? אבל דוגרי מי יתלונן חחחחחחחחח
    lo yasu lahem klum em yaholim she hem kiblu mi yeladim she lo zrihim ve she porshim al 20 shekel mashu kaze azov hh.......
    tvia mishpatit al 15$...
    lamrot she ulay efshar lisgor lahem ta hevra ve lehavi le ze she parzu lo 1 hadash

הצטרף בתאריך
    10.07.2010
    נכתב במקור על ידי tvink
    lo yasu lahem klum em yaholim she hem kiblu mi yeladim she lo zrihim ve she porshim al 20 shekel mashu kaze azov hh.......
    tvia mishpatit al 15$...
    lamrot she ulay efshar lisgor lahem ta hevra ve lehavi le ze she parzu lo 1 hadash
    אתה יודע ששכר בסטים זה אסור , לא לקנות ולא למכור .(לפי מה שאני יודע כן?) .

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עדיין אפשר להחזיר את הסטים שניפרץ , אם תקום פעם אחת והטים לא יעבוד תדע שהחזירו אותו

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי Psychoz.
    עדיין אפשר להחזיר את הסטים שניפרץ , אם תקום פעם אחת והטים לא יעבוד תדע שהחזירו אותו
    ve az ani yahzir oto leazmi be hazara yesh li et kol ha pratim + pratim shel ha visa.

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    נכתב במקור על ידי tvink
    ve az ani yahzir oto leazmi be hazara yesh li et kol ha pratim + pratim shel ha visa.
    אם יש לך את הויזה שלהם תקנה מלא משחקים

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    נתניה
    תה יודע הוא יכול לקחת תאשכול הזה לחברה כהוכחה שפרצו לו

הצטרף בתאריך
    06.08.2010
    נכתב במקור על ידי tvink
    אבל מי שקנה יתלונן לסטים ואז יחזירו לו את וסטים עצמם ישנו את האימייל לאימיל של מי שקנה ..

הרשמה