תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    קרית כת
    רובכם כבר מכירים את הגילדה הישראלית 7Kingdoms למשחק Guild Wars 2, בר "norman" איבגי אחד ממנהיגי הגילדה מפנה מזמנו על מנת לדבר עימנו על עבודתו – ניהול ותפקוד הגילדה, מדוע מנהל את הגילדה, איך הוא מוכן לאירוע הבטא השני לסוף השבוע הבא ועוד.

ש: היי בר, ספר לקוראים מעט על עצמך.
    ת: שמי בר איבגי ואני בן 20. נולדתי בקרית-גת וכיום אני חי שבוע שבוע גם בבאר שבע בהיותי חייל, התחלתי לשחק משחקי מחשב בגיל 10, שיחקתי Enemy Territory שנתיים, 4 שנים Counter Strike ו-Call of Duty. ב-Call of Duty: Moreden Warfare 3 יצא לי להגיע הכי רחוק מבחינה תחרותית, הייתי בקלאן שנקרא NOM.ESET" "עם הקבוצה טסתי לצרפת להשתתף במסיבת רשת גדולה הכוללת פרסים בשווי אלפי שקלים.
    ש: ספר קצת על הגילדה, מדוע השם 7Kingdoms נבחר, מי מנהל אותה יחד איתך וכיצד הגילדה תהיה שונה מכל גילדה אחרת?
    ת: הגילדה הוקמה לפני כארבעה חודשים במטרה לגייס כמה שיותר שחקנים לקבוצה אם זה מהארץ או מחו"ל. נחשפתי לשם בעת קריאת הספר "משחקי הכס", ראיתי שהשם שם מופיע פעמים רבות ופשוט היה נראה לי טוב לבחור בשם הזה. רפי ואני החלטנו לפתוח גילדה ב-GW2 לאחר שפרשנו מ-MW3. ב-FXP פגשנו את דניאל עם מטרה משותפת לשלנו לפתוח גילדה ב-GW2, הצענו לו את הרעיון להקים גילדה אחת "ידידותית" לכולם במקום להקים כמה גילדות. הרי גם כך אנחנו מדינה קטנה ועם שרודף אותו אנטישמיות בכל מקום לכן חשבתי שלגבש את כולם יהיה רעיון טוב. כיום אנחנו שלושה מנהלים שעושים הכל על מנת שחברי הגילדה יוכלו להנות מגילדה רצינית שתנוהל בצורה הטובה ביותר. להבדיל מגילדות אחרות הגילדה מנוהלת בצורה חכמה ובוגרת, אנו מתכוונים להשקיע בכל שחקן ושחקן הנמצא בגילדה. ניתן לראות שגיסנו "קצינים" רבים שידאגו לשמור ולטפח כל שחקן שיתקל בבעיה/עזרה או שאלה.
    ש: מה החברים/השחקנים בגילדה הולכים לעשות ביחד?
    ת: על השאלה הזאת טיפה יהיה לי קשה לענות מהסיבה ש-GW2 מכיל בתוכו הרבה תכנים מרובים ומגוונים, יש אפשרות לשחק כקבוצה אך אפשר גם בנפרד. הגילדה תתמקד בעיקר ב-PvP אך גם ב-PvE, אנחנו מונים כל כך הרבה אנשים שאני בטוח שאנשים יכירו אחד את השני, לכן אני לא רואה סיבה לכך שמישהו ישחק לבד. בתור גילדה אנחנו נשתדל לעשות כלל פעילויות, טורנירים ופרסים על מנת לשמור על מורל חיובי בגילדה.
    ש: יש תוכניות ו/או תיכנונים לעתיד הגילדה?
    ת: כן, לגילדה כבר יש דף בפייסבוק ואתר בחסות Enjin.com, בעתיד אנחנו מקווים לבנות אתר שישב על אחסון פרטי ולא על-ידי מוד מוכן שמגביל אותך באופציות. המטרה העיקרית שלנו לעתיד היא להביא שחקנים מכל העולם אך רק הזמן יוכל לעשות זאת כאשר נתפוס שם חזק במשחק.
    ש: לפי עמוד הפייסבוק יש מעל ל-180 חברים, האם כל אחד יכול להיות חבר ולהיצטרף ל-7K?
    ת: כן אבל עם סוגיה, ז"א אנחנו מאמינים שאין דרישות מיוחדות על מנת להצטרף לגילדה, אך במידה ותהיה הגבלה של אנשים שיוכלו להצטרף במשחק אז ללא ברירה נצטרך לעשות סינון לפי אנשים שכבר לא אקטיבים או מועילים להתקמות הגילדה במשחק.
    ש: הוכרז אירוע הבטא השני לסוף השבוע הבא, איך אתה וחברי הגילדה מתכוננים?
    ת: ראשית כל, דאגתי לשלוח הודעה פרטית בפורום Vgames לכל חברי קהילת GW2 (שרובם כבר בגילדה), יום לפני הבטא נפתח אשכול בפורום עם לוח זמנים של התכנסות ב TeamSpeak. כמו בכל בטא אנחנו מתכוונים המנהלים לתת 10 דקות של שיחת פתיחה והיכרות, בנוסף גם יפתח אשכול בפורום של תקלות ובעיות.
    ש: מתי אתה חושב שהמשחק יושק רשמית?
    ת: ואוו… זאת שאלה קשה, הייתי רוצה להאמין שיושק בחודשים הקרובים אך על פי מה ששיחקתי בבטא המשחק דורש שיפור כמו: FPS נמוך בזמן, PvP והתקהלויות של שחקנים. יצא לי גם לראות בחוסר באלאנס בכוח של הדמויות.
    ש: תודה רבה על הזמן שהקדשת עבורנו. יש דברים אחרונים שתרצה להוסיף?
    ת: כן, בהזדמנות זאת הייתי רוצה להודות לפורום Vgames שדאג לתת לנו "מקלט" לכל חברי הגילדה אם זה פורום ואם זה TeamSpeak שיכול להכיל 100+ אנשים. הייתי שמח אם חברי הגילדה יוכלו לתרום לאתר שהשקענו בו את מירב השעות על מנת שתוכלו לשתף תכנים וזיכרונות מהמשחק. לסיום, אני מזמין את כל הגילדות השונות לבוא ולהצטרף אלינו ובתקווה לראות אותם בין כוחותינו.

מקור Mmorpg

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    קראתי את זה בMMORPG ...כתבה מעולה !
    כל הכבוד ותודה רבה על ההשתתפות והיוזמה בר
    "Risen from life,Risen to death"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    לא רע לא רע
    מי ראיין אותך משם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    קרית כת
    קוראים לו דור פוגל...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2012
    ענק מקווה שיהיה טוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    מעולה שיש לגילדה פרסום מהסוג הזה

רק שאלה אחת- מה קרה לאתר? לאן הלך כל הכסף? לא שאכפת לי ממנו, פשוט סה"כ זה יצא יותר מ-20 דולר שהלכו סתם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    קרית כת
    את הכסף אנחנו נשקיע על האתר כשהמשחק יצא, אנחנו לא וצים לבזבז אותו כבר עכשיו וזה 10$ ולא 20$

שתף ב-Google+

הרשמה