תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    20.06.2009
    אולי חלקכם מכירים אותי כבר חחח, בעיקרון אני מתכנן לקנות את המשחק 200%, כרגע יש לי כסף בשביל לקנות את המשחק (כסף לזרוק ככה על משחק מחשב חח ), ורציתי לשואל האם ממש ממש שווה לקנות את המשחק בימים האלה שזה ה-Pre Purchase, כי בתכלס אני לא אוהב בטאות וכל השטויות האלה, ואין עוד תאריך יציאה, ויש לי דברים אחרים שאני צריך עוד כסף בשבילם, אז חשבתי אולי להשקיע במשהו אחר כרגע ולחכות שתאריך יציאת המשחק ייתבהר.
    חשבתי אולי תוכלו להגיד לי למה כן כדי לקנות את ה-Pre Purchase, מה זה נותן לי?
    כי בכללי אני שונא בטאות (כנ"ל טריילרים לסרטים, תקצירים של ספרים וכאלה, אני שונא את זה, אני מעדיף ישר לקפוץ למשחק/סרט המלא), ואין לי בעיה לשחק 5-7 ימים אחרי כולם, זה באמת משהו שלא מפריע לי אני לא איזה גיימר גדול ורצחני חח

מה אתם ממליצים לעשות?
    צוות קהילות GTA לשעבר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    נכתב במקור על ידי Branstone
    אולי חלקכם מכירים אותי כבר חחח, בעיקרון אני מתכנן לקנות את המשחק 200%, כרגע יש לי כסף בשביל לקנות את המשחק (כסף לזרוק ככה על משחק מחשב חח ), ורציתי לשואל האם ממש ממש שווה לקנות את המשחק בימים האלה שזה ה-Pre Purchase, כי בתכלס אני לא אוהב בטאות וכל השטויות האלה, ואין עוד תאריך יציאה, ויש לי דברים אחרים שאני צריך עוד כסף בשבילם, אז חשבתי אולי להשקיע במשהו אחר כרגע ולחכות שתאריך יציאת המשחק ייתבהר.
    חשבתי אולי תוכלו להגיד לי למה כן כדי לקנות את ה-Pre Purchase, מה זה נותן לי?
    כי בכללי אני שונא בטאות (כנ"ל טריילרים לסרטים, תקצירים של ספרים וכאלה, אני שונא את זה, אני מעדיף ישר לקפוץ למשחק/סרט המלא), ואין לי בעיה לשחק 5-7 ימים אחרי כולם, זה באמת משהו שלא מפריע לי אני לא איזה גיימר גדול ורצחני חח

מה אתם ממליצים לעשות?
    תקח בחשבון שמהכרזת תאריך היציאה של המשחק זה בערך חודש עד השיחרור שלו (בדר"כ עם משחקים שלא מכריזים עליהם תקופה ארוכה). אז זה יכול לפתיע אותך מאוד מבחינת תקציב.

"Had to be me, someone else might have gotten it wrong"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    בדומה אליך, גם לי אין לחץ לשחק בו כעת, ולכן בחרתי לעשות Preorder. ברגע שהמשחק ייצא הוא יהיה יותר מלוטש, כמו כן מי שלא קורצים לו הבטאות, והתוספות הקטנות שמקלים על רכישה לפני, כנראה שלא באמת אכפת לו תיזמון קניית המשחק.

השאלה העיקרית היא האם יש לך סיבה לקנות את המשחק מאוחר ולא כעת? הנימוק שלי לדוגמה היה בשביל העותק הפיזי של המשחק וחוברות ההדרכה, אבל האם לך יש נימוק?
    אם אין לך הייתי הולך על קנייה כבר עכשיו, גם אם לא בשביל לשחק בבטאות, פשוט אין למה לחכות.
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2009
    בכלליכן, התוכי שלי מחכה לכלוב חדש אז.... XD
    צוות קהילות GTA לשעבר

שתף ב-Google+

הרשמה