תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    01.06.2012
    היי אני חדש בVgames חבר שלי אמר לי על האתר הזה אז נרשמתי אתם יכולים לעזור לי קצת כי אני לא מבין כלום באתר הזה אני משחק קונטר כבר 2 שנים ואשמח לעזרה
    סקייפ: ofekbarnoy

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    פתח-תקווה
    איזה ערה אתה צריך בידיוק?

הצטרף בתאריך
    01.06.2012
    נכתב במקור על ידי tomeriko821
    איזה ערה אתה צריך בידיוק?

באתר כאילו כי אני לא מבין מה לעשות בו חברים שלי אמרו שיש איזשהו דירוג משהו עם פרסים וכל מיני פעילויות ואני צריך שמישהו יסביר לי על זה

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    נכתב במקור על ידי ofekbarking
    באתר כאילו כי אני לא מבין מה לעשות בו חברים שלי אמרו שיש איזשהו דירוג משהו עם פרסים וכל מיני פעילויות ואני צריך שמישהו יסביר לי על זה
    שלום , ברוך הבא!
    דבר ראשון אני ממליץ לך להרשם לקלאבים ולשחק ולהנות מהקלאבים.
    שני אם כל פעילות שיהיה יפרסמו אשכול (לרוב זה פעילות לteamim]
    אני מגיע לעיקר >>>>>>
    ודבר אחרון כנס לערוץ במירק #vgames.team-search
    ותמצא שמה כמה אנשים שכיף לשחק איתם.

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    אהלן אופק,
    ברוך הבא לקהילתנו.
    לגבי שאלתך, בכדי להרשם לתחרויות וטורנירים המתקיימים בויגיימס, עלייך להיות בעל משתמש סטים, שבו מותקן CS1.6, וברגע שמתחילה תחרות, להרשם ולהבטיח את מקומך בתחרות.

בד"כ התחרויות אינם מוגדרות, אך לפני כל תחרות נפתח אשכול הרשמה לתחרות, שמפורסם בין יום - שבוע לפני התחרות עצמה.

בכדי להרשם לתחרויות שמשוחקות כאן בויגיימס, תצטרך להתעדכן באופן יומיומי על המתרחש בקהילה.
    עם זאת, תוכל להסתכל במדיה למעלה, "היום בקהילות" על הפעילויות הרצות בכל קהילות Vgames, בינהם, אנחנו נמצאים.

בנוסף, יש לך חדשות ועדכונים מקהילות Vgames באתר ויגיימס הראשי, ושם רשום לך את התחרויות שמקיימים בקהילות.

במידה ועדיין לא הבנת, קיים נושא F.A.Q שמסביר בפירוט על קהילת Vgames CS1.6.

הרשמה