תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    יש לי שתי שאלות :
    1. אפשר לחבר ל580 שלי עוד 570 אחד או 590 ? (כי ראיתי שהם חולקים את אותה ליבה [ GF110]
    2.עד איזה מהירות ליבה אני יכול להגיע עם ה580 שלי ?(יש לי את הקירור המוגבר [ 3 מאוורים וקירור נוזלי] ואם אפשר גם איך אני בודק את המהירות המקסימלית של הליבה של הכרטיס שלי ביחס לקירור , ספק , וכולי וכולי ???

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    1. לא, בניגוד לסוגי כרטיסי מסך ולוחות אם מאוד ספציפיים של AMD, בצד של NVIDIA לא קיימת האפשרות לבצע SLI בין מספר כרטיסים שונים, גם אם הליבה הגראפית שלהם זהה...

2. בחינת גבולות מקסימליים במסגרת OC דורשת מחקר, בדיקות מקצועיות, הערכת נזקים וסכנות והבנה מאוד מתקדמת של המערכת שלך והרכיבים שבה, הייתי מציע לך לא לעסוק בעניין בלי בעל מקצוע מוסמך, בעיקר אם אתה רוצה לדחוף את החומרה שלך אל הקצה.

שים לב, שאם אתה באמת מתכנן OC רציני במיוחד, אתה תזדקק לקירור הרבה יותר חזק מהקירור הבסיסי של הכרטיס (3 מאווררים זה נחמד אבל סביר להניח שהוא לא יספיק לOC של 20% ומעלה), ככל הנראה תזדקק לאספקת מתח יותר גדולה (כרטיס בלי OC צורך לכשעצמו כמות גדולה של כוח מהספק, כשאתה דוחף אותו לגבול היכולת שלו הוא צורך הרבה הרבה יותר) ורצוי גם שתבדוק האם OC כל כך רציני בכל יתרום לך, אם תבצע OC מאוד רציני לכרטיס המסך שלך, יכול להיות שתיצור צוואר בקבוק עם יתר הרכיבים במערכת ואז כל ההשקעה בOC לכרטיס תרד לטימיון...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    אוקיי אז בעצם מה שאתה אומר זה לקנות עוד מאוורר לכרטיס מסך שלי ואז לבקש מהם לעשות OC של עד כ70% ? וצוואר בקבוק אני לא חושב כי יש לי I7 2600 ובנוגע למתח יש לי 750W שמה שכתבו שצריך בשביל הכרטיס זה רק 600W.

הצטרף בתאריך
    13.10.2009
    עיר
    ק. מוצקין
    נכתב במקור על ידי MPTG
    1. לא, בניגוד לסוגי כרטיסי מסך ולוחות אם מאוד ספציפיים של AMD, בצד של NVIDIA לא קיימת האפשרות לבצע SLI בין מספר כרטיסים שונים, גם אם הליבה הגראפית שלהם זהה...
    נראה לי שאפשר, אבל התוצאה תהיה כאילו הSLI הוא של שני כרטיסים הזהים לדגם החלש יותר (משמע- לא מתשלם).
    What Would Good Guy Greg Do?

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי CrazyHotMilf
    1. אפשר לחבר ל580 שלי עוד 570 אחד או 590 ?
    תן לי לעדכן אותך בכמה נקודות:

א' - כרטיס יחיד של 590 עולה יותר מכל שאר רכיבי המחשב שלך (יחדיו) הוא מאוד יקר.
    ב' - אם אתה קונה כרטיס 590 באבמת אבל באמת שאתה כבר לא צריך SLI - מדובר בכרטיס מאוד מאוד חזק שמשלב בתוכו שני GPU.
    ג' - אני הבנתי שקנית את הכרטיס הזה שיש לך לא מזמן, אם כך -

1. הביצועים של הכרטיס לא מספיק טובים בישבילך בגלל זה אתה חושב על SLI ?

2. למה לא קנית כרטיס מסך חזק ומתקדם יותר ? ועוד בתקופה שעוד מעט המחרים על סדרה
    6 של NV הולכים לצנוח מעט או מנגד ל - AMD יש כרטיסים שמספקים ביצועים די זהים לכרטיסים מקבילים של NVIDIA אבל במחיר נמוך יותר.
    נערך לאחרונה על ידי WarFox89; 29.05.2012 בשעה 19:15.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    תן לי לעדכן אותך בכמה נקודות:

א' - כרטיס יחיד של 590 עולה יותר מכל שאר רכיבי המחשב שלך (יחדיו) הוא מאוד יקר.
    ב' - אם אתה קונה כרטיס 590 באבמת אבל באמת שאתה כבר לא צריך SLI - מדובר בכרטיס מאוד מאוד חזק שמשלב בתוכו שני GPU.
    ג' - אני הבנתי שקנית את הכרטיס הזה שיש לך לא מזמן, אם כך -

1. הביצועים של הכרטיס לא מספיק טובים בישבילך בגלל זה אתה חושב על SLI ?

2. למה לא קנית כרטיס מסך חזק ומתקדם יותר ? ועוד בתקופה שעוד מעט המחרים על סדרה
    6 של NV הולכים לצנוח מעט או מנגד ל - AMD יש כרטיסים שמספקים ביצועים די זהים לכרטיסים מקבילים של NVIDIA אבל במחיר נמוך יותר.
    טוב אז 1 . אני כולה מנסה ללמוד את כל התחום הזה של מפרטים OC SLI וכולי וכולי אז חשבתי לקנות 580 ולעשות לו OC כי חשבתי שזו הדרך היחידה לקנות כרטיס מסך ולא לעשות למעבד המסכן שלי צוואר בקבוק (I-7 2600 ) חוץ מזה אני לא התאכזבתי ממנו בכלל כי אני משחק ULTRA וFULL HD על מינימום 65-130 (65 הכי נמוך במפה הכי כבדה ו130 במפה הכי קלה שהיא מין הסתם firestorm)

הרשמה