תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    טוב, אז אני מניח שכולכם כבר ראיתם את הכתבה החדשה על ה"פטנט" של סוני לשלב פרסומות במהלך המשחקים (לא בתור קדימון או פרסומת סמויה, אלא ממש קטיעת המשחק לטובת הפרסומת).
    מה דעתכם על העניין? לי אישית ניראה שהבעייתיות היא לא בעצם שילוב הפרסומות במשחקים, זכותם להגדיל את רווחיהם (והרי זה לא כאילו שכשאנחנו הולכים לסרט המצב שונה), אלא בעייתיות היא הצורה שבה הם עושים את זה- כשהמשחק נקטע לטובת הפרסומת. דעות נוספות? מחשבות? במקרה וסוני תחליט לאמץ את הפטנט, מה תעשו?

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    03.07.2009
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    טוב, אז אני מניח שכולכם כבר ראיתם את הכתבה החדשה על ה"פטנט" של סוני לשלב פרסומות במהלך המשחקים (לא בתור קדימון או פרסומת סמויה, אלא ממש קטיעת המשחק לטובת הפרסומת).
    מה דעתכם על העניין? לי אישית ניראה שהבעייתיות היא לא בעצם שילוב הפרסומות במשחקים, זכותם להגדיל את רווחיהם (והרי זה לא כאילו שכשאנחנו הולכים לסרט המצב שונה), אלא בעייתיות היא הצורה שבה הם עושים את זה- כשהמשחק נקטע לטובת הפרסומת. דעות נוספות? מחשבות? במקרה וסוני תחליט לאמץ את הפטנט, מה תעשו?
    אם הפרסומת תשולב במשחק סטייל MGSW שיהיה להם בכיף, לא באמת הפריע לי וזההאמת נחמד. אבל אם באמצע קרב אני חוטף כדור ומת ומקבל פרסומת לקופת חולים זה דיי מסריח והורס את כל החוויה, העניין הוא שההשוואה לסרט לא במקום מכיוון שמשחק נותן לך רמה אחרת של אינטראקטיביות וחוויתיות אז כשקוטעים לך את החוויה זה הרבה יותר מורגש.

הצטרף בתאריך
    22.11.2011
    התגובה שלי לכתבה:
    "למה שלא יעשו פרסום בצורה מגניבה יותר, שלא שוברת את קצב המשחק? שיתנו לגיבור המשחק להשתמש במוצר משווק, ככה שגם יראו שזה "עובד" וגם זה לא יפריע לאף אחד (אישית, לא אכפת לי לראות את השחקן שלי שותה קוקה-קולה)."

בכל מקרה, ממש ביזיון. לעצור משחק בשביל להציג פרסומת מסריחה? אני אישית בקושי סובל את הפרסומות בטלוויזיה, עכשיו זה?
    אגב, מישהו אי פעם קנה מוצר בגלל פרסומת שהוא ראה בטלוויזיה? חוץ מOLD SPICE?
    I was a born troublemaker and might as well earn a living at it.

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי Shmati
    אם הפרסומת תשולב במשחק סטייל MGSW שיהיה להם בכיף, לא באמת הפריע לי וזההאמת נחמד. אבל אם באמצע קרב אני חוטף כדור ומת ומקבל פרסומת לקופת חולים זה דיי מסריח והורס את כל החוויה, העניין הוא שההשוואה לסרט לא במקום מכיוון שמשחק נותן לך רמה אחרת של אינטראקטיביות וחוויתיות אז כשקוטעים לך את החוויה זה הרבה יותר מורגש.
    ברור שההשוואה לסרט לא במקום, פשוט רשמתי שעצם העובדה שיש פרסומת לא רעה כמו שיש בסרטים, העניין הוא שבסרטים זה לא כאילו שהם נקטעים ופתאום קופצת לך פרסומת.
    התגובה שלי לכתבה:
    "למה שלא יעשו פרסום בצורה מגניבה יותר, שלא שוברת את קצב המשחק? שיתנו לגיבור המשחק להשתמש במוצר משווק, ככה שגם יראו שזה "עובד" וגם זה לא יפריע לאף אחד (אישית, לא אכפת לי לראות את השחקן שלי שותה קוקה-קולה)."

בכל מקרה, ממש ביזיון. לעצור משחק בשביל להציג פרסומת מסריחה? אני אישית בקושי סובל את הפרסומות בטלוויזיה, עכשיו זה?
    אגב, מישהו אי פעם קנה מוצר בגלל פרסומת שהוא ראה בטלוויזיה? חוץ מOLD SPICE?
    אממממ, כן, תאמין לי שאתה קנית מוצאים בזכות פרסומות, פשוט אתה לא חושב שעשית את זה ככה.

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

הצטרף בתאריך
    22.11.2011

אממממ, כן, תאמין לי שאתה קנית מוצאים בזכות פרסומות, פשוט אתה לא חושב שעשית את זה ככה.
    איזה מוצרים בדיוק? אף פעם לא קרה לי מקרה, שפרסומת שכנעה אותי לקנות משהו. לפחות לא הפרסומות שמועברות בטלוויזיה\אתרים.

הצטרף בתאריך
    31.05.2008
    עיר
    רחובות
    אני מניח שזה מיועד למשחקי free2play ו game trials, אין לי בעיה אם זה. אני לא רואה את סוני מיישמים את זה במשחקים שאנשים שילמו עליהם. אפילו משחקי צד א'.
    תוכן שיצרתי:
    ביקורת: Uncharted 2

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי TroubleMaker
    איזה מוצרים בדיוק? אף פעם לא קרה לי מקרה, שפרסומת שכנעה אותי לקנות משהו. לפחות לא הפרסומות שמועברות בטלוויזיה\אתרים.
    איזה מוצרים בדיוק אני לא יודע, אני לא אתה, אבל גם אם כן הייתי אתה לא הייתי יודע בדיוק, מהסיבה הפשוטה שכמו שרשמתי למעלה, אתה לא כל-כך מודע לזה. לאו דווקא פרסומות סמויות, גם הפרסומות הכי גלויות שיש, הן לא נועדו שאתה תיראה אותן בטלויזיה ותעשה "טוב אני עכשיו רץ לסופר לקנות את זה", אלא לגרום לך להיות מודע למוצר ולהרגיש כלפיו רגשת מסוימים שבסופו של דבר משפיעים עליך. או במקרה הפשוט יותר, של חברה שמוציאה מוצר חדש וסתם רוצה שתשמע עליו. רק משהו שלא הבנתי- מה הקשר אולד ספייס?
    אני מניח שזה מיועד למשחקי free2play ו game trials, אין לי בעיה אם זה. אני לא רואה את סוני מיישמים את זה במשחקים שאנשים שילמו עליהם. אפילו משחקי צד א'.
    למה לא במשחקים ששילמו עליהם?
    נערך לאחרונה על ידי infected aviad; 29.05.2012 בשעה 00:32.

הצטרף בתאריך
    31.05.2008
    עיר
    רחובות
    כי זה יצור backlash גדול מדי. סוני אמנם אוהבת לירות לעצמה ברגל מדי פעם אבל סך הכל היא חברה שיודעת מה גיימרים רוצים. אם היא תיישם את המנגנון הזה במשחקים רגילים זה יהיה אחד המסמרים האחרונים בארון שלה.
    תוכן שיצרתי:

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    כמו שזה מתואר בכתבה זה נשמע נורא, ואני גם לא מאמין שיישמו את זה.
    יש כמה פרסומות נחמדות, נגיד במשחק פיפ"א, השלטים שבצידי המגרש הם של חברות כמו מקדולנדס, אורנג' שאני בטוח ששילמו לEA הרבה כסף בשביל זה, אבל זה די מוסיף לחוויה ולריאליסטיות של המגרש. כמו שזה מתואר בכתה זה נשמע נוראי לגמרי.

הצטרף בתאריך
    17.05.2009
    לדעתי אסור לשים במולטיפלייר ובכלל אבל אם הם ישימו וכמובן שלאיש מאיתנו אין שליטה על זה, עדיף כבר לעשות את זה כמו משהו בסגנון או בסוף הקמפיין או כדי לפתוח תמולטיפלייר או משהו
    'every past has it's ghost, every end must first begin.. in the end, there will be only chaos'
    [img]http://www.********rcards.net/trophy/a/iddo2000.png[/img]

הצטרף בתאריך
    22.11.2011
    איזה מוצרים בדיוק אני לא יודע, אני לא אתה, אבל גם אם כן הייתי אתה לא הייתי יודע בדיוק, מהסיבה הפשוטה שכמו שרשמתי למעלה, אתה לא כל-כך מודע לזה. לאו דווקא פרסומות סמויות, גם הפרסומות הכי גלויות שיש, הן לא נועדו שאתה תיראה אותן בטלויזיה ותעשה "טוב אני עכשיו רץ לסופר לקנות את זה", אלא לגרום לך להיות מודע למוצר ולהרגיש כלפיו רגשת מסוימים שבסופו של דבר משפיעים עליך. או במקרה הפשוט יותר, של חברה שמוציאה מוצר חדש וסתם רוצה שתשמע עליו. רק משהו שלא הבנתי- מה הקשר אולד ספייס?
    OLD SPICE היא לפחות פרסומת טובה... כנ''ל דורקס ועוד כמה בודדים. מה שאני ראיתי בינתיים במדיומים השונים הוא בעיקר חרא. בכל מקרה, הבנתי את מה שאמרת.

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    סוני פעם ניסתה לעשות את זה בטוח WIPEOUT HD בכך שהם שמו פירסומות אמיתיות בטוח המרוצים במשחק. זה גרם לירידות FPS(אחרי הכל זה המשחק היחיד בPS3 שבאצת ר. על 1080P ו60 FPS כל הזמן) ולהמון תקיעות אז סוני ביטלו את הקטע הזה.

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי ~God-of-War~
    לדעתי אסור לשים במולטיפלייר ובכלל אבל אם הם ישימו וכמובן שלאיש מאיתנו אין שליטה על זה, עדיף כבר לעשות את זה כמו משהו בסגנון או בסוף הקמפיין או כדי לפתוח תמולטיפלייר או משהו
    לא כל-כך הבנתי, אתה מוכן להסביר עוד פעם?
    סוני פעם ניסתה לעשות את זה בטוח WIPEOUT HD בכך שהם שמו פירסומות אמיתיות בטוח המרוצים במשחק. זה גרם לירידות FPS(אחרי הכל זה המשחק היחיד בPS3 שבאצת ר. על 1080P ו60 FPS כל הזמן) ולהמון תקיעות אז סוני ביטלו את הקטע הזה.
    אבל שים לב שפה זאת קטיעת המשחק לטבת הפרסומת...

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    כמו כל שירות שאתה מקבל עם פרסומות... תהיה אפשרות לשלם ולא לראות פרסומות. לא מבין מה הבעיה פה, וזאת בין אם זה משחק FREE2PLAY שמשולם ע"י צריכת פרסומות או משחק מלא שבמקום לעלות 60-100 דולר תקבלו הנחה מסויימת.
    [email protected]
    gamertag : SwissTheEngine
    [email protected]
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    OLD SPICE היא לפחות פרסומת טובה
    למי בדיוק היא טובה ?
    גבר שניראה הרבה יותר טוב מרובנו -אני מודה החרא הזה ניראה הרבה יותר טוב מימני
    שמדבר הרבה יותר טוב מרובנו

מפרסם בושם לגברים שהמחשבה שלי אחרי הפירסומת זה לקחת את הבושם ולדפוק לו בראש
    אני בטח לא רוצה ליקנות את הבושם הזה ולחשוב על החרא הזה מזין את החברה שאין לי
    כי ככה הפירסומת מרגישה לי
    עם הפניה שלו לנשים

אולי הם חושבים שהבחורות יקנו את הבושם לגבר שלהם ? אין לי מושג
    אבל עם החברה הדימיונית שלי היתה קונה לי בושם כזה ,היתי רץ לקבל זיכוי ולוקח משהו שלא מזכיר לי את הפירסומת המעצבנת הזאת

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי קרירין
    למי בדיוק היא טובה ?
    גבר שניראה הרבה יותר טוב מרובנו -אני מודה החרא הזה ניראה הרבה יותר טוב מימני
    שמדבר הרבה יותר טוב מרובנו

מפרסם בושם לגברים שהמחשבה שלי אחרי הפירסומת זה לקחת את הבושם ולדפוק לו בראש
    אני בטח לא רוצה ליקנות את הבושם הזה ולחשוב על החרא הזה מזין את החברה שאין לי
    כי ככה הפירסומת מרגישה לי
    עם הפניה שלו לנשים

אולי הם חושבים שהבחורות יקנו את הבושם לגבר שלהם ? אין לי מושג
    אבל עם החברה הדימיונית שלי היתה קונה לי בושם כזה ,היתי רץ לקבל זיכוי ולוקח משהו שלא מזכיר לי את הפירסומת המעצבנת הזאת
    קרירין אתה כנראה יחיד ומיוחד...הפרסומת (ועוד שלל פרסומות שלהם) לכל הדעות, מצחיקה טילים.
    [email protected]
    gamertag : SwissTheEngine
    [email protected]
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    31.05.2008
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי swiss-the-engine
    קרירין אתה כנראה יחיד ומיוחד...
    מתוך כל הדמויות שיש בדרגון בול זי, הוא בחר להעריץ את הנזיר הנמוך, הבכיין, המכוער והלא יוצלח עם ה 6 נקודות ההזויות במצח שמתאהב באנדרואיד ועושה איתה ילד. רק עכשיו הבנת שהוא יחיד ומיוחד?
    תוכן שיצרתי:

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    איך הוא יכול להיות נזיר עם הוא מפמפם בלונדינית יפה -שדרך אגב אופכת לבת אדם בעלילה ?
    חוץ מיזה זה הדמות הכי מצחיקה בסידרה ,ובגלל זה אני הכי אוהב אותו

הצטרף בתאריך
    20.03.2010
    בונא אביעד, אתה מפורסם פה , בכל מקרה לגבי הפרסומות בPS3 כל עוד אפשר לשים את זה על זמני הטעינה המשממים אני לא רואה בזה כל פסול. תארו לעצמכם שאתם בדיוק מסנכרנים את המולטיפלייר לID שלכם ואתם ממתינים משהו 5-7 דק' ובזמן הזה אפשר להחביא את מד הטעינה בפרסומת (טיפשית או מגניבה של משחק כלשהו) וככה להעביר כמה דק' מתות... בגדול הטלוויזיה (במיוחד ערוץ 10) מלאה בפרסומות משהו כמו 20 דק', זה יכול לעבוד גם בכל מצבי העדכון חובה של סוני.
    "We Fight Because We Believe"
    -John Teller

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי swiss-the-engine
    כמו כל שירות שאתה מקבל עם פרסומות... תהיה אפשרות לשלם ולא לראות פרסומות. לא מבין מה הבעיה פה, וזאת בין אם זה משחק FREE2PLAY שמשולם ע"י צריכת פרסומות או משחק מלא שבמקום לעלות 60-100 דולר תקבלו הנחה מסויימת.
    איפה ראית שרשמו את זה?

הרשמה