תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    שלום,
    אני משתמש כבר כשנתיים במשתמש אירופאי. קניתי בחנות של אנגליה כמה שטויות ובעיקר השתמשתי שם בהרחבות שקיבלתי עם הגרסאות המיוחדות של המשחקים שאני קונה: כמו באטמן ופינל פאנטזי ;3-2
    שקלתי לעבור לחנות הישראלית בשביל שהיה יותר נוח לקנות דברים ויותר נגיש. את הטרופיס אני יכול להשיג בחזרה זה פחות קריטי.
    מפריע לי בעיקר שכבר יש לי רכישות בחנות האירופאית ושחסר תוכן בחנות הישראלית ( אין שם פינל פאנטזי, הרחבות מסוימות כמו זו של הנסיך הפרסי מ2008.)
    מעניין אותי לדעת באזיה איזור אתם משתמשים.. והאם אתם יודעים למה חסר תוכן.
    מפריע לי שאין תמיכה באמת לשירות בארץ כמו אתר אינטרנט כמו שיש בארה"ב ובאירופה.
    אני חושב על לכתוב מכתב פנייה רשמי לישפאר שיסדירו את העניים מה דעתכם בעניין זה?

הצטרף בתאריך
    11.01.2010
    אני משתמש ב-PSN ישראלי, אבל לא בגלל החנות. אם אני רוצה להוריד משהו מה-PSS, אני פשוט נכנס למשתמש האירופאי / אמריקאי שלי, מוריד, ומשתמש בתוכן במשתמש הישראלי.
    אתה יכול להשאיר את המשתמש האירופאי שלך, ופשוט לפתוח משתמש אקסטרה ישראלי, בשביל ה-PSS

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    יש לי שאלה קשורה.
    לא בדקתי את החנות הרבה זמן מאז שחסמו כרטיסי אשראי ישראלים.
    האם הורידו את החסימה או שעדיין צריך לרכוש כרטיסי כסף נפרדים?

ומה לגבי החנות הישראלית (שלא שמעתי עליה, ממתי היא פועלת?) האם בה אפשר להשתמש בכרטיס אשראי?

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Abelone
    יש לי שאלה קשורה.
    לא בדקתי את החנות הרבה זמן מאז שחסמו כרטיסי אשראי ישראלים.
    האם הורידו את החסימה או שעדיין צריך לרכוש כרטיסי כסף נפרדים?

ומה לגבי החנות הישראלית (שלא שמעתי עליה, ממתי היא פועלת?) האם בה אפשר להשתמש בכרטיס אשראי?
    אכן כבר קיימת חנות ישראלית. ושם אתה יכול להישתמש בויזה שלך או בMASTER CARD. אבל המחירים גם שם טיפה יקרים יותר והם בשקל. אם אתה עדיין רוצה לקנות מהחנות הבריטית/אמריקאית/יפנית אתה עדיין צריך כרטיסים מיוחדים...

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    סרקתי את החנות, ועושה רושם שהמחירים של כותרי האינדי הם סבירים, וכל מה שחיפשתי נמצא שם.
    רק חבל שהמאגר PS2 דל כל כך..

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Abelone
    סרקתי את החנות, ועושה רושם שהמחירים של כותרי האינדי הם סבירים, וכל מה שחיפשתי נמצא שם.
    רק חבל שהמאגר PS2 דל כל כך..
    גם בחנות הבריטית או אירופית היא מאוד דלה ככה שבנושא הזה אנחנו דיי שווים לשאר החנויות

הרשמה