תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    18.06.2009
    טוב.. זה שאלה דיי כללית מדיי, לא אני לא ישאל משהו, פשוט אני מסתכל ביוטיוב על GAMEPLAY של DIABLO 3 ופשוט לא מבין אותו. הוא נראה לי מסובך. אני זוכר מזמן מזמן הייתי הולך לחבר לשחק אצלו DIABLO 2 (זה היה בכיתה ד' משהו באזור). מה שאני אומר זה שאני לא יודע אם אני יסתדר איתו, לבנות דמות מלא תוספות חרבות נשקים וכול מה שמסביב, שיקויים (?). או שיכול להיות שזה פשוט לא משחק בשבילי. אפשר קצת דעות כלליות על המשחק? וסתם אם כדאי לקנות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    נכתב במקור על ידי AsiDXL
    טוב.. זה שאלה דיי כללית מדיי, לא אני לא ישאל משהו, פשוט אני מסתכל ביוטיוב על GAMEPLAY של DIABLO 3 ופשוט לא מבין אותו. הוא נראה לי מסובך. אני זוכר מזמן מזמן הייתי הולך לחבר לשחק אצלו DIABLO 2 (זה היה בכיתה ד' משהו באזור). מה שאני אומר זה שאני לא יודע אם אני יסתדר איתו, לבנות דמות מלא תוספות חרבות נשקים וכול מה שמסביב, שיקויים (?). או שיכול להיות שזה פשוט לא משחק בשבילי. אפשר קצת דעות כלליות על המשחק? וסתם אם כדאי לקנות?
    אם הסתדרתה עם D2 אז אתה תסתדר עם D3.
    ולמה בדיוק סימנתה את שיקויים בסימן שאלה? בD2 היו יותר שיקויים...
    אין הרבה תוספות לנשקים, סה"כ Gems.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    קנה תמשחק ותנסה לא צריך לשאול שאלות מיותרות.
    Bovich

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    קנה ולא תתאכזב!
    אחרי שאתה קונה אתה מוזמן להצטרף אלינו לטים ספיק הקהילתי:

ולא לשכוח, אם אתם יצירתיים - אנחנו מחפשים באנר לחדר הפאבליק של הטים ספיק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.06.2009
    שאלה,

ZAVVI.COM אומרים שאם אתה קונה את המשחק, הוא Usually dispatched within a month. באמת? כלכך הרבה זמן? אפשר אתר אחר של עותק פיזי שמגיע טיפה יותר מהר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2007
    אם אתה מתכוון לקנות את המשחק דרך האינטרנט עדיף לך כבר דרך Battle.net. גם יותר זול וגם מוריד למחשב תוך כמה שעות במקום לחכות למשלוח או ללכת לאסוף את העותק
    שתף ב-Google+

הרשמה