תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    אני אשמח לקבל חוות דעת מכם האם כן כדאי לקנות את המשחק הכל כך מדובר, רק אני מצטיין מראש שהכסף זה לא הבעיה אז לא להתמקד בנושא הזה, אלה להתקמד האם אתם באמת מרוצים ואוהבים את המשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    תקנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    לא ניראהלי שתמצא מישהוא שהתאכזב מהמשחק..
    משחק פצצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    כמוהם כמוני, תקנה ולא תתאכזב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    אני בכלל לא תיכננתי לקנות אותו. קניתי רק כי חפרו לי מלא על המשחק הזה. שווה כל שקל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    תוכל לעשות השוואת מחירים פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    שמעתי אבל שהולך להיכנס לשם אפשרות של להשקיע כסף אמיתי דבר שישפר את הדמויות, ודי ברור שיהיו חלק שכן ישקיעו ולא שלא ישקיעו, עכשיו אחרי יש אנשים שהשקיעו כסף אמיתי במשחק איפה השיוויון? כמה PVP יש במשחק הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Legend
    שמעתי אבל שהולך להיכנס לשם אפשרות של להשקיע כסף אמיתי דבר שישפר את הדמויות, ודי ברור שיהיו חלק שכן ישקיעו ולא שלא ישקיעו, עכשיו אחרי יש אנשים שהשקיעו כסף אמיתי במשחק איפה השיוויון? כמה PVP יש במשחק הזה?
    כמו שבנאדם מצא\הכין את החפץ גם אתה יכול.
    זה לא חפצים שבליזרד מכינים ומוכרים בכסף.
    והPVP יצא עוד איזה חודש חודשיים ככה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2009
    קניתי לפני יומיים, ובינתיים הספקתי לשחק רק בדמות אחת ולהגיע לרמה 10, אבל בינתיים המשחק די מאכזב, סתם מסתובבים והורגים מפלצות, אין ממש מטרה למשחק, כל הזמן זה אותו דבר, גם אי אפשר לבחור את רמת הקושי, אני מבין שרמות קושי נפתחות כשעולים ברמה, אבל בינתיים קל ומשעמם.
    היום גם שיחקתי חצי שעה בפאבליק, בדיוק כמו הסינגל רק עם עוד שניים שהולכים יחד איתי.
    המשחק גם בול כמו דיאבלו 1 ששיחקתי בו לפני 15 שנה בערך, רק שפה יש כמה דמויות, ושמה עד כמה שאני זוכר הייתה רק אחת.
    כמו שהבנת אני מאוכזב, אבל כנראה שאני היחיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    נכתב במקור על ידי BigAlex
    קניתי לפני יומיים, ובינתיים הספקתי לשחק רק בדמות אחת ולהגיע לרמה 10, אבל בינתיים המשחק די מאכזב, סתם מסתובבים והורגים מפלצות, אין ממש מטרה למשחק, כל הזמן זה אותו דבר, גם אי אפשר לבחור את רמת הקושי, אני מבין שרמות קושי נפתחות כשעולים ברמה, אבל בינתיים קל ומשעמם.
    היום גם שיחקתי חצי שעה בפאבליק, בדיוק כמו הסינגל רק עם עוד שניים שהולכים יחד איתי.
    המשחק גם בול כמו דיאבלו 1 ששיחקתי בו לפני 15 שנה בערך, רק שפה יש כמה דמויות, ושמה עד כמה שאני זוכר הייתה רק אחת.
    כמו שהבנת אני מאוכזב, אבל כנראה שאני היחיד.
    אתה מודע לכך שאתה מדבר שטויות נכון?
    גם בCOD אין מטרה חוץ מלירות. גם בBF אין מטרה חוץ מלירות. כנ"ל לכל שאר הShootrim.
    ואם מדברים בכליליות, ברוב המשחקים אין מטרה. אוי רגע, בשום משחק אין מטרה חוץ מלהנות!
    מוזר...

בכל מקרה, המשחק לא פותח לך את כל רמות הקושי ישר כי אין טעם בכך. זה לא שברמה 10 נגיד תוכל לשרוד בNightmare. אז הנכון שהנורמל קל, אבל זה ממש לא אומר שהמשחק משעמם.
    אתה כנראה עוד אחד מאלה שפוט ציפו למשהו אחר(כמוני) אבל בסוף קיבלו משהו אחר...
    אבל זו לא סיבה להגיד שהמשחק גרוע כי הוא ממש לא כזה.
    המשחק ממכר, מהנה וכשאתה מגיע לHell ולאינפרנו אתה ממש תהנה במיוחד אם תשחק עם עוד 3 חברים.

עריכה:
    סתם לא קשור, אני מוכר שתי חפצים מסטים לרמה 52. אם מישהו מעוניין שייפנה אליי בה"פ.
    נערך לאחרונה על ידי Jiddu; 27.05.2012 בשעה 13:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2009
    עיר
    ערד
    תקנה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי Remember
    תקנה...
    נו, קנית?
    כל מי שעוד לא הספיק,
    מלאו את הפרטים שלכם בדף הקשר הקהילתי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2009
    נכתב במקור על ידי Jiddu
    אתה מודע לכך שאתה מדבר שטויות נכון?
    גם בCOD אין מטרה חוץ מלירות. גם בBF אין מטרה חוץ מלירות. כנ"ל לכל שאר הShootrim.
    ואם מדברים בכליליות, ברוב המשחקים אין מטרה. אוי רגע, בשום משחק אין מטרה חוץ מלהנות!
    מוזר...
    בכל
    ההשוואה שלי היא בעיקר מול המולטי של BF, ושם בהחלט יש יותר מאשר רק מלירות, גם בCOD זה ככה, אבל שם יש הרבה חסרונות אחרים לטעמי.
    אגב, אין פה מוד שמשחקים אחד נגד השני?
    גם הסינגלים ב BF ו בCOD יותר מעניינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    ההשוואה שלי היא בעיקר מול המולטי של BF, ושם בהחלט יש יותר מאשר רק מלירות, גם בCOD זה ככה, אבל שם יש הרבה חסרונות אחרים לטעמי.
    מוד PVP יצא בהמשך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    עדיין לא קניתי אני מחכה לסוף החודש לקבל משכורת ואז לקנות מחשב חדש ואז לקנות את המשחק
    ראיתי שהמחיר שלו בכלל לא בשמים, 225 שקלים, בתקווה שזאת השקעה חד פעמית

שאלה נוספת, גם פה ההבדל בין נורמל להלל זה רק בחוזק של המפלצות והמפות הן אותם מפות?

תודה רבה לעונים
    נערך לאחרונה על ידי Legend; 27.05.2012 בשעה 20:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי Legend
    עדיין לא קניתי אני מחכה לסוף החודש לקבל משכורת ואז לקנות מחשב חדש ואז לקנות את המשחק

שאלה נוספת, גם פה ההבדל בין נורמל להלל זה רק בחוזק של המפלצות והמפות הן אותם מפות?

תודה רבה לעונים
    המפות הן אותו הדבר ורק החוזק מתגבר, למרות שיש פעמים שנראה שהעולם הוא לא דינמי כלומר הוא משתנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    יהיה מוד PvP, כבר אמרו את זה כמה פעמים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    נכתב במקור על ידי Legend

תודה רבה לעונים
    אממ...
    זה תלוי, מצד אחד העולם משתנה. אבל לא בצורה רנדומאילת כמו שדיאבלו(לפי דעתי) אמור להיות. כשאתה תשחק כמה פעמים באותו חלק במשחק אתה תשים לב לחלקים דומים. ואחרי שאתה תשחק הרבה פעמים אתה כבר תכיר את החלקים האלו ממש טוב ואתה תדע לאיזה חלק יכול להיות המשך ואיזה חלק יהיה פשוט מבוי סתום.
    מצד שני, יש דנג'נים רנדומלים ואיוונטים רנדומלים שמוסיפים למשחק. אבל זהו, זה כל השוני, והרנדומאליות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2008
    אני אישית לא מרוצה מהמשחק...לא שווה תכסף בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    מאיזה בחינה אתה לא מרוצה? יקר מידי? גריפקה לא טובה? המשחקיות גרועה?
    שתף ב-Google+

הרשמה