תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    23.02.2010
    אוקי,
    את המקצועות הבאים פסלתי-
    נקרומנסר- מוות...יותר מדי סופי בשבילי חח
    גארדיאן- אממ... שריון כבד ומוט קסמים בו זמנית זה לא אני... ומרגיש לי מוזר לשחק גארדיאן...
    רנג'ר... נראה שחצי מהשחקנים הולכים לחרוש על זה, וכל הזמן אני משחק HUNTER RANGER ודומיו, ונמאס לי מקשתות וחיות...
    טיף'- מרגיש לי לא מספיק מוכן... מרגיש לי קצת יותר מדי תזזיתי ואקטיבי בשבילי... זה מקצוע מצוין אבל אני לא חושב שהעצבים שלי יעמדו בזה...

ונשארנו עם ארבעת המופלאים-
    אלו הארבעה שקשה לי לבחור בינהם-
    מסמר- קונספט מגניב לאללה, אבל נראה לי שמשחק שלו עושה יותר כאב ראש לשחקן מאשר לאויב...
    וואריור- אני אוהב את זה, מהיר, חזק, ברוטלי. אבל האגו שלי מרגיש שלקחת בריון זה לא הדבר הנכון לעשות חח...
    אנג'יניר- בתור מישהו שעוד מעט מתחיל ללמוד הנדסה באונ' אני אמור להתחבר לזה >< האמת שהקטע של לפצות על חוסר ביכולות קסם/פיסיות בעזרת חוכמה זה משהו מגניב לדעתי אבל המהנדס מרגיש קצת מאולץ מדי... נגיד ה SHIELD... לא הצלחתי לחשוב על אף דרך בה מגן+רובה+בגדי עור נראים ביחד כמשהו נורמלי ומגניב...
    אלמנטליסט- האמת, לא מתתי על זה בהתחלה, אבל המקצוע הזה נראה לי מאוד מאתגר, ואם מצליחים "להשתלט" עליו- אפשר להפוך למכונת הרס משומנת היטב...

מה העצות שלכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    נכתב במקור על ידי Pele2007
    אוקי,
    את המקצועות הבאים פסלתי-
    נקרומנסר- מוות...יותר מדי סופי בשבילי חח
    גארדיאן- אממ... שריון כבד ומוט קסמים בו זמנית זה לא אני... ומרגיש לי מוזר לשחק גארדיאן...
    רנג'ר... נראה שחצי מהשחקנים הולכים לחרוש על זה, וכל הזמן אני משחק HUNTER RANGER ודומיו, ונמאס לי מקשתות וחיות...
    טיף'- מרגיש לי לא מספיק מוכן... מרגיש לי קצת יותר מדי תזזיתי ואקטיבי בשבילי... זה מקצוע מצוין אבל אני לא חושב שהעצבים שלי יעמדו בזה...

ונשארנו עם ארבעת המופלאים-
    אלו הארבעה שקשה לי לבחור בינהם-
    מסמר- קונספט מגניב לאללה, אבל נראה לי שמשחק שלו עושה יותר כאב ראש לשחקן מאשר לאויב...
    וואריור- אני אוהב את זה, מהיר, חזק, ברוטלי. אבל האגו שלי מרגיש שלקחת בריון זה לא הדבר הנכון לעשות חח...
    אנג'יניר- בתור מישהו שעוד מעט מתחיל ללמוד הנדסה באונ' אני אמור להתחבר לזה >< האמת שהקטע של לפצות על חוסר ביכולות קסם/פיסיות בעזרת חוכמה זה משהו מגניב לדעתי אבל המהנדס מרגיש קצת מאולץ מדי... נגיד ה SHIELD... לא הצלחתי לחשוב על אף דרך בה מגן+רובה+בגדי עור נראים ביחד כמשהו נורמלי ומגניב...
    אלמנטליסט- האמת, לא מתתי על זה בהתחלה, אבל המקצוע הזה נראה לי מאוד מאתגר, ואם מצליחים "להשתלט" עליו- אפשר להפוך למכונת הרס משומנת היטב...

מה העצות שלכם?

אתה לא נותן נימוק על שום קלאס. אתה לא מנתח שום קלאס ואני מאמין שלא חקרת את כל הקלאסים לעומק.
    בלי להעליב איך שאתה מציג את זה זה לא מעניין ולא מזמין לעזור.
    אתה מסתמך על מראה,תאמר לי מה אתה אוהב במשחק. ומה אתה אוהב בקלאס ובדרך המשחק שלך ואני ינסה לעזור
    "Risen from life,Risen to death"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2010
    שיחקתי בכולם, צפיתי בגיימפליי וניתוחים של כולם...
    ובקשר למראה- בסופו של דבר זה משחק תפקידים ואני אמור להיות מרוצה מאיך שהדמות שלי נראית בשדה הקרב לא ככה? P:
    אני מחפש סגנון משחק מהיר וישיר, בלי סקילים שמתאימים ל1 מתוך מיליון סיטואציות... ובכל זאת מקצוע שיהיה מאתגר מספיק ככה שיהיה אפשר "להתפתח" בסגנון משחק שלו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    קשה לי להבין אם אתה מתייעץ או מנמק למה בחרת אלמנטליסט?!
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2010
    נכתב במקור על ידי iBot
    קשה לי להבין אם אתה מתייעץ או מנמק למה בחרת אלמנטליסט?!
    מתייעץ... בנתיים נראה לי וואריור דווקא יותר מהאלמנטליסט...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    מתייעץ... בנתיים נראה לי וואריור דווקא יותר מהאלמנטליסט...
    אז הינה פתרון לדילמה: קח וואריור.
    תוכל לשוב ולפתוח דמות נוספת בהמשך.
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2009
    Ranger הולך להיות ה-קלאס
    צוות קהילות GTA לשעבר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    ובקשר למראה- בסופו של דבר זה משחק תפקידים ואני אמור להיות מרוצה מאיך שהדמות שלי נראית בשדה הקרב לא ככה? P:
    אני מחפש סגנון משחק מהיר וישיר, בלי סקילים שמתאימים ל1 מתוך מיליון סיטואציות... ובכל זאת מקצוע שיהיה מאתגר מספיק ככה שיהיה אפשר "להתפתח" בסגנון משחק שלו...
    אם אתה אומר כנראה שאתה צודק, למרות שזה לא נראה ככה לפי מה שכתבת. ואני לא מדבר בציניות.
    כמו שכבר המלצתי.. לך על WARRIOR .
    "Risen from life,Risen to death"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד... כי לכל אחד יש דילמה לגבי הדמות אבל זה כולה דמות. לא יקרה כלום אם תתחיל עם מסמר ואז תחליט לפתוח נקרומנסר. אז מקסימום לא תעלה רמות מהר בבטא או כשהמשחק ישחורר. אתה אמור להנות במשחק לא להיות תמה ולחפש להיות הכי חזק בויגיימס..
    Bovich

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2009
    אני דווקא חושב שאחד ההבדלים הגדולים בין GW1 ל-GW2 זה שבראשון היו מלא סקילים שמתאימים לסיטואציות מסוימות ביותר. בשני זה כמעט ולא קיים, וגם אם כן, אתה לא חייב לקחת אותם. בוא נגיד שהסקילים תלויי נשק שלך יתאימו להרבה מאוד סיטואציות. הדילמה היא על ה-utilities, וגם שם אני לא חושב שיש הרבה סקילים מסויימים מאוד.

Blaze Spellcaster
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2010
    בסופו של דבר אני אשחק את כולם (בתקווה שיאפשרו לקנות עד 3 מקומות ליצירת דמות)
    שתף ב-Google+

הרשמה