תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    12.09.2011
    עיר
    נתניה
    לאן זה הגיעה כבר אדמין נכנס מחלק קיקים בDM לאנשים הרגו אותו אם KNIFE הוא עושה RR קיללתי אותו הביא לי באן קהילה הכי מסריחה בארץ גועל נפש כבר באמת בשנתיים המסריחות האלה שאני משחק היה מעפן אחו שרמוטה חבל שעברתי למקורי עדיף לשחק אם ציטרים כאילו שפה אין ציטרים SCLIENT תוכנה חרא הכל חרא קלאבים חרא הכל כאן פרוטקציות

הדבר היחידי שטוב פה באמת זה ששקד מריץ פה NC כל יום כמעט אם לא זה הקילה נופלת תוך שבוע
    להוריד לי באן בבקשה .. CLUB 6 DM VAMPIRE STEAM_0:1:29701372
    נערך לאחרונה על ידי Drawlen; 25.05.2012 בשעה 16:01.
    N A S A

הצטרף בתאריך
    31.07.2010
    עיר
    נתניה
    חחחחחחחחח יש פה אדמינים בקלאבים מהפרוץ ShnizeL` HamoR ועוד כאלה חחח

הצטרף בתאריך
    27.03.2008

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    תל אביב
    מגניב שאתה מפיל את כל הקהילה בגלל עניין עם בין אדם אחד - בוגר מצדך.
    :Idea
    add Inspiration,1
    cmp Inspiration,Logic
    jne Idea
    מי שמחפש אותי אפשר למצאו אותי בערוץ tomer2k בקווקנט

הצטרף בתאריך
    31.07.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי keenEYE
    בשביל אחד שעלה לניהול פה בחלק של הקהילה, הייתי מצפה לתגובה יותר רצינית.

הצטרף בתאריך
    12.09.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Vendetta
    מגניב שאתה מפיל את כל הקהילה בגלל עניין עם בין אדם אחד - בוגר מצדך.
    זה כבר הכל אחי הכל SCLIENT אתמול נפל ציטרים יש מלא ציטרים בקלאבים IMUNNITY 8 ORGANNER.PL שיודעים להשתמש ולא תופסים אותם גאטרים הכל שם shniz3l` k4k1` mekar3R arg4Z הכל פרוץ מסריח פרוטקציות ורמאיות VG.ADV בחינות היה הלשנות בספקטור VG.PRO יש שם כמה שחקנים שבכלל לא מגיע להם!!

כמו שאמרתי רק ה NC ששקד מריץ פה והVG.TEAMS

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי Drawlen
    זה כבר הכל אחי הכל SCLIENT אתמול נפל ציטרים יש מלא ציטרים בקלאבים IMUNNITY 8 ORGANNER.PL שיודעים להשתמש ולא תופסים אותם גאטרים הכל שם shniz3l` k4k1` mekar3R arg4Z הכל פרוץ מסריח פרוטקציות ורמאיות VG.ADV בחינות היה הלשנות בספקטור VG.PRO יש שם כמה שחקנים שבכלל לא מגיע להם!!

hhhhhhhhhhh
    alek
    mekar3R

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhh

awkWard: לא עושה לייק בפייסבוק
    awkWard: אני רוצה שיחשבו שיש לי חברים
    awkWard: יא בן זונה

fredi nice to meat

הצטרף בתאריך
    25.08.2011

אל תקח את זה כלכך קשה פשוט תפתח קבוצה ושחק לכייף תשתפרו ואם יהיה לאן קטן ומסריח לכו רק שתדעו ש immunity 8 זה ציט ללאנים אין מה לעשות שיש חנונים שמכינים ציטים והורסים לכולם את ההנאה לדעתי valve צריכה לתבוע את organner

ועוד יותר חנונים אלה שקונים immunity כאילו מה אין חיים קחו תכסף תעשו משהו טוב אתם רוצים לכו תקנו לכם משקפיים חדשות כל חודש לא חבל על הכסף שלכם יחנונים

הצטרף בתאריך
    12.09.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי DMHS4Ever
    אל תקח את זה כלכך קשה פשוט תפתח קבוצה ושחק לכייף תשתפרו ואם יהיה לאן קטן ומסריח לכו רק שתדעו ש immunity 8 זה ציט ללאנים אין מה לעשות שיש חנונים שמכינים ציטים והורסים לכולם את ההנאה לדעתי valve צריכה לתבוע את organner

ועוד יותר חנונים אלה שקונים immunity כאילו מה אין חיים קחו תכסף תעשו משהו טוב אתם רוצים לכו תקנו לכם משקפיים חדשות כל חודש לא חבל על הכסף שלכם יחנונים
    מה קשור לפתוח קבוצה אני רוצה לשחק בDEADMATCH MODE למה שאני יהיה בבאן ולמה שהבן שרמוטה הזה יעשה RR ? זה ניהיה כמו בפאבליק של הפרוץ השאדמין עושה RR כל שניה שהורגים אותו
    נערך לאחרונה על ידי Drawlen; 25.05.2012 בשעה 16:05.

הצטרף בתאריך
    21.05.2011
    עיר
    נתניה

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    הא גם אתה היית שם? היה שם איזה אדמין עשה כל שנייה RR ועשה כל מיני שטויות נתן קיקים בסרבר חופשי וכו'..
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי Gehalim
    הא גם אתה היית שם? היה שם איזה אדמין עשה כל שנייה RR ועשה כל מיני שטויות נתן קיקים בסרבר חופשי וכו'..
    כן מזה תנו לו באן IP
    awkWard: לא עושה לייק בפייסבוק
    awkWard: אני רוצה שיחשבו שיש לי חברים
    awkWard: יא בן זונה

fredi nice to meat

הצטרף בתאריך
    12.09.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Gehalim
    כן הייתי שם ולמה שבן אדם יקבל קיק בא מתחמם משחק נהנה אני יודע פתאום קיק הרס לו את הסקור הרס לו את החשק אולי הסרבר מלא והוא יצטרך לחכות כדי להיכנס

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    תל אביב

אתה באמת חושב שההנהלה רוצה שככה זה ימשך? באמת ניראה לך שאנשים זורקים שעות על הקהילה הזו ולא מנסים לשפר? SC נפל - מה אפשר לעשות? השרת אכל כף... קורה , מלא ציטרים - וויגימס סגרה על הסכם עם חברה (SC) שתתפלת בזה - מה אפשר עד לעשות? לא יודע מה לומר לך לגבי מה שקרה בADV אבל כל העניין הבחינות המגושם הזה הולך להתבטל אם הוא לא התבטל כבר. בנוגע לרמה בPRO , אני יודע בוודאות שאני לא צריך לומר לך את זה אבל אולי שחכת את זה - שחקנים שנחשבים PRO הם שחקנים שהוכיחו את עצמם לפני מי יודע כמה זמן אם לא שנים - במידה ועכשיו de_k1ng היה ניכנס ולא פוגע הייתה אומר לו משהו? לא... ותאמין לי שאישית הייתי דורש שלא תרד לו גישה כי אני שיחקתי איתו ונגדו בתקופה אחרת, בנוגע לפרוטקציות אני לא יודע מהזה
    :Idea
    add Inspiration,1
    cmp Inspiration,Logic
    jne Idea
    מי שמחפש אותי אפשר למצאו אותי בערוץ tomer2k בקווקנט

הצטרף בתאריך
    12.09.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Vendetta
    אתה באמת חושב שההנהלה רוצה שככה זה ימשך? באמת ניראה לך שאנשים זורקים שעות על הקהילה הזו ולא מנסים לשפר? SC נפל - מה אפשר לעשות? השרת אכל כף... קורה , מלא ציטרים - וויגימס סגרה על הסכם עם חברה (SC) שתתפלת בזה - מה אפשר עד לעשות? לא יודע מה לומר לך לגבי מה שקרה בADV אבל כל העניין הבחינות המגושם הזה הולך להתבטל אם הוא לא התבטל כבר. בנוגע לרמה בPRO , אני יודע בוודאות שאני לא צריך לומר לך את זה אבל אולי שחכת את זה - שחקנים שנחשבים PRO הם שחקנים שהוכיחו את עצמם לפני מי יודע כמה זמן אם לא שנים - במידה ועכשיו de_k1ng היה ניכנס ולא פוגע הייתה אומר לו משהו? לא... ותאמין לי שאישית הייתי דורש שלא תרד לו גישה כי אני שיחקתי איתו ונגדו בתקופה אחרת, בנוגע לפרוטקציות אני לא יודע מהזה
    לא מדבר על da_k1ng אלה שאני מדבר עליהם הם יודעים
    נערך לאחרונה על ידי Drawlen; 25.05.2012 בשעה 18:03.

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    לאן זה הגיעה כבר אדמין נכנס מחלק קיקים בDM לאנשים הרגו אותו אם KNIFE הוא עושה RR קיללתי אותו הביא לי באן קהילה הכי מסריחה בארץ גועל נפש כבר באמת בשנתיים המסריחות האלה שאני משחק היה מעפן אחו שרמוטה חבל שעברתי למקורי עדיף לשחק אם ציטרים כאילו שפה אין ציטרים SCLIENT תוכנה חרא הכל חרא קלאבים חרא הכל כאן פרוטקציות

הדבר היחידי שטוב פה באמת זה ששקד מריץ פה NC כל יום כמעט אם לא זה הקילה נופלת תוך שבוע
    להוריד לי באן בבקשה .. CLUB 6 DM VAMPIRE STEAM_0:1:29701372

אהלן,
    א, הפנייה שלך מבחינתי לא מכבדת את הקהילה מבחינת צורת הכתיבה שלך "הקהילה הכי מסריחה בארץ".
    כמו שציינתי כבר ב200 אשכולות שפתחתי, אנחנו מטפלים בכל מקרה ומקרה בצורה מאוד רצינית.

ב, יש לך מייל של הקלאבים, יכולת לשלוח מייל, עם כל הפרטים ותאמין לי, שהיו מטפלים גם בך, וגם באדמין.

ג, יש לך תמונות (snapshots) של המקרה ? (גם של הריסטרטים, וגם של הבאן ?).

ד, להבא פתח אשכול שיכבד אותנו, אני מבטיח לך שבפעם הבאה אני לא אטפל באשכול ופשוט אנעל אותו.

ה, לגבי הצ'יטרים, מה ביכולתי לעשות ? כלום.
    יש את תוכנת האנטי צ'יט שהיום היא הכי מתקדמת בארץ, sClient, שמטרתה הוא להפוך את המשחק למשחק נקי יותר, אך לצערי יש גם המון מקימי תוכנות צ'יטים שיודעים טוב מאוד את עבודתם, ובונים צ'יטים שיודעים לעבור כמעט וכל דבר (ESL Wire, EAC ועוד..).

אם הישראלים היו חכמים מספיק להבין כי סיאס זה משחק חינמי שלא מרוויחים ממנו שום דבר (כל עוד זה לא ליגות, וככה שליגות מתקיימות באופליין, שאין אפשרות לרמות), הם לא היו קונים את הצ'יטים.
    הישראלים לצערי, אוהבים "שם", אוהבים שיודעים מי הם, אוהבים שמתעצבנים עליהם, אוהבים קללות, אוהבים ריבים, וזה הגורם לכל דבר שקיים היום בקהילה שלנו, (וגם במדינה עצמה, כל הרצחים והדקירות למיניהם).

הצטרף בתאריך
    12.09.2011
    עיר
    נתניה
    תודה על ה ועל הסוף אבל גל אמרתי לך באמת מגיל 16 תביאו אדמינים אם יהיה חסר אני יתנדב העיקר שלא יהיה תדבר הזה שבן אדם משחק ומביאים לו קיק מזה

אדמין הרגו אותו אם KNIFE הוא עשה RR

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    כמה בכית בתגובה שך שהכל פה חרא הקלאבים פרוטקציות צ'יטרים ואחר כך אתה מבקש שיורידו לך באן? חחחח דבר כזה עוד לא ראיתי

הצטרף בתאריך
    10.08.2010
    אני לא מבין למה הם מביאים אדמינים בני 12 ואפילו מריצים ב VG.GATHERS
    בני 12 לי זה לא קרה שנתנו לי קיק בקלאבים אבל אני רואה את זה לפעמים שאני עושה בבוקר גאטר
    יש שם אדמינים לפעמים נותנים לי קיק בשביל להכניס חבר שלהם

וחוץ מזה בשביל מה אדמין בDM? או בכלל בקלאבים זה לא נחוץ

הצטרף בתאריך
    18.02.2012
    עיר
    תל אביב-יפו
    [QUOTE=Drawlen;7542063]לאן זה הגיעה כבר אדמין נכנס מחלק קיקים בDM לאנשים הרגו אותו אם KNIFE הוא עושה RR קיללתי אותו הביא לי באן קהילה הכי מסריחה בארץ גועל נפש כבר באמת בשנתיים המסריחות האלה שאני משחק היה מעפן אחו שרמוטה חבל שעברתי למקורי עדיף לשחק אם ציטרים כאילו שפה אין ציטרים SCLIENT תוכנה חרא הכל חרא קלאבים חרא הכל כאן פרוטקציות

להוריד לי באן בבקשה .. CLUB 6 DM VAMPIRE STEAM_0:1:29701372[/QUOTE]

אחרי זה עוד אתה מבקש שיורידו לך באן
    Dolpa is HERE MADAFACKER

הרשמה