תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    07.05.2010
    למחוק ...
    נערך לאחרונה על ידי Apocalipser; 25.05.2012 בשעה 18:20.

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    בבקשה ממך ומעוד כמה ילדים(יש הרבה כאלה) שחושבים שהם DJ's תפסיקו בבקשה.
    רק נכנסתי לסרטון שמעתי את האיכות ויצאתי.

תפסיקו לחשוב שאתם DJ's ותפסיקו לבזבז לכם זמן בלעשות חרא
    יא אללה זה כבר חפר

הצטרף בתאריך
    12.04.2012
    זה כמו

רק אצלם "DJ'S" זה כל אחד שיש לו תוכנה למיקסים האלה

הצטרף בתאריך
    07.05.2010
    זה מדהים איך שבכל פורום רק מפרגנים ומערכים ופה לא יכולים להוציא מילה אחת טובה .

ואל תגיד אם אני כן dj או לא אתה לא מכיר אותי לא יודע מה אני עושה לא שום דבר לכו תמצאו לכם חיים ותפסיקו להיות טרולים מסכנים ...

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    נכתב במקור על ידי Apocalipser
    זה מדהים איך שבכל פורום רק מפרגנים ומערכים ופה לא יכולים להוציא מילה אחת טובה .

ואל תגיד אם אני כן dj או לא אתה לא מכיר אותי לא יודע מה אני עושה לא שום דבר לכו תמצאו לכם חיים ותפסיקו להיות טרולים מסכנים ...
    מה אכפת לי אם מפרגנים לך או לא.
    גם חבר שלי חושב שהוא DJ כמוך ואני אומר לו את האמת בפנים, אל תנסה לעסוק במשהו שאתה לא טוב בו.

לא טוב לך לקבל פה ביקורת אמיתית אז אל תפרסם פה. לך תפרסם בפורום warriors שלך ותקבל תגובות טובות אם זה מה שאתה רוצה.

ואני לא טרול יחתיכת טמבל, זה שאני דופק לך פה את האמת בפנים לא אומר שאני טרול.

הצטרף בתאריך
    07.05.2010
    נכתב במקור על ידי jossefoN<3
    גם חבר שלי חושב שהוא DJ כמוך ואני אומר לו את האמת בפנים, אל תנסה לעסוק במשהו שאתה לא טוב בו.

לא טוב לך לקבל פה ביקורת אמיתית אז אל תפרסם פה. לך תפרסם בפורום warriors שלך ותקבל תגובות טובות אם זה מה שאתה רוצה.

האמת שלך שווה לי לתחת אין לך מושג במוזיקה אין לך מושג בשיט העובדה היא שאנשים שקצת יותר מבינים ממך (הרבה יותר) פרגנו ואתה MR JOSSEF האחרון שאני יצטרך איזושהי מחמאה ממנו שמים לך מיקס פה אתה לא אוהב לא מתאים לך כך תצמך ותיצא הדעה שלך לא מעניין פה אף אחד .

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    האמת שלך שווה לי לתחת אין לך מושג במוזיקה אין לך מושג בשיט העובדה היא שאנשים שקצת יותר מבינים ממך (הרבה יותר) פרגנו ואתה MR JOSSEF האחרון שאני יצטרך איזושהי מחמאה ממנו שמים לך מיקס פה אתה לא אוהב לא מתאים לך כך תצמך ותיצא הדעה שלך לא מעניין פה אף אחד .
    עוד נראה מה האחרים יגידו פה, ומי בדיוק המבינים שלך במוסיקה? חברי קהילת warriors?

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    דרך אגב,
    זה שאתה אומר שהדעה שלי שווה לתחת מראה עד כמה DJ טוב אתה.
    אתה פרסמת את זה פה כדי לדעת איך זה יצא, אני אמרתי והנה הדעה שלי שווה לתחת.

הצטרף בתאריך
    07.05.2010
    דרך אגב,
    זה שאתה אומר שהדעה שלי שווה לתחת מראה עד כמה DJ טוב אתה.
    אתה פרסמת את זה פה כדי לדעת איך זה יצא, אני אמרתי והנה הדעה שלי שווה לתחת.
    לא הדעה שלך הייתה לבקש ממני להפסיק לעשות את מה שאני עושה ומבחינתי הדעה שלך מהמשפט הזה שווה לי לתחת .

ואתה עצמך אמרתה שלא שמעתה את זה בכלל אז למה ניראה לך שמעניין אותי מה אתה חושב על משהו שלא שמעתה ?

הצטרף בתאריך
    06.12.2010
    מה אני קשור בדיוק?

הצטרף בתאריך
    07.05.2010
    נכתב במקור על ידי :)jossef
    מה אני קשור בדיוק?
    לא יודע אחי כניראה יש לך הרבה fanboys אני רואה בכינוי שלו jossefon <_<

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    לא הדעה שלך הייתה לבקש ממני להפסיק לעשות את מה שאני עושה ומבחינתי הדעה שלך מהמשפט הזה שווה לי לתחת .

ואתה עצמך אמרתה שלא שמעתה את זה בכלל אז למה ניראה לך שמעניין אותי מה אתה חושב על משהו שלא שמעתה ?
    שמעתי את ההתחלה המשעממת ושמעתי את האיכות הגרועה, כל זה הספיק לי כדי לרשום את מה שרשמתי.

הצטרף בתאריך
    06.12.2010
    לא יודע אחי כניראה יש לך הרבה fanboys אני רואה בכינוי שלו jossefon <_<
    הוא סתם fanboy

הצטרף בתאריך
    07.05.2010
    שמעתי את ההתחלה המשעממת ושמעתי את האיכות הגרועה, כל זה הספיק לי כדי לרשום את מה שרשמתי.
    גבר

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    רק דבר אחד לא הבנתי
    מה הקטע בלכתוב dj benda ובסרטון רואים DJ אחר ממסיבות של אלפי אנשים..??

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    Not sure if this

Or This

btw troll inc approximated time 10-20 mins
    נערך לאחרונה על ידי DivineSlaughter; 25.05.2012 בשעה 15:34.

הצטרף בתאריך
    07.05.2010
    נכתב במקור על ידי Lies
    רק דבר אחד לא הבנתי
    מה הקטע בלכתוב dj benda ובסרטון רואים DJ אחר ממסיבות של אלפי אנשים..??

גם פה אתה רואה דיג'יים אחרים זה לא קשור הקליפ אמור להעביר אווירה של מסיבה לא מעניין איזה dj נימצא שם ...

הצטרף בתאריך
    07.05.2010
    נכתב במקור על ידי DivineSlaughter
    Not sure if this

Or This

btw troll inc approximated time 10-20 mins
    not sure if funny or just a gay ...

הצטרף בתאריך
    03.05.2012

גם פה אתה רואה דיג'יים אחרים זה לא קשור הקליפ אמור להעביר אווירה של מסיבה לא מעניין איזה dj נימצא שם ...
    לא רוצה להעליב אבל בשיר שלך יש הרגשה של מסיבה של ילדים בני 6 שמתלהבים בבר מצווה של אח שלהם.

הצטרף בתאריך
    20.08.2010

זה שאתה אומר לו את מה שאתה חושב לא אומר שאתה טרול. אבל יכולת להגיד את זה בצורה נורמלית.

זה שאתה מגיב כמו חרא לאנשים שרוצים ביקורת בונה / לפרסם דברים שהם עשו, זה שאתה כל היום מספים, מפרסם דברים לא קשורים, פותח חשבונות חדשים בשביל שלא ידעו מי אתה (וגם בגלל שנותנים לך באנים) אומר שאתה טרול.
    i7 2600 @ 3.4 Ghz , Scythe MUGEN II
    HIS 6950 IceQ X Turbo 2GB GDDR5
    ASRock H67M-B3
    CRUCIAL 8GB Kit (4GBX2) RAM DDR3 1333 MHZ
    1TB Samsung SpinPoint 7200 RPM
    ANTEC TWO HUNDRED 120 MM X3
    ANTEC TRUE POWER TRIO 650w

הרשמה