תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    בבטא האחרונה שהייתה וגם בסטרס טסט, היה לי FPS נמוך.. ושעברתי ליד קרב בWVW הוא היא עוד יותר נמוך, והמאפיינים של התצוגה הגרפית במישחק על הכי נמוכים..

מה לעשות בשביל שהמשחק יפעל חלק יותר? ועל FPS יותר גבוה? המחשב שלי לפי מה שכתוב אמור להחזיק את המישחק מצוין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2010
    להריץ את המשחק מצוין לא בהכרח אומר FPS טוב...
    בכל מקרה כנס להגדרות של הכרטיס מסך, שם אתה יכול לבחור האם הכרטיס ישקיע את המשאבים שלו על איכות או על מהירות, תשקיע על מהירות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    אני לא מוצא את המקום של ההגדרות של הכרטיס מסך..
    יש לי WIN7 בעברית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    קרית כת
    המשחק דורש עוד משאבים מהמעבד ולאו דוווקא מהכרטיס מסך, לפי איך שזה נראה 2 גיגה זיכרון לא מספיק ולפי דעתי צריך לפחות 4 גיגה זיכרון בגלל העולם נגד עולם.
    גם צריך מעבד עם יותר מהירות לפי מה שהם רשמו 2.0 core 2 duo לא מספיק. צריך איזה 2.5 לפחות.

מבחינת כרטיס מסך זה לא מה שאנחנו נופלים, האם יש לך FPS נמוך כל הזמן או רק כשיש לידך הרבה אנשים ?
    אם כן תגדיל את הזיכרון של המחשב שלך או לשדרג את המעבד בהתאם למה שיש לך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    דרך אגב, זו אחת מהבעיות שהם רוצים לתקן לבטא הבאה, יותר מידי מהגרפיקה נופלת על המעבד במקום על כרטיס המסך, לרובינו היה FPS נמוך, אולי בבטא הבאה יהיה יותר טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2011
    נקה תמחשב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    ותמיד תזכור שזו רק בטא, בהתחלה גם לי לא רץ טוב.. הם ישפרו את זה, אל תדאג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2012
    המחשב שלי תותח, מריץ כל משחק שפגשתי עד כה על האופציות הגרפיות הטובות שיותר ללא נפילות FPS.
    בבטא האחרונה לפני חודש המשחק רץ לי חלק רק באופציות הבינוניות, אני בטוח שבהמשך הכל יהיה בסדר, אני בטוח שהמשחק הזה הרבה יותר קל מבאטלפילד חח.
    המחשב שלי הוא כזה דבר:
    מעבד Intel Core i7
    כרטיס מסך GeForce GTX 560 Ti
    8 GB RAM
    Windows 7 64-bit
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    נכתב במקור על ידי HolyFresh
    המחשב שלי תותח, מריץ כל משחק שפגשתי עד כה על האופציות הגרפיות הטובות שיותר ללא נפילות FPS.
    בבטא האחרונה לפני חודש המשחק רץ לי חלק רק באופציות הבינוניות, אני בטוח שבהמשך הכל יהיה בסדר, אני בטוח שהמשחק הזה הרבה יותר קל מבאטלפילד חח.
    המחשב שלי הוא כזה דבר:
    מעבד Intel Core i7
    8 GB RAM
    Windows 7 64-bit
    O_o מחשב ממש חיה..... אל תשחרר אותו מהכלוב אחרת יאכל את כולנו!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי HolyFresh
    המחשב שלי הוא כזה דבר:
    מעבד Intel Core i7
    8 GB RAM
    Windows 7 64-bit
    מזכיר את הלפטופ שאני רוצה לקנות.

בכל מקרה, גם לי היו ירידות FPS בבטא. הסיפור על החישוב של ה-CPU שאמור ליפול על הכרטיס נשמע מבטיח. אני שונא כשהמפתחים מריצים חישובים על המעבד. זה משהו שעושים על קונסולות, לא מחשבים. גם GTA4 סבל מאותה בעיה עד שהוציאו עדכון שתיקן את זה.
    שתף ב-Google+

הרשמה