תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    יש בזמן האחרון מלא אנשים שמקבלים סתם באנים מsc איזה כמה חברים שלי סתם קיבלו באן על "trying to bypass the system" וכאלה דברים
    וsc מסננים אותם... אני אחד מאלה אבל קיבלתי באן בגלל HLAE כנראה או gamebooster וזה כתב לי באן על leys.exe ולצוות sc לא אכפת גם לי וגם לחברים שלי הם כותבים בידיוק אותו חרבוש ובסוף כותבים "פרטים אודות הבאן: ---קישור לקניית חנינה---"
    או שתשימו כמה קלאבים וגאטרים עם ESL wire EAC או איזשהו אנטיציט אחר או שתשימו כמה סרברים בלי sc כי בלי sc אי אפשר לשחק בארץ אני אישית עכשיו נאלץ לשחק ולעשות מיקסים בסרברים בגרמניה עם esl wire ... בארץ אי אפשר לשחק כי בכל מקום יש רק אתsc הזה אבל זה לפעמים מביא סתם באנים ולצוות sc לא אכפת כל מה שאכפת להם שיקנו חנינות וירויחו כסף.. שתבינו אני לא מזלזל בתוכנה או משהו כזה למה אנטיציט יחסית טוב אבל מביא סתם באנים! וsc אכפת להם רק כסף!

הצטרף בתאריך
    06.05.2010
    עיר
    חולון
    איך אנשים אחרים לא מקבלים באן ? יש לך בעיה תפנה לכל מי שקשור ל SC ..

Majestix Manager

הצטרף בתאריך
    20.05.2012
    עיר
    תל-אביב
    אחי אם אתה מרגיש שנגרם לך אוול , או שקיבלת באן שלא בצדק אתה יכול לפנות לצוות ה sc ואני בטוח שהם ישמחו לעזור לך. הם לא מביאים באנים סתם D:

הצטרף בתאריך
    04.07.2011
    אם כתוב לך סיבה באן leis.exe אז היה לך leis לי יש gamebooster ו HLAE ולייי אין באן בקשר ל bypass the system זה באמת sc מיזדיינים זה באג ב sc אז למה הם צריכים ליקנות חנינה

הצטרף בתאריך
    26.03.2011
    דיון חסר משמעות...
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    קודם כל, לא אני הכנתי את זה מצאתי את זה ב10GAG.
    שנית, הקטע הוא הילדים המטומטמים שיש בFXP לא FXP עצמו.

הצטרף בתאריך
    31.05.2011
    נכתב במקור על ידי Audio.
    איך אנשים אחרים לא מקבלים באן ? יש לך בעיה תפנה לכל מי שקשור ל SC ..
    אתה באמת לא ראית שהוא כתב שהם מסננים אותו?

הצטרף בתאריך
    10.06.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי tzahi2010
    אתה באמת לא ראית שהוא כתב שהם מסננים אותו?
    מסננים אותו?

אני מניאק אם זה קרה לפני יותר משבוע.

הם לא פה 24/7.
    Liran: שמעת אותו בסטרז, או ב CT

Liran: וואו אחי, איזו התכערות.

reps for jesus
    shots for satan

הצטרף בתאריך
    06.05.2010
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי oryanr141
    מסננים אותו?

אני מניאק אם זה קרה לפני יותר משבוע.

הם לא פה 24/7.
    +1
    דיי להיות בסרט שהם חייבים להחזיר לכם תשובה ב10 דק' הראשונות ששלחתם להם הודעה.

Majestix Manager

הצטרף בתאריך
    16.03.2012
    עיר
    קריית גת
    על gamebooster לא מקבלים באן..ישלי gamebooster גם...
    כי דקה אחת של עצבים היא בזבוז 60 שניות של אושר

הצטרף בתאריך
    06.05.2011
    עיר
    כפר סבא
    לפי דעתי הם צריכים למחוק את כל הבאנים אחת ולתמיד .
    לא שאני בבאן אבל לשמח קצת אנשים , זה יעזור .

הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    hem anu li beoto hayom baerev
    amru li kaha: nimza kovez Leis.exe
    fdsgisdfgiauasf0"6:6"cs'''
    ve zehu shalahti lahem od hodaa em lo onim kvar shavua vahezi

הצטרף בתאריך
    23.03.2012
    שמע אין סיכוי בעולם שהם הביאו באן סתם בשביל שתקנה חנינה, בטוח מצאו אצלך משהו שהשתמשת בו אולי לא בתקופה הזאת אבל הוא נשאר לך על המחשב..

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי mo-kun
    יש בזמן האחרון מלא אנשים שמקבלים סתם באנים מsc איזה כמה חברים שלי סתם קיבלו באן על "trying to bypass the system" וכאלה דברים
    וsc מסננים אותם... אני אחד מאלה אבל קיבלתי באן בגלל HLAE כנראה או gamebooster וזה כתב לי באן על leys.exe ולצוות sc לא אכפת גם לי וגם לחברים שלי הם כותבים בידיוק אותו חרבוש ובסוף כותבים "פרטים אודות הבאן: ---קישור לקניית חנינה---"
    או שתשימו כמה קלאבים וגאטרים עם ESL wire EAC או איזשהו אנטיציט אחר או שתשימו כמה סרברים בלי sc כי בלי sc אי אפשר לשחק בארץ אני אישית עכשיו נאלץ לשחק ולעשות מיקסים בסרברים בגרמניה עם esl wire ... בארץ אי אפשר לשחק כי בכל מקום יש רק אתsc הזה אבל זה לפעמים מביא סתם באנים ולצוות sc לא אכפת כל מה שאכפת להם שיקנו חנינות וירויחו כסף.. שתבינו אני לא מזלזל בתוכנה או משהו כזה למה אנטיציט יחסית טוב אבל מביא סתם באנים! וsc אכפת להם רק כסף!
    חחח
    איך אני אוהב חרטטנים כמוך...
    באן על HLAE מקבלים רק כשאתה משחק איתו ועשו עליך סנאפ.
    באן GAMEBOOSTER אין סיכוי למה אני גם שיחקתי עם זה.
    ולקבל באן על משהו אחד ושירשמו משהו אחר בחיים לא יקרה פשוט לא היית צריך להוריד ציטים..
    קנה קנה חנינה וחכה חודשיים.

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי mo-kun
    הם ענו לך אמרו שקיבלת באן על ציטים וזהו לא יענו לך אין לך טעם לשלוח להם הודעות.
    פשוט אל תוריד ציטים...

הצטרף בתאריך
    18.02.2012
    עיר
    תל אביב-יפו
    נכתב במקור על ידי mo-kun
    אתה חושב שהם צריכים לענות לך תוך 2 דקות?!?!?!?!?!?!?!?!
    Dolpa is HERE MADAFACKER

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עיר
    קריות
    ילדים של היום חחחחח פשוט בושה תקשיב טוב דפוק אחד
    מה שהם כתבו לחברים שלך שהם ניסו לעקוף את מערכת ה SC
    הבנתה?.? זה לא ציט ולא כלום אתם פשוט חברים בוטים!!!
    לכל בעיה , תלונה , הצעה , דרושים לצוות CS:GO וכ"ו - [email protected]

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one". Bruce Lee.

הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    נכתב במקור על ידי nightwings
    ילדים של היום חחחחח פשוט בושה תקשיב טוב דפוק אחד
    מה שהם כתבו לחברים שלך שהם ניסו לעקוף את מערכת ה SC
    הבנתה?.? זה לא ציט ולא כלום אתם פשוט חברים בוטים!!!
    biglal mefagrim kamoha neereset ha kehila..
    em lo nisu lakof shum davar bahu ahrey bezefer edliku mahshev ithabru le sc kiblu ban.
    sc sam alehem zain kedey sahe iknu hanina.
    al ma mitarvim she im ani mitkasher le sc omer lahem "ani meshalem lahem 150 shekel taviu lo ban"
    az barur she hem yaviu lo ban ze revah kaful!
    kmo tamid em stam maviim ban rak ha paam gam marvihim 150 shekel ve az od konim hanina + asarat klon ze 60 shekel!

ve ani haiti betoh server afk kshe efalti HLAE ve ahalti ban al leis ve lo ehpat lahem..
    em lo yekablu mimeni agura ha ramaim ha ele!

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי mo-kun
    biglal mefagrim kamoha neereset ha kehila..
    em lo nisu lakof shum davar bahu ahrey bezefer edliku mahshev ithabru le sc kiblu ban.
    sc sam alehem zain kedey sahe iknu hanina.
    al ma mitarvim she im ani mitkasher le sc omer lahem "ani meshalem lahem 150 shekel taviu lo ban"
    az barur she hem yaviu lo ban ze revah kaful!
    kmo tamid em stam maviim ban rak ha paam gam marvihim 150 shekel ve az od konim hanina + asarat klon ze 60 shekel!

ve ani haiti betoh server afk kshe efalti HLAE ve ahalti ban al leis ve lo ehpat lahem..
    em lo yekablu mimeni agura ha ramaim ha ele!
    תפסיק לשקרררררררררררררררררר תפסיקקקקקקקקקקק
    איך קיבלת באן על HLAE ורשום LEIS להגיד לך איך?
    אז תפסיק לשקר לעצמך.
    אם היית מקבל באן על HLAE זה היה רושם HLAE כי יש כאלה שבאמת נתפסו על HLAE קיצור סתום תפה וקנה חנינה תפסיק לבלבל במוח.

הצטרף בתאריך
    15.12.2009
    נכתב במקור על ידי mo-kun

יוו כמה חרטות , קודם כול לי יש gamebooster עשו עליי מלא סנפאים לא מקבלים על זה לא באן ולא נעליים .
    איך אתה רושם שמסננים אותך ? אם רשמת בעצמך שהם שלח תשובה ובתשובה רשום לך פרטים על חוקי התוכנה ופרטים על החנינה, מה רצית שהם ירשמו לך אה בסדר אתה ציטר נתפס עם ציטים טעות שלנו טוב שאמרת לנו שזה טעות ויורידו לך את הבאן?..

אמן לא יתנו לך לקנות גם חנינה ויחסכו לנו שנה מציטרים כמוך .

הרשמה