תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    המפלצות הכחולות (יענו הelites) יותר חזקות, ואפילו משמעותית מרוב הבוסים במשחק? אני כרגע ויזרד רמה 40 משחק בNIGHTMARE, עד עכשיו שום בוס לא היה קרוב אפילו להרוג אותי, ומתתי אין ספור פעמים ממובס עלובים שפשוט מורידים לי את כל הHP בכמה מכות ועוד נועלים אותך בלי יכולת לזוז כמעט. אני באמת לא מחשיב את עצמי כשחקן תותח אבל זה פשוט הזוי שבוסים יחסית לא חזקים וכל כמה קבוצות של אויבים באים לך "trash mobs" כאלה חזקים ויכולים להרוג אותך בשנייה, במיוחד אם לרגע יש לך לאג אפילו הכי קטן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    תאמת, זה לא רק אתה..
    אני גם שמתי לב לזה, הצהובים כבר הרבה יותר קלים להריגה מאשר הם.
    והם מגיעים בחמולה אז יש מצב שזה גם משפיע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    גם ב HELL זה ככה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    כן, ה-elites וה- rares הרבה יותר חזקים. זה ככה בכוונה. גם הדרופים שלהם הרבה יותר טובים.
    המטרה של זה היא שאנשים אשכרה יחקרו את השלבים במקום לעשות boss runs כמו בדיאבלו אחד ושתיים.
    הקרבות האלה זה האתגר האמיתי, פחות הבוסים. למרות שהבוסים גם בכלל לא קלים ברמות הגבוהות. עשיתי סולו לבליאל בהל, ועברתי את דיאבלו בהל עם עוד DH. זה בהחלט לא פשוט. (למרות ששנינו היינו under geared מאוד באותו הזמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    אלה עם השרשראות.... DAMN...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    ככה זה..
    הרבה התלוננו על זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    מצחיק שאתה אומר "באותו הזמן" המשחק יצא רק לפני שבוע וקצת! אני לא מבין איך אנשים כבר הגיעו כ"כ רחוק. אני מחשיב את עצמי חרשן למדי ואני רק באמצע של נייטמייר... מה שכן אני גם חרשתי את העלילה אז אולי זו גם סיבה כי רוב האנשים מדלגים על הדיאלוגים ממה שאני יודע
    שתף ב-Google+

הרשמה