תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני עדיין על הגדר בקשר להוציא 60 דולר על משחק H&S כשאני חושב שהמחיר הוא בעיקר על המדבקה של בליזארד על הקופסה.מה גם שבליזארד דחפו למשחק DRM מעצבן UBI style . אני לא מבין למה החברות הטיפשות האילו מנסות בכלל להלחם בפירטים ובדרך לשרוף לקוחות לגיטימים.

ראיתי שיש היום את Torchlight 2 ב20 דולר שזה שליש מחיר. אני שיחקתי בראשון והוא די נחמד ויש שם הרבה תעסקות עם ציוד כמו diablo וכשמוסיפים את הmodpack בכלל יש המון מה לשחק.

המשחקים האחרים ששיחקתי בג'אנר לאחרונה (בסדר כרונולוגי הפוך) הם din's curse (אחלה משחק עם גרפיקה מכוערת) , depth of peril ( אותו מפתח כמו din's curse משחק נחמד) , וtitan quest (חרישה יש שם הרבה מה לעשות) . שיחקתי גם את סידרת diablo לא סיימתי את ההרחבה של D2 עצרתי די בהתחלה (כנראה שהגעתי לנקודת השבירה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    אי אפשר להשוות את Torchlight לD3...
    הם בכלל לא באותה רמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני לא רואה שום הבדל בין torchlight לdiablo הם בערך אותו המשחק עם סיפור אחר.

חוץ מזה החברה שמפתחת את torchlight נפתחה ע"י אחד מהאנשים שיסדו את blizzard ופיתחו את diablo .

שמעתי שDiablo 3 לא מחדש הרבה . הuser meta score שלו הוא 4.4

http://www.metacritic.com/game/pc/diablo-iii

אני כנראה אחכה לsummer sale בsteam ואולי אקנה TL2 אם הם יורידו קצת את המחיר - אני די קמצן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי Niseg

חוץ מזה החברה שמפתחת את torchlight נפתחה ע"י אחד מהאנשים שיסדו את blizzard ופיתחו את diablo .

אני כנראה אחכה לsummer sale בsteam ואולי אקנה TL2 אם הם יורידו קצת את המחיר - אני די קמצן
    זה בכלל לא נכון, זה לא מי שיסד את BLIZZARD, זה מישהו מהקבוצה של BLIZZARD NORTH שעבדו על DIABLO 2 אחרי שDIABLO יצא (BLIZZARD NORTH הייתה בהתחלה חברת קונדור שהציעה לבליזזארד לפתח את הרעיון שלהם, שהיה דיאבלו).
    הסיבה שMETA SCROE הוא 4.4 זה בגלל בכיינים שלא יכלו לשחק בדקה הראשונה שהמשחק יצא למרות שזה היה די ברור שמשחק במסה יהיה בעיות בשרתים ביום הראשון, המשחק עצמו הרבה יותר טוב מTORCHLIGHT, ועם סיפור יותר טוב ומולטי יותר טוב (אני לא זוכר מולטי בTORCHLIGHT בכלל) ובכללי יש יותר קהילה ויש חברה שתתמוך בו גם לטווח הארוך יותר.
    אני אומר תשלם את ה60$ החד פעמיים האלה ותקנה DIABLO בסך הכל 230 שקל ככה אחת להרבה זמן זה לא כזה נורא ואני אומר לך בתור אחד שאין לו בדרך כלל כסף למשחקים אז אני קונה רק משחקים טובים אחת לחצי שנה ככה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    נכתב במקור על ידי Niseg

1. מי שמפתח את TL2 לא ייסד את בליז, אלא רק עבד בפיתוח D2.
    2. D3 לא מחדש הרבה, אבל גם TR2 לא מדש הרבה.
    3. הMETA SCORE שלו הוא 4.4 בגלל כל מיני ילדים שמשעמם להם בחיים, ובגלל שהם לא יכלו לשחק בשעות הראשונות שהמשחק יצא הם נותנים לו ציון נמוך.
    4. TR2 סה"כ הוא חיכוי חמוד של Diablo, הוא לא יותר טוב מD3 אבל הוא מעביר את הזמן בכיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    טוב שאתם מעודכנים ומתקנים אותי כי אני סתם ריפרפתי . עכשיו תסבירו לי מה יש בDiablo 3 שאין במשחקי hack and slash אחרים. גרפיקה, הרגשה, AI ? מערכת עלית דרגות ליטוש?!

אני יודע ש60 דולר זה לא הרבה אבל אני מעדיף לשחק משחק אחרי שסימו להוציא ממנו את הבאגים והשטויות. קניתי JA:BIA במחיר מלא שהיה half baked אבל שחיק ושיחקתי בו איזה 90 שעות בלי לסיים את המשחק ועכשיו אחרי שני updates גדולים המשחק הרבה יותר טוב. עדיין מהתחלה למשחק לא היום בעיות רציניות כמו השטויות של blizzard ואם היה משהו מהותי המפתחים הגרמנים תיקנו את זה מהר

אני מחפש איזה משחק מעניין לשחק בג'אנר אולי אני אחזור לTL 1 . יש עדיין פוטנציאל שאני אקנה את המשחק רק בגלל שהוא פופולארי. אני מכיר שחקנים ספורים באירופה כדי לשחק איתם אני צריך לבדוק מה החברה משחקים.

בקשר לmeta score זה באמת יכול להיות שה first impression שאנשים קיבלו דפק את הציון של diablo אבל עדיין . אם קוראים מה אנשים כותבים על המשחק בלי קשר לציון אפשר לראות שיש כמה בעיות למשל שהוא קצר מדי ומקבלים skills באופן אוטומטי או משהו כזה. צינו שם איזה משחק ב10 $ אבל שכחתי איזה. מישהו גם השווה את המשחק לdungeon siege 3 .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי Niseg
    טוב שאתם מעודכנים ומתקנים אותי כי אני סתם ריפרפתי . עכשיו תסבירו לי מה יש בDiablo 3 שאין במשחקי hack and slash אחרים. גרפיקה, הרגשה, AI ? מערכת עלית דרגות ליטוש?!

אני יודע ש60 דולר זה לא הרבה אבל אני מעדיף לשחק משחק אחרי שסימו להוציא ממנו את הבאגים והשטויות. קניתי JA:BIA במחיר מלא שהיה half baked אבל שחיק ושיחקתי בו איזה 90 שעות בלי לסיים את המשחק ועכשיו אחרי שני updates גדולים המשחק הרבה יותר טוב. עדיין מהתחלה למשחק לא היום בעיות רציניות כמו השטויות של blizzard ואם היה משהו מהותי המפתחים הגרמנים תיקנו את זה מהר

אני מחפש איזה משחק מעניין לשחק בג'אנר אולי אני אחזור לTL 1 . יש עדיין פוטנציאל שאני אקנה את המשחק רק בגלל שהוא פופולארי. אני מכיר שחקנים ספורים באירופה כדי לשחק איתם אני צריך לבדוק מה החברה משחקים.

בקשר לmeta score זה באמת יכול להיות שה first impression שאנשים קיבלו דפק את הציון של diablo אבל עדיין . אם קוראים מה אנשים כותבים על המשחק בלי קשר לציון אפשר לראות שיש כמה בעיות למשל שהוא קצר מדי ומקבלים skills באופן אוטומטי או משהו כזה. צינו שם איזה משחק ב10 $ אבל שכחתי איזה. מישהו גם השווה את המשחק לdungeon siege 3 .
    עזוב אותך מה שאנשים כותבים שם סתם HATERS זה הורג אותי לקרוא ביקורות.. אנשים טוענים שלמשחק עדיין יש גרפיקה של המשחק הקודם (שזה שקר מוחלט המשחק יפה מאוד אני לא מבין מה עובר על אנשים) והעובדה שהמערכת קרב היא "DUMBED DOWN VERSION OF D2 COMBAT" מה שלא הגיוני ממש כי אם אתה זוכר בD2 יכולת להשתמש רק ב2 יכולות בו זמנית (לחצן שמאלי ולחצן ימני) בניגוד לD3 שם יש לך 6 יכולות ולכל יכולת יכול להיות 5 רונות שמשנות אותה, האורך של המשחק על נורמאל הוא 15 שעות+- אם משחק ונהנה וזה ולא פשוט מדלג על מפלצות ומנסה לעשות SPEED RUN או משהו, וזה מתארך כל רמת קושי ועוד צריך לצאת PVP שגם הוא לא יהיה עיקר השמחק, עיקר המשחק יהיה GRIND אחר כך בשביל ציוד טוב יותר (כי זה ראנדום וגם לLEGENDERY יש סיכוי נמוך מאוד שהם יפלו אז זה רק גורם לך לרצות להמשיך) ושיטות לעשות את הבוס מהר יותר, ACHIEVMENTS וEVENTS לאורך כל המשחק, בקיצור לא קצר בכלל ואל תקשיב לטמבלים. אני אומר תקנה אתה לא תפסיד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2012
    די לחרטטטטטטטטטטטטטטטטט.
    TL2 זה משחק אינדי ממש מוצלח שווה מאוד, אני הולך לקנות אותו בלי שום קשר לדיאבלו, ראיתי כמה ששיחקו בבטא ואומרים שזה כופל את דיאבלו 3(שיחקו בשתיהם) אתם אומרים D3 יותר טוב בגלל שכואב לכם שמישהו ישלם פחות על משחק באותה רמה.
    שתף ב-Google+

הרשמה