תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ......................................

kyt קיבל באן!
    http://www.cybergamer.org/profile/164414/

הצטרף בתאריך
    17.02.2011
    דרוזי מפגר

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    מי זה? :ם

הצטרף בתאריך
    22.08.2009
    עיר
    Scania, Henesys
    נכתב במקור על ידי Ben!TA
    מי זה? :ם
    אתה ג'וק

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    JUSTICE JUSTICE HAS BEEN DONE

איך אומרים אצלנו בכפר
    Once a cheatah always a shitter

הצטרף בתאריך
    18.03.2011
    נכתב במקור על ידי DivineSlaughter

איך אומרים אצלנו בכפר
    אתה פרשת מבצפר

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    נכתב במקור על ידי grind cant logi
    אתה פרשת מבצפר
    כן צודק אחי אני פרשתי מבית ספר אני (ואם אתה שואל למה אני רושם את ההודעה הזאת בשעה 11 זה כי יש חופשת בגרות DD)

הצטרף בתאריך
    22.08.2009
    עיר
    Scania, Henesys
    כן צודק אחי אני פרשתי מבית ספר אני (ואם אתה שואל למה אני רושם את ההודעה הזאת בשעה 11 זה כי יש חופשת בגרות DD)
    אבל אתה כיתה ט'

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    נכתב במקור על ידי SheilaN
    אבל אתה כיתה ט'
    אני כיתה י' אידיוט

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    אני כיתה י' אידיוט
    למה אתה עושה מתמטיקה בי'?

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עיר
    קריות

איך אומרים אצלנו בכפר
    חחחחחחחחחחחחחחחחח
    לכל בעיה , תלונה , הצעה , דרושים לצוות CS:GO וכ"ו - [email protected]

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one". Bruce Lee.

הצטרף בתאריך
    18.03.2011
    נכתב במקור על ידי kojz
    למה אתה עושה מתמטיקה בי'?
    3 יחידות

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    נכתב במקור על ידי grind cant logi
    3 יחידות
    yup

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    yup
    אה

הצטרף בתאריך
    16.05.2012

הצטרף בתאריך
    20.01.2011
    שחקן מפתח אני לא רואה בעיניים נודר שאני אחד הטובים נודררר

אל תקשיבו לאפסים בבקשההה ושקרנים

תשאלו מי שאתם רוצים אני תמיד מלמד אנשים שפראגים זה לא הכל וזה נכון אחושרמוטה כל מהלך שלי בובה אני מקריב תעצמי למען הקבוצהההה חח ותמיד מעל 20 הריגות ובחיים לא בונד מי שיביא לי תמונה שלי בונד לא ה בונד היחיד בחיי שגם פירסמתי כאן ששיחקתי עם נתי 2ה2 והוא עימבן אותי והייתי AFK ובסוף ניצחנו אני מביא לו 100 דולר בפייפאל

יד שתגיעו לרמה שלי זה רחוקקקקקקקקקקקקקק אז אל תתפתו לחיקויים ולבתולים כמו נדב ואייל תראו איך הם מדברים זה מספיק רק לקרוא שורה 2 ממה שהם רושמים ואיך שהם רושמים

מה גם שאני עומד מול כל שחקן כל סקיל ואתם לא אז קישטה אנשים אשכרה מתווכחים איתי וחושבים הם שחקנים (אייל ונדב) חחחחחחחחחחחחח
    נערך לאחרונה על ידי tamin; 22.05.2012 בשעה 22:06.

הצטרף בתאריך
    25.02.2012
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי tamin

תשאלו מי שאתם רוצים אני תמיד מלמד אנשים שפראגים זה לא הכל וזה נכון אחושרמוטה כל מהלך שלי בובה אני מקריב תעצמי למען הקבוצהההה חח ותמיד מעל 20 הריגות ובחיים לא בונד מי שיביא לי תמונה שלי בונד לא ה בונד היחיד בחיי שגם פירסמתי כאן ששיחקתי עם נתי 2ה2 והוא עימבן אותי והייתי AFK ובסוף ניצחנו אני מביא לו 100 דולר בפייפאל

יד שתגיעו לרמה שלי זה רחוקקקקקקקקקקקקקק אז אל תתפתו לחיקויים ולבתולים כמו נדב ואייל תראו איך הם מדברים זה מספיק רק לקרוא שורה 2 ממה שהם רושמים ואיך שהם רושמים

מה גם שאני עומד מול כל שחקן כל סקיל ואתם לא אז קישטה אנשים אשכרה מתווכחים איתי וחושבים הם שחקנים (אייל ונדב) חחחחחחחחחחחחח
    מה קרה זרקו לך איזה חזיז למערה שלך אז אמא שלך ברחה?
    נערך לאחרונה על ידי m1cha; 22.05.2012 בשעה 23:59.

הצטרף בתאריך
    13.04.2010
    נכתב במקור על ידי tamin

טוב נדב בוא נחליף ניקים ונעבור לחול, הובסנו על ידי המאסטר

הצטרף בתאריך
    20.01.2011

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    אדי משתמש רציני

הרשמה