תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    יש מישהו שפרש או שיש לו סטים עם cs מיותר להביא לי? פרצו לי והבאתי את כל הפרטים לSTEAM והכל אחרי מלא מלא זמן הם סוף סוף ענו והם אמרו שהמשתמש קיבל באן והם לא יכולים להחזיר לי אותו
    עכשיו תבינו, אני ילד כאפות קטן ומסכן ואין מצב שההורים שלי יקנו לי, אבא שלי אפילו לא הסכים כשהייתי אצל חבר שאמא שלי תלווה לי 50 שקל חבר יקנה לי ובבית אני יחזיר לה... בינתיים לא מצאתי שום חבר שיכול לקנות לי, חסמו שיחות לחול אצלי אז אני לא יכול לעשות שומדבר בחיוב, אין לי חשבון בנק כדי לעשות העברה בנקאית וההורים שלי בכלל לא ירצו אפילו להתערב והם לא יעזרו לי בשום דרך.. אין מצב שאני יצליח לאסוף מספיק כסף לכרטיס ויזה נטען כחי לפי מה שהבנתי צריך להטעין לפחות איזה 200 שח...
    בקיור מה אני עושה יש לי רק שטר של 50 שקל מה אני יכול לעשות?*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2010
    50shekel Game-Freak mohrim steam
    30shekel Steam but you cant
    majestix @ legends never die
    www.MJX-Gaming.tk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2012
    עיר
    תל אביב-יפו
    וילד אין לך כסף זה כולה 50 או 30 שקל
    Dolpa is HERE MADAFACKER
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2011
    עיר
    Gdrea
    לי יש אתה רוצה אני יביא לך ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2010
    עיר
    חולון
    תיהיה בריא כולה משחק תשתחרר , אתה כ"כ רוצה את המשחק לך תעבוד תקנה ויזה נטענת על הדרך תקנה לעצמך חיים

Majestix Manager
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2010
    נכתב במקור על ידי mo-kun
    יש מישהו שפרש או שיש לו סטים עם cs מיותר להביא לי? פרצו לי והבאתי את כל הפרטים לSTEAM והכל אחרי מלא מלא זמן הם סוף סוף ענו והם אמרו שהמשתמש קיבל באן והם לא יכולים להחזיר לי אותו
    עכשיו תבינו, אני ילד כאפות קטן ומסכן ואין מצב שההורים שלי יקנו לי, אבא שלי אפילו לא הסכים כשהייתי אצל חבר שאמא שלי תלווה לי 50 שקל חבר יקנה לי ובבית אני יחזיר לה... בינתיים לא מצאתי שום חבר שיכול לקנות לי, חסמו שיחות לחול אצלי אז אני לא יכול לעשות שומדבר בחיוב, אין לי חשבון בנק כדי לעשות העברה בנקאית וההורים שלי בכלל לא ירצו אפילו להתערב והם לא יעזרו לי בשום דרך.. אין מצב שאני יצליח לאסוף מספיק כסף לכרטיס ויזה נטען כחי לפי מה שהבנתי צריך להטעין לפחות איזה 200 שח...
    בקיור מה אני עושה יש לי רק שטר של 50 שקל מה אני יכול לעשות?*
    יש כרטיס חד פעמים של הדואר.. הטענה ראשונה 25 / 27 ש"ח ואז את כל שאר הכסף לבזבוזים.
    אחרי שנגמר הכסף עושים חדש... מה שאתה אמרת זה עושים כרטיס לפחות 200 ש"ח וכל הטענה הדואר לוקח 20% מסכום ההפקדה . לדוגמא אתה בא להפקיד 100 ש"ח אז בעצם אתה מפקיד 80ש"ח וכל השאר "עמלה"
    gal: kos emek
    gal: paam abaa seani oleh le sapar
    gal: ani mistaper ba tahat
    gal: yoter miday searot

Rig: 6700K | GTX980Ti | Z170X-Gaming GT | 16GB RAM
    Gear: AOC e2343F x2 | Razer BlackWidow | Logitech Deadalus Apex G303 | SteelSeries Arctis 5 | SteelSeries QcK Heavy
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    אענה לך תשובה כנה.
    אנחנו לא פורום של תרומות, ולשמחתי כל מי שנמצא בפורום כרגע בעל חשבון סטים שכולל בתוכו סיאס.
    לרוב, לכל אחד יש חשבון משלו ללא חשבונות ספייר.
    לכן, אני נאלץ לנעול את האשכול למניעת ספאם, אך לא אמחוק אותו בכדי שבמידה ויהייה משתמש שיש לו שני חשבונות וישמח לתרום לך, שיתרום.
    ד"א, תנסה להשתתף בתחרויות שמתקיימות, שלפעמים הפרס הוא חשבון סטים.
    שתף ב-Google+

הרשמה