תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מי שזה לא יהיה שיוריד לי את הבאן מrtcw.isr במירק תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2011
    montage !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    מי אתה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2011
    מי ככבר יכול להביא לך באן חוץ מ...........
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2011
    נכתב במקור על ידי tycozZ
    מי אתה?
    מי אתה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    נכתב במקור על ידי drj3wzie
    מי אתה?

noy_hodeda ואתה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2011
    נכתב במקור על ידי tycozZ
    noy_hodeda ואתה?
    צ'יקו יהודון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2011
    psycraft ו יובל.. מי שקיבל באן זה רועי אנחנו קהילה קטנה לא קשה לדעת את כולם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    נכתב במקור על ידי Dafy

חחחח איזה חמוד אתה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2011
    נכתב במקור על ידי Dafy
    מי אמר שאני לא יודע שקוראים לו רועי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    מצטער. ערוץ #RTCW.isr כבר לא שייך לקהילה.

בברכה,
    מתן.
    לפניות: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    נכתב במקור על ידי Narcan

בברכה,
    מתן.
    סליחה? באיזו זכות אתה מחליט שהוא לא שייך לקהילה יותר? לערוץ של הקהילה יש יותר פז"ם מכל הודעה פה.
    וזה לא הייתי אני ואין לי מושג למה,אבל זה Lidor מצוות VGAMES,כנראה בטעות.
    נערך לאחרונה על ידי montage; 23.05.2012 בשעה 15:38.
    eSr^Arikushhhhh : פרסומת לציטים
    eSr^Arikushhhhh : אתה רואה את דור מגיע עם דיסק שכתוב עליו
    NETCODER eSr^Arikushhhhh
    eSr^Arikushhhhh : ואומר
    eSr^Arikushhhhh : כי אתה תרגיש יותר בטוח אם יהיה לך אחד כזה בבית
    eSr^Arikushhhhh : ואז אתה רואה משהו אוכל טריפל
    eSr^Arikushhhhh : ואת השכנה היפה שלי
    eSr^Arikushhhhh : מעבר לקיר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.05.2008
    נכתב במקור על ידי Narcan

בברכה,
    מתן.
    DDDDDDDD אהבתי מתן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נכתב במקור על ידי montage
    סליחה? באיזו זכות אתה מחליט שהוא לא שייך לקהילה יותר? לערוץ של הקהילה יש יותר פז"ם מכל הודעה פה.
    וזה לא הייתי אני ואין לי מושג למה,אבל זה Lidor מצוות VGAMES,כנראה בטעות.
    הערוץ לא שייך לקהילה הזאת.
    ה"זכות" שלי להחליט דבר כזה מאוד פשוטה, ואני מאמין שאתה יכול להסיק לבד מאיפה מגיעה לי הזכות הזאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.08.2010
    ערוץ rtcw לא שייך לקהילה?.. למה כי לא נותנים לך אופ שם ?...
    מבחינת הרבה שחקנים וותיקים זה כן ערוץ של קהילה ובטח אתה לא תקבע איזה ערוץ
    הוא כן של קהילת אנמי טריטורי זה שאתה מנהל איזה פורום לא נותן לך את ההחלטה הזאת.
    (ל..Narcan)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    נכתב במקור על ידי Narcan
    הערוץ לא שייך לקהילה הזאת.
    ה"זכות" שלי להחליט דבר כזה מאוד פשוטה, ואני מאמין שאתה יכול להסיק לבד מאיפה מגיעה לי הזכות הזאת.
    בוא נבדיל את ניהול הקהילה ושאתה עושה דבר מבורך ושאני מאוד מכבד אותך על העבודה פה ואתה יודע את זה,אבל,
    אל תבוא ותגיד שהערוץ לא חלק מהקהילה,כי הוא כן,חלק חשוב ואחד הדברים הכי מזוהים עם הקהילה הזאת,תגיד שהערוץ לא חלק מהפורום..גם ישמע הזוי אבל איך שהוא זה גובל בתפקיד שלך,למה? כי בוא תן לי לספר שלך סוד,שנים לפני שהורדת איטי והרבה לפני שVGAMES בכלל השתינו לכיוון שלך גבר,הערוץ הזה היה חי וקיים,כמו היום,אז אולי בוא תהרוג את הקהילה וזהו?
    NETCODER eSr^Arikushhhhh

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    תנו לי לחזור על זה פעם אחת ואחרונה. אני מתייעץ עם הצוות שלי, אבל הקהילה הזאת נתונה לשיקול דעתי.אותו שיקול דעת, שהוסבר פעמים רבות בעבר, לא מצריך ערוץ מירק לקהילה. אתם רוצים ערוץ מירק? שיבושם לכם. אני לא. משמעות הדבר היא שלקהילה הזאת אין ערוץ מירק.

מצטער שאני צריך להסביר את זה ככה, אבל אתם לא מבינים בדרכים "דיפלומטיות" יותר.
    דור, שניהלת איתי את הקהילה הסברתי לך למה אני לא רוצה את הערוץ RTCW.isr כחלק מקהילה. אז הייתה לך השפעה על זה, היום לצערי בעקבות ההחלטה שלך כבר אין לך השפעה על זה.
    כל מה שקורה בערוץ המירק מבחינתי כאילו קרה שניפגשתם בשכונה - לא חלק ממני וממה שאני מייצג.

snAkzy, מילים גדולות מגיעות מהאנשים שלא ראויים להגיד אותם. איפה הייתה בטורנירים שהרמנו בקהילה? איפה הייתה בניסיונות שלנו לקבל שרת מVG? איפה הייתה בשנה שאני מנהל פה?
    מצטער, את דור אני מכבד כי הוא תרם לקהילה המון. תתרום לקהילה רק חצי ממה שדור תרם, ותזכה ליחס הולם יותר.

ושוב, לשניכם. הדברים הנ"ל לא נאמרו בפן אישי חלילה. דור יודע כמה אני מעריך אותו, ואותך snAkzy שאני לא מכיר, אני אשמח לכבוד להכיר אותך ולהסביר לך את מניעי. הדברים נאמרו כחלק מזה שאני לקחתי על עצמי את ניהול הקהילה, ולא כאדם הפונה לאדם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    נכתב במקור על ידי Narcan
    תנו לי לחזור על זה פעם אחת ואחרונה. אני מתייעץ עם הצוות שלי, אבל הקהילה הזאת נתונה לשיקול דעתי.אותו שיקול דעת, שהוסבר פעמים רבות בעבר, לא מצריך ערוץ מירק לקהילה. אתם רוצים ערוץ מירק? שיבושם לכם. אני לא. משמעות הדבר היא שלקהילה הזאת אין ערוץ מירק.

מצטער שאני צריך להסביר את זה ככה, אבל אתם לא מבינים בדרכים "דיפלומטיות" יותר.
    דור, שניהלת איתי את הקהילה הסברתי לך למה אני לא רוצה את הערוץ RTCW.isr כחלק מקהילה. אז הייתה לך השפעה על זה, היום לצערי בעקבות ההחלטה שלך כבר אין לך השפעה על זה.
    כל מה שקורה בערוץ המירק מבחינתי כאילו קרה שניפגשתם בשכונה - לא חלק ממני וממה שאני מייצג.

snAkzy, מילים גדולות מגיעות מהאנשים שלא ראויים להגיד אותם. איפה הייתה בטורנירים שהרמנו בקהילה? איפה הייתה בניסיונות שלנו לקבל שרת מVG? איפה הייתה בשנה שאני מנהל פה?
    מצטער, את דור אני מכבד כי הוא תרם לקהילה המון. תתרום לקהילה רק חצי ממה שדור תרם, ותזכה ליחס הולם יותר.

ושוב, לשניכם. הדברים הנ"ל לא נאמרו בפן אישי חלילה. דור יודע כמה אני מעריך אותו, ואותך snAkzy שאני לא מכיר, אני אשמח לכבוד להכיר אותך ולהסביר לך את מניעי. הדברים נאמרו כחלק מזה שאני לקחתי על עצמי את ניהול הקהילה, ולא כאדם הפונה לאדם.
    על איזה צוות אתה מדבר? יודע מה עזוב,נמאס לטחון מים ולהתעצבן לחינם,מתן אתה טועה ובגדול ולא רק בשטיות שאתה מדבר על הערוץ דווקא בגישה שלך אתה טועה מה שמוציא אותך יותר שחקן איטיפאב ממה שחשובים עליך.
    שנדע רק טוב
    NETCODER eSr^Arikushhhhh

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    הערוץ במירק לא מועיל לקהילה... אבל עדיין זה חלק מאיתנו ולא נוותר עליו! למרות שלא נכנסתי לשם חצי שנה דרך אגב, שמואל הגבר, תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.08.2010
    נכתב במקור על ידי Narcan
    מצטער
    מכיוון שפנית אליי בשאלה אני יגיב:איפה הייתי בטורנירים?..דבר ראשון חזרתי מפרישה של חצי שנה שנה
    אני משחק כחודשיים שלוש אחרי הפרישה כרגע אני בקלאן(נראה לי בין היחידים בארץ אם אתה מנהל אתה צריך להכיר) בשם pREFIX מולטי גיימינג.
    יש לנו שרת וts פרטי,כך שאני אישית לא צריך ממך דבר וחצי דבר.
    אבל אולי הקהילה כן... בכל אופן הטורנירים שראיתי זה רק rifle tennis וכל מיני שטויות שזה לא מעניין...
    אם היו טורנירים של 3 על 3 או 6 על 6(אני יודע שאין מספיק קלאנים) אז אולי הייתי לוקח חלק בעניין.

אגב דרך המירק מארגנים משחקים נקודה...כלומר אם אין לך ערוץ במירק לקהילה
    יהיה לך קשה יותר לתאם לתקשר בין קלאנים אנשים או מה שזה לא יהיה
    בכל אופן איתך או בלעדייך בערוץ ישאר כולם מכירים אותו וכולם נכנסים אליו כך שהדיון הזה לא משמעותי.
    נערך לאחרונה על ידי snAkzy; 24.05.2012 בשעה 17:38.
    שתף ב-Google+

הרשמה