תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    23.04.2010
    ביזיון... פשוט ביזיון... קבוצה שעושה בונקר ולא משחקת כדורגל לוקחת את גביע האלופות! פשוט ביזיון הגיע לבאיירן. חבל שהם לא יודעים לבעוט פנדלים

מתן השובב

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    ממש לא הגיע לבאיירן ואני שמח שהם קיבלו בראש למרות שאני לא סובל את צ'לסי, כמה כבר אפשר להחמיץ?
    הם שיחקו בבית, שיחקו יותר טוב, קיבלו פנדל בהארכה ובסוף הם הגיעו לפנדלים נגד קבוצה שלא יודעת לבעוט פנדלים.

כל הכבוד לך צ'לסי.

הצטרף בתאריך
    22.05.2010
    כוסעמק!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא מגיע לצלסי לזכות הם זכו בפוקס!
    כל המשחק באיירן שלטו בכדור, גם תקפו בלי פאולים והגנה טובה.
    וצלסי לא נגעה בכדור נשארה בהגנה, ההתקפה שלהם לא הייתה קיימת בכלל הרבה איבודי כדור ופאולים...

בלי דרוגבה או צך צלסי לא שווה כלום, חבל שרובן החמיץ את הפנדל כוסעמק.
    Gss-אדמין בקהילת Moh לשאלות בקשות וכ'ו [email protected]
    Life's a bitch but i appreciate her

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    המאמן של צלסי ידע שאין לו סיכוי לשחק נורמאלי ולנצח אז הוא ניצל את העובדה שיש לו ספסל הרבה יותר טוב מבאיירן והוא רצה להגיע להארכה..ועוד ריברי נפצע אז בכלל...

באיירן פריארים

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    נכתב במקור על ידי *Showiz*
    כוסעמק!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא מגיע לצלסי לזכות הם זכו בפוקס!
    כל המשחק באיירן שלטו בכדור, גם תקפו בלי פאולים והגנה טובה.
    וצלסי לא נגעה בכדור נשארה בהגנה, ההתקפה שלהם לא הייתה קיימת בכלל הרבה איבודי כדור ופאולים...

בלי דרוגבה או צך צלסי לא שווה כלום, חבל שרובן החמיץ את הפנדל כוסעמק.
    אתה מדבר שטויות, ההגנה של צ'לסי נחשבת לבין הטובות.
    דרוגבה אני עד עכשיו לא מבין מה כולם מתלהבים ממנו, כל שנה אני מתפלא שצ'לסי לא מביאה חלוץ שיחליף אותו(חוץ מטורס שבסוף התברר ככישלון)

דרך אגב זה לא פוקס, זה ניצול הזדמנויות.

הצטרף בתאריך
    23.04.2010
    נכתב במקור על ידי jossefoN<3
    ממש לא הגיע לבאיירן ואני שמח שהם קיבלו בראש למרות שאני לא סובל את צ'לסי, כמה כבר אפשר להחמיץ?
    הם שיחקו בבית, שיחקו יותר טוב, קיבלו פנדל בהארכה ובסוף הם הגיעו לפנדלים נגד קבוצה שלא יודעת לבעוט פנדלים.

כל הכבוד לך צ'לסי.
    לצ'לסי לא מגיע רק בגלל הבונקר. איפה צ'לסי של 2008 או 2009? ששיחקו כדורגל יפה ומעניין? ראינו פה רק בונקר שהחזיק כמו שצריך. ומסקנה: רובן לוזר. גם להפסיד את המונדיאל וגם את ליגת האלופות זה שיא.

מתן השובב

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    נכתב במקור על ידי Score-oFail
    לצ'לסי לא מגיע רק בגלל הבונקר. איפה צ'לסי של 2008 או 2009? ששיחקו כדורגל יפה ומעניין? ראינו פה רק בונקר שהחזיק כמו שצריך. ומסקנה: רובן לוזר. גם להפסיד את המונדיאל וגם את ליגת האלופות זה שיא.
    גם בשנים האלה צ'לסי הייתה ידועה כקבוצה בונקריסטית(נגד הקבוצות הגדולות כמובן).
    רובן לוזר כי הוא משחק בקבוצה לוזרית, אפילו עדיף לו לשחק בליברפול.

הצטרף בתאריך
    23.04.2010
    גם בשנים האלה צ'לסי הייתה ידועה כקבוצה בונקריסטית(נגד הקבוצות הגדולות כמובן).
    רובן לוזר כי הוא משחק בקבוצה לוזרית, אפילו עדיף לו לשחק בליברפול.
    קבוצה שמנצחת את אחת הקבוצות הטובות בעולם והייתה אמורה לנצח גם את המשחק הזה לא נקראת לוזרית. רובן לוזר נקודה. אולי היא הייתה בונקריסטית אבל היא העבירה כדורים ועשתה התקפות. במשחק הזה הם עשו בונקר אם 2 התקפות שנגמרו באיבוד כדור.

מתן השובב

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    נכתב במקור על ידי Score-oFail
    קבוצה שמנצחת את אחת הקבוצות הטובות בעולם והייתה אמורה לנצח גם את המשחק הזה לא נקראת לוזרית. רובן לוזר נקודה. אולי היא הייתה בונקריסטית אבל היא העבירה כדורים ועשתה התקפות. במשחק הזה הם עשו בונקר אם 2 התקפות שנגמרו באיבוד כדור.
    איך אתה לא יכול לקרוא לה לוזרית כשכמעט כל שנה אתה רואה אלופה גרמנית חדשה(ליגה דיי קל, אני בטוח שאפילו ליברפול בעונה הנוכחית יכולה לקחת שם אליפות).
    כשהם משחקים בבית, כל המשחק תוקפים, מחמיצים פנדל בתוספת הזמן ובכלל משחקים נגד קבוצה שנמצאת בעונה ממש גרועה ביחס לשאר העונות האחרונות שלה.
    איך אתה יכולים לקרוא לשחקן אחד מכל הקבוצה הזאת לוזר, אחרי משחק כזה כל הקבוצה לוזרית.
    אז אוקיי הם ניצחו את ברצלונה, פוקסים קורים.
    להזכיר לך ליברפול הייתה פעמיים בגמר ליגת האלופות בתוך 3 שנים.

הצטרף בתאריך
    23.04.2010
    איך אתה לא יכול לקרוא לה לוזרית כשכמעט כל שנה אתה רואה אלופה גרמנית חדשה(ליגה דיי קל, אני בטוח שאפילו ליברפול בעונה הנוכחית יכולה לקחת שם אליפות).
    כשהם משחקים בבית, כל המשחק תוקפים, מחמיצים פנדל בתוספת הזמן ובכלל משחקים נגד קבוצה שנמצאת בעונה ממש גרועה ביחס לשאר העונות האחרונות שלה.
    איך אתה יכולים לקרוא לשחקן אחד מכל הקבוצה הזאת לוזר, אחרי משחק כזה כל הקבוצה לוזרית.
    אז אוקיי הם ניצחו את ברצלונה, פוקסים קורים.
    להזכיר לך ליברפול הייתה פעמיים בגמר ליגת האלופות בתוך 3 שנים.
    איך אתה מערב את ליברפול לתוך זה? באיירן ניצחו את ריאל לא את בארסה.. ובפוקס זה לא היה. ואם אתה כל כך רוצה להראות שאתה מבין בכדורגל תעשה את זה מול החברים שלך כי לפי התגבות שלך רואים שאתה לא מבין. באיירן לפי המשחק היום ממש לא לוזרית. איך את מוצא את הליגה הגרמנית חלשה? מעניין אותי לדעת על מה אתה מבסס את התגובות שלך, כי רואים שאתה לא מבין אם אתה אומר לי פה שצ'לסי אלופה ראויה.

מתן השובב

הצטרף בתאריך
    08.08.2010
    עיר
    נתניה
    איזה כיף להתערב עם חברים על צ'לסי שהם יהיו בונקר וינצחו בפנדלים.
    מועחעחעחחעע
    14:54 - Rcn` crN: bentaim tase lazmeha kef
    14:54 - Rcn` crN: ba makom
    14:54 - Rcn` crN: she asur legared
    14:55 - Rcn` defyYE: K sir
    14:55 - Rcn` crN: @ vgames? XD
    14:55 - Rcn` defyYE: nah
    14:55 - Rcn` defyYE:

הצטרף בתאריך
    22.08.2009
    עיר
    Scania, Henesys
    סעמק לא מגיע לצ'לסי כאלה מסריחים בונקר

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    ג'וסף אתה פשוט לא מבין בכדורגל אחי תפרוש
    צ'לסי שיחקו בונקר מגעיל כי אין להם ברירה, הם פשוט לא קבוצה מספיק טובה, חוץ משחקנים בודדים הסגל שלהם שווה ערך לקבוצה מקום 10-12 בליגה האנגלית, זה לא ניצול הזדמנויות ולא כלום, הם לא יכולים לשחק התקפה אז הם התבנקרו ובמזל הכניסו גול מקרן, אפילו לא ממתפרצת או בלבול ברחבה, כולה קרן מסכנה.
    ודרוגבה בין השחקנים הטובים בעולם והוא גם פי אלף על רונאלדו, לך תראה משחקים של צ'לסי תבין מה זה שחקן אמיתי, כל המשחק הוא רץ, נמצא בכל מקום במגרש, גם התקפה גם הגנה הבן אדם פשוט פייטר אמיתי וסקורר תותח ואין עוד חלוצים כמוהו.
    באיירן קבוצה הרבה יותר טובה וגם שיחקו יותר טוב אבל מה לעשות שזה קשה להבקיע מול הגנה של 8-9 שחקנים בתוך הרחבה ושוער ענק במשחק טוב.
    (גם ברסה נפלו ככה)

הצטרף בתאריך
    22.08.2009
    עיר
    Scania, Henesys
    נכתב במקור על ידי kojz
    צ'לסי שיחקו בונקר מגעיל כי אין להם ברירה, הם פשוט לא קבוצה מספיק טובה, חוץ משחקנים בודדים הסגל שלהם שווה ערך לקבוצה מקום 10-12 בליגה האנגלית, זה לא ניצול הזדמנויות ולא כלום, הם לא יכולים לשחק התקפה אז הם התבנקרו ובמזל הכניסו גול מקרן, אפילו לא ממתפרצת או בלבול ברחבה, כולה קרן מסכנה.
    ודרוגבה בין השחקנים הטובים בעולם והוא גם פי אלף על רונאלדו, לך תראה משחקים של צ'לסי תבין מה זה שחקן אמיתי, כל המשחק הוא רץ, נמצא בכל מקום במגרש, גם התקפה גם הגנה הבן אדם פשוט פייטר אמיתי וסקורר תותח ואין עוד חלוצים כמוהו.
    באיירן קבוצה הרבה יותר טובה וגם שיחקו יותר טוב אבל מה לעשות שזה קשה להבקיע מול הגנה של 8-9 שחקנים בתוך הרחבה ושוער ענק במשחק טוב.
    (גם ברסה נפלו ככה)
    אתה מודע לזה שזה טל ולא יוסי? אהה ואתה גיי ואתה סתם כועס צ'לסי שחקו כמו שצריך.. קלימקזו היה גאה בהם

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    נכתב במקור על ידי SheilaN
    אתה מודע לזה שזה טל ולא יוסי? אהה ואתה גיי ואתה סתם כועס צ'לסי שחקו כמו שצריך.. קלימקזו היה גאה בהם
    שיהיה טל, אין לי מושג מי זה גם ככה
    ואני לא מבין על מה אתה מתווכח? צ'לסי שיחקו בונקר ולא מכחישים את זה, לא יעצבן אותי אם תגיד שהם שיחקו כמו שצריך חתיכת אהבל

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    אוי, אז התבלבלתי בין ברצלונה לריאל.
    דבר שני, אני לא מעודד את הכדורגל של צ'לסי ואני חושב שהם שיחקו מסריח.
    אבל קבוצה שמקבלת את ההזדמנויות שלה ולא מצליחה לסגור סיפור לא מגיע לה לנצח.
    לכן כמו שניתן להסיק או שפשוט אתם לא יודעים איך להסיק:
    קבוצה שתוקפת כל המשחק וראויה לנצח אבל מפסידה=לוזרית.
    ואל תכניס לי מילים לפה, צ'לסי או באיירן לא היו ראויות לזכיה.

הצטרף בתאריך
    22.05.2010
    צלסי לא יודעים לשחק כדורגל בלי השוער שלהם צך או דרוגבה.
    יש להם אוטובוס מסריח בהגנה, אפילו לאמפרד אמר שלא הגיע לצלסי לנצח.
    Gss-אדמין בקהילת Moh לשאלות בקשות וכ'ו [email protected]
    Life's a bitch but i appreciate her

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    נכתב במקור על ידי *Showiz*
    צלסי לא יודעים לשחק כדורגל בלי השוער שלהם צך או דרוגבה.
    יש להם אוטובוס מסריח בהגנה, אפילו לאמפרד אמר שלא הגיע לצלסי לנצח.
    בדיוק, לצ'לסי לא הגיע לנצח אבל גם לבאיירן מינכן לא הגיע אחרי כל ההזדמנויות שהם החמיצו.

הצטרף בתאריך
    21.08.2010
    נכתב במקור על ידי kojz
    (גם ברסה נפלו ככה)
    איזה הגנה גם כשהכדור היה אצל באיירן והם היו בסביבת הרחבה של צ'לסי הוא היה בחצי חיכה לכדור הרחקה שאולי יגיע אליו.
    i7 2600 @ 3.4 Ghz , Scythe MUGEN II
    HIS 6950 IceQ X Turbo 2GB GDDR5
    ASRock H67M-B3
    CRUCIAL 8GB Kit (4GBX2) RAM DDR3 1333 MHZ
    1TB Samsung SpinPoint 7200 RPM
    ANTEC TWO HUNDRED 120 MM X3
    ANTEC TRUE POWER TRIO 650w

הצטרף בתאריך
    15.05.2012
    חלאס טל שתוק כבר צ'לסי היו בונקריסטים הכי מסריחים בעולם וזו קבוצה כזאת גרועה שאני מתבייש שהיא אלופת אירופה. אמנם באיירן היו פראיירים אחושרמוטה אבל בחייאת איך אפשר להכניס כשחוץ מדרוגבה כל ה10 שחקנים עומדים על קו השער?
    יום שחור לכדורגל.

הרשמה