תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    טוב אני משחק בקונסולות מאז שנת2000-2001 ככה והספקתי לשחק בדיי הרבה משחקים. אבל כמו כלום תמיד יש את חמשת המשחקים האלה שלא משנה מה אתם תמיד תחזרו אליהם. לא משנה לכמה זמן ולא משנה מה אתם יודעים בוודאות שאתם לא יכולים להיפרד מהמשחק הזה. בדיון הזה מותר כל משחק אפשרי לכל פלאטפורמה אפשרית רק תרשמו איזה מכישר שיחקתם בו. אני יתחיל:

1.CRASH BANDICOOT 2-PS1-המשחק הראשון שלי מאז שאני זוכר את עצמי. גם היום הוא מאוד כיף במיוחד על הPSP(שאין לי כבר אבל אני מקווה שיהיה לויטה בקרוב). המשחק פשוט כיף ומתגר.

2.GRAN TURISMO 4-PS2-אין אבל אני חוזר,אין משחק מרוצים ששיחקתי בו ונהנתי כמו ששיחקתי בGT4. מעל ל150 שעות שלי ביחד עם אח שלי וזה היה תענוג. חבל שGT5 לא ככה.

3.MASS EFFECT2-PS3/X360-רשמתי את 2 הקונסולות מסיבה אחת. היה לי את המשחק לPS3,מכרתי אותו כי הוא היה שרוט אבל עבד. לאחר זמן מה הגעגועים חזרו וקניתי אותו הפעם ל360. משחק פשוט ענק ועמוק. אחד המשחקים שלדעתי הם הכי טובים בדור הזה.(דור שביעי)

4.UNCHARTED3-PS3-תיקראו לי פאנבוי או כל מה שאתם רוצים אבל אנצארטד 3 הוא ללא ספק אוליי המשחק הכי טוב שיש כיום לPS3. מבחינת יופי הוא מדהים. מבחינת עלילה הוא מהנה(למרות שיש קצת זמן שהיא קצת יבשה) ומולטי כיף. לדעתי זה משחק חובה לכל מי שיש לו PS3.

5.INFAMOUS-PS3-טוב זה משחק שהמון יגידו לא נכון אבל לדעתי זה משחק שמאוד כיף. אוליי גראפית הוא לא קרייסיס ויש כאלה שכינו אותו משחק PS2 אבל הוא פשוט נתן לך חופשיות בפסיפור ובגיימפליי ואני מאודד נהנתי. כל כך נהנתי שסיימתי אותו 7 פעמים ועכשיו אני משחק בו בפעם השמינית.

טוב אז אלה הם 5 המשחקים שלי. אז תגיבו ותתינו את הרשימה של חמשת המשחקים שאתם הכי אהבתם אי פעם

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    לא יודע עם אני יחזור אליהם אבל

1-זלדה TP

2-מאריו גלקסי 2

3-גרנדיה 1

4-מטרואיד פריים 2

5-מאפיה 1

זה מה שאני חושב כרגע
    כמובן היום כבר חלק יתישנו ,אבל בתקופה ששיחקתי בהם הם היו מעולים

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי קרירין
    לא יודע עם אני יחזור אליהם אבל

1-זלדה TP

2-מאריו גלקסי 2

3-גרנדיה 1

4-מטרואיד פריים 2

5-מאפיה 1

זה מה שאני חושב כרגע
    כמובן היום כבר חלק יתישנו ,אבל בתקופה ששיחקתי בהם הם היו מעולים
    לאיזה פלאטפורמות?

הצטרף בתאריך
    09.05.2011
    עיר
    אשקלון
    1 - Return To Castle Wolfenstein - PC , משחק ה FPS הכי טוב שנוצר אי פעם , הכי מהנה , הכי מגוון , הכי מאתגר , פשוט המשחק שהוא הכי הכי .. שלא נדבר על זה שבתקופה שלו הוא היה פאקינג המשחק אולי הכי טוב שיש .. אני עד היום זוכר את עצמי מתחבא מאחורי הכיסא מחשב בגלל שפחדתי מהרוחות פשוט המאמא של כל משחקי הFPS .

2 - Quake - PC יאפ , עוד משחק FPS אדיר במחשב , אומנם אני לא מת עליו כמו שאני אוהב את RTCW , אבל בהחלט משחק אדיר .

3 - Assassins Creed - כל הפלאטפורמות - סדרה אדירה , היא הסידרה מבין המועדפות עליי בדור הנוכחי . אני מתבייש בעצמי ששיחקתי והורדתי את הגירסא הפרוצה של הדבר הקדוש הזה ..

4 - Serious Sam The First & Seacend Encounter - PC , פפטטט .. הסידרה הזאת אוכלת כל FPS נוכחי בלי להיתאמץ , סידרה אדירה וסופר מקורית . כמובן שאני מדבר על המשחקים הישנים ולא על SERIOUS SAM 3

5 - Call of duty 1 - PC , אחח ... אני זוכר את עצמי שהייתי משוויץ לחברים שלי מהגן שיש לי את המשחק הכי "קולי ומגניבבבבבבבב !!!111" שיש איזה אבא יש לי , בקושי בן 4 וכבר מלמד אותי לירות באנשים במשחקי מחשב והמשחק הזה גם אדיר , מהנה , ומאתגר .. אני מתבייש בליראות את משחקי ההמשך של COD , פשוט עצוב שהמשחקים האלה הם מה שיצאו מהסידרה הזאת ..

איזה מוזר זה שהכל כאן כימעט זה למחשב :S כנראה פשוט לא צצו לי לראש משחקים בשעה הזאת

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    יש לי שאלה, באמת ניראה לכם שזה המקום לדבר בו על 5 המשחקים שהכי אהבתם לכל פלאטפורמה אפשרית? אני מציע לכם לשנות את זה ל-PS3, או אם אתם רוצים משהו יותר רחב, אז לכל קונסולות ה-PS...
    נערך לאחרונה על ידי infected aviad; 20.05.2012 בשעה 23:33.

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    נכתב במקור על ידי matan1000
    לאיזה פלאטפורמות?

WII
    WII
    PS1
    גימקיוב
    PC

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    יש לי שאלה, באמת ניראה לכם שזה המשחקים לדבר בו על 5 המשחקים שהכי אהבתם לכל פלאטפורמה אפשרית? אני מציע לכם לשנות את זה ל-PS3, או אם אתם רוצים משהו יותר רחב, אז לכל קונסולות ה-PS...
    למה לא?יש גן אנשים שמשמקים מאז תקופת אטרי והNES ויש מצב שבתקופה הזאת הם אבו יותר משחקים מאשר להיום. אם לא מוצא חן בעינייך אז אתה מוזן מנעול את הדיון הזה. למרות שאתה יודע שאני מנסה שיהיה פה דיון קצת מעבר לOT

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי matan1000
    למה לא?יש גן אנשים שמשמקים מאז תקופת אטרי והNES ויש מצב שבתקופה הזאת הם אבו יותר משחקים מאשר להיום. אם לא מוצא חן בעינייך אז אתה מוזן מנעול את הדיון הזה. למרות שאתה יודע שאני מנסה שיהיה פה דיון קצת מעבר לOT
    כמובן, הצעדים שלך הם מבורכים, אבל צריך לזכור שבסופו של דבר זהו פורום PS3, ככה שאני לא רואה בדיוק עניין במשתמשים שיעשו פה רשימה של משחקים שאהבו על ה-PC\X360\WII... אני לא חושב שצריך לנעול, אלא פשוט להתאים את זה ספציפית לפורום.

מה אתה אומר על לשנות את זה ל-5 המשחקים הכי אהובים לקונסולות של סוני? יודע מה? יותר מאתגר: 5 המשחקים הכי אהובים לקונוסלות של סוני חוץ מה-PS3. מה גרם למשתמשים לאהוב אותם? מה מייחד אותם? מה חסר לכם במשחקים אחרים? איך הייתם רוצים לראות אותם? הייתם מעוניינים בבאנדל של גרסאות HD ל-PS3?

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    לסוני ?

גרנדיה 1 PS1

אוקמי PS2

RE קוד וורוניקה PS2

RE4 PS2

ודרקסיד PS3

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    1. AC2 לps3

המשחק הזה פתח לי את כל עולם הגיימינג לאפשרויות חדשות גיימפליי מדהים וכיפיי,עלחילה מצוינת ומדהימה ,עולם פתוח שמפוצץ בכל המה והמי , וכמובן שסדרה שלמה שאפשר ר לחקור ולהתעמק בה

2. gta vice city
    לps2

משחק שפתח לי את עולם הגיימינג היישר לדור הזה . הציג לי עולם פתוח מדהים,המון דברים לעשות,הסאונדטראק הטו בעולם ,וברור שזאת הייתה גם הפעם הראשונה ששיחקתי במשחק שלא נשלט על ידי 4 כפתורים בלבד.

3.טקן 3
    לPSone

חרשתי אליו .הוא גם היה המשחק ראשון שלי לקונסולות היה לי כמעט את כל הדמויות .היה משחק מושלם עם חברים ! חבל שטקן 5 היה נוראי כלכך ...[חחוץ מהמצב קלאסיק!]

4. jazz jackrabit 2
    למחשב

המשחק הראשון שלי בעצם .כלכך הרבה אנשים ששיחקו במאריו וסוניק .אבל אני שיחקתי בjj2 משחק שהקדים את זמנו .היה לי כלכך כיף אליו שכאילו נולדתי איתו ביד [אפילו היה לי את הדיסק !]

ריימן 2 למחשב

עברתי שלב אחד. ובשני תמיד היו באגים ... זה למה אני רוצה לקנות את origins ואת legends החדשים בעיקר בשביל לחוות אותו מחדש

זהו בערך
    may the odds be Ever in your Favor

!

הרשמה