תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    http://www.arena.net/blog/reserving-...r-guild-wars-2

רובנו ידענו מבעוד מועד שהשמות שלך של הדמויות ב-GW1 נישמרות ל-GW2...... אז זהו... שזה לא כל כך מדוייק.
    לפי מה שהם אומרים בכתבה לעיל, השמות של הדמויות ב-GW1 יישמרו לך רק אם תמלא את התנאים הבאים:
    1) תהיה פעיל ואקטיבי ב-GW1.
    2) תתפוס את השם שלך בימים הראשונים של פתיחת המשחק.
    אם לא תמלא אחר התנאים הבאים, כמה ימים אחרי הפתיחה של המשחק, ANET ישחררו את השם לשימוש של מישהו אחר.
    כלומר שכל מי שציפה שהשם שלו יישמר, ראו הוזהרתם, תתפסו אותו מהר כאשר המשחק יוצא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    אתה לא צריך להיות "פעיל ואקטיבי" כמו שזה נשמע, הם מתכוונים שכל מי שהתחבר למשתמש שלו בGW1 מה1 לינואר 2012 נחשב כמשתמש "פעיל ואקטיבי". אז תדאגו להתחבר למשתמש (מי שלא שיחק המון זמן) בשביל להבטיח את השם שלכם לעצמכם.
    Bovich

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    נכתב במקור על ידי vika
    אתה לא צריך להיות "פעיל ואקטיבי" כמו שזה נשמע, הם מתכוונים שכל מי שהתחבר למשתמש שלו בGW1 מה1 לינואר 2012 נחשב כמשתמש "פעיל ואקטיבי". אז תדאגו להתחבר למשתמש (מי שלא שיחק המון זמן) בשביל להבטיח את השם שלכם לעצמכם.
    נכון, אבל הכוונה שלי הייתה שכולם חשבו שזהו, ברגע שפתחת דמות ב-GW1 ונתת לה שם, אז זהו השם הזה שמור לך, וזה לא נכון כי הוא שמור אך ורק לימים הראשונים של הבטא, ולא לכל החיים כמו שחשבו.... למרות שעכשיו שאני חושב על זה, זה דיי לא הגיוני, אבל סבבה לא משנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2008
    נכתב במקור על ידי alon116
    נכון, אבל הכוונה שלי הייתה שכולם חשבו שזהו, ברגע שפתחת דמות ב-GW1 ונתת לה שם, אז זהו השם הזה שמור לך, וזה לא נכון כי הוא שמור אך ורק לימים הראשונים של הבטא, ולא לכל החיים כמו שחשבו.... למרות שעכשיו שאני חושב על זה, זה דיי לא הגיוני, אבל סבבה לא משנה
    לא לימים הראשונים של הבטא אלא לימים הראשוני של המשחק הרשמי שישוחרר
    בברכה,
    גיא ציפורי

מנהל פורום Guild Wars

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    נכתב במקור על ידי NexTime
    לא לימים הראשונים של הבטא אלא לימים הראשוני של המשחק הרשמי שישוחרר
    אה נכון התבלבלתי
    שתף ב-Google+

הרשמה