תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם בליזארד ישלבו את דיבאלו3 בקונסולות?

מדרגים
6. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • בטוח! - בליזארד מודעת לפוטנציאל של הקונסולות

3 50.00%
  • לא נראה לי - רוב משתמשי הקונסולות שאוהבים דיאבלו יקנו אותו למחשב גם ככה

3 50.00%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    פעם BLIZZARD אמרו שדיאבלו3 יצא גם לקונסולות משחק
    היום, עם כל הקשיים של השרתים, הם כבר שכחו שאמרו את זה...
    אז מה אתם אומרים?
    האם יש סיכוי ש BLIZZARD תוציא DIABLO3 לקונסולות?
    נערך לאחרונה על ידי r3dt4g; 18.05.2012 בשעה 18:55.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בהחלט יכול להיות, הם עדיין אומנם מתלבטים - אבל זה סוג משחק שיכול להצליח על הקונסולות ויש להם מספיק בסיס משתמשים שהפורט יהיה רווחי.

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    סיכוי =כן
    בפועל אני לא יודע עם זה יצא בדור הזה של הקונסולות
    בדור הבא פורט יכול להיות סביר יותר עם שליטה מתאימה יותר עם המיתחרות ילכו בדרך של נינטנדו בשלט טבלט שלה

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למה שלא יצא בדור הזה? לסוג השליטה הזה השלט הקיים מתאים מצויין

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אה? איך בדיוק. הירייה שלך מבוססת על הקלקה מדוייקת עם עכבר (ביכולת הראשית). זה לא יוכל לעבוד עם שלט קונסולה.

הצטרף בתאריך
    31.05.2008
    עיר
    רחובות
    זה יכול לעבוד עם שלט Move.
    תוכן שיצרתי:
    ביקורת: Uncharted 2

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי dinsurya
    זה יכול לעבוד עם שלט Move.
    גם קשה לי להאמין. זה יעייף מאוד את השחקן. אי אפשר להשוות עכבר למצביע.

הצטרף בתאריך
    31.05.2008
    עיר
    רחובות
    השלט של ה WiiU אולי? נראה לי אפשר לעשות ממנו אחלה מצביע.
    תוכן שיצרתי:
    ביקורת: Uncharted 2

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    נכתב במקור על ידי bozeman

בכלל לא ,מסורבל להכניס תפריטים לגימפאד סטנדרטי
    אפשרי אבל מסורבל וגירסה בלי זה שתתאים לקונסולות תיהיה שונה מהמישחק המקורי

אה? איך בדיוק. הירייה שלך מבוססת על הקלקה מדוייקת עם עכבר (ביכולת הראשית). זה לא יוכל לעבוד עם שלט קונסולה
    במיקרה כזה יעשו כיוון אוטומטי ,נכון לא כמו המישחק המקורי אבל אפשרי
    לדעתי הבעיה במישחק כמו דיהבלו לקונסולות זה התפריטים
    כל הבחירות קסם או נשק מסורבלות בגימפאד סטנדרטי

במיקרה של המישחק הזה היתרון הגדול זה מסך נוסף שהוא גם מגע
    ככה לא צריך מקלדת או כמו בPC ריבועי תפריט על המסך הגדול לבחור דברים
    גם העט מגע מאוד תעזור בבחירות

הצטרף בתאריך
    09.05.2011
    עיר
    אשקלון
    HELL NO
    לא כל משחק מתאים לקונוסולה , וגם לא כל משחק מתאים למחשב .... זה כמו שאני יתחיל לשחק בGUILD WARS 2 על הPS3 שלי ..
    גם דיאבלו זה משהו שמייחד את המחשב אם דיאבלו שלוש יהיה מולטיפלאטפרום זה יהרוס את הייחודיות שלו לדעתי

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אה? איך בדיוק. הירייה שלך מבוססת על הקלקה מדוייקת עם עכבר (ביכולת הראשית). זה לא יוכל לעבוד עם שלט קונסולה.
    Torchlight עבר המרה מוצלחת והוא תואם דיאבלו מהיוצרים של דיאבלו, ככה שאני מאמין שבליזארד על התקציב העצום שלה לא תסתבך עם להמיר את הממשק יותר מידי.
    הבעיה הגדולה יותר קשורה לכך שמיקרוסופט עושה בעיות עם מיקרוטרנזאקציות במשחקים שלא עוברים דרך המערכת שלה, בעוד בליזארד כנראה בונה לא מעט על הauction house. אז לפחות על ה-360 יש פה סוג של בעיה.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    01.10.2008
    אני משוכנע שמייקרוסופט תדע להגיע לעמק השווה עם משחק כגון דיאבלו 3.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Mur'gul
    Torchlight עבר המרה מוצלחת והוא תואם דיאבלו מהיוצרים של דיאבלו, ככה שאני מאמין שבליזארד על התקציב העצום שלה לא תסתבך עם להמיר את הממשק יותר מידי.
    הבעיה הגדולה יותר קשורה לכך שמיקרוסופט עושה בעיות עם מיקרוטרנזאקציות במשחקים שלא עוברים דרך המערכת שלה, בעוד בליזארד כנראה בונה לא מעט על הauction house. אז לפחות על ה-360 יש פה סוג של בעיה.
    אני באמת שלא רואה איך מאחר ואי אפשר להגיע קרוב לדיוק של העכבר עם הגיימפאד. אבל היי, יש רק דרך אחת לפתור את זה - PVP!!!!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי dinsurya
    מצביע במקום עכבר זה בערך כמו נפנוף בשלט WII במקום כפתור, אבל השליטה של טורצ'לייט אמורה להיות לא רעה בכלל. כלומר זה לא מדוייק כמו עכבר אבל שמעתי שזה אחלה כיף, גם באסטיין עובד אחלה עם עכבר למרות שסכנת הפספוס שם קטנה בהרבה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מצביע במקום עכבר זה בערך כמו נפנוף בשלט WII במקום כפתור, אבל השליטה של טורצ'לייט אמורה להיות לא רעה בכלל. כלומר זה לא מדוייק כמו עכבר אבל שמעתי שזה אחלה כיף, גם באסטיין עובד אחלה עם עכבר למרות שסכנת הפספוס שם קטנה בהרבה.
    אין לי מושג איך זה עבד בטורצ'לייט, כי אני משחק בו במחשב, אבל אני כן יכול להגיד שיכול להיות שהשליטה פחות קריטית, כי מדובר במשחק קל למדי, ככה שהעדיפות של איזו מפלצת להוריד קודם לא ממש משנה.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    קשה לי להאמין שהם יוותרו על הDRM העצבני שלהם .

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Nucleus_Dawn
    אין לי מושג איך זה עבד בטורצ'לייט, כי אני משחק בו במחשב, אבל אני כן יכול להגיד שיכול להיות שהשליטה פחות קריטית, כי מדובר במשחק קל למדי, ככה שהעדיפות של איזו מפלצת להוריד קודם לא ממש משנה.
    אם לשפוט לפי דיאבלו 2 אז המשחק לא קל. בהתחלה הוא קל אבל זה סוג המשחקים שבוודאות תעשה משחק חדש על רמה גבוהה יותר וברמה האחרונה (ואני לא רואה סיבה שמישהו לא ינסה את הרמה האחרונה כי שם הLOOT הכי טוב) יש כמה קטעים לא קלים...כלומר לא סתם "הקלק וחכה לראות את הכל מתפוצץ".

אני לא רואה שום סיבה שזה לא יעבוד על שלט גיימפאד רגיל... ממליץ לכולם לנסות את TORCHLIGHT ל360... הוא נשלט מעולה ויש קסמים שהם קצת יותר "STICKY" ויש כאלה שבכלל לא וניהול מערכת המלאי והקסמים (שבאופן עקרוני יותר מסורבלת מדיאבלו3) עובדת די טוב עם הגיימפאד..לא מושלם אבל די טוב. הבעיה היחידה עם המשחקים הוא הסגנון האומנותי שלו...לא מובן לי הקטע הציורי כמו WOW הזה אבל זאת כמובן העדפה אישית.

קשה לי להאמין שהם יוותרו על הDRM העצבני שלהם .
    למה לא? UBI ויתרו.
    [email protected]
    gamertag : SwissTheEngine
    [email protected]
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי swiss-the-engine

למה לא? UBI ויתרו.
    UBI לא הכניסו את כל החישובים המטורפים שדיאבלו 3 עושה ברקע, בשרת, אלא בסה''כ שלחו מפתחות הצפנה קבועים מראש. פה בליזארד עושה את זה באקראיות ולפי האמות מידה שלה. ובוא לא נשכח שרוב משחקי UBI הם משחקים קונסולה קלאסיים, ומה לעשות שה360 מוכרת יותר עותקים, לרוב, ושם לא לכולם יש LIVE וכו' וכו'. בקיצור, הDRM של בליזארד הרבה יותר שזור לתוך המשחק מאשר זה של UBI, למרות ששניהם ''Always Online'', ועל כן ההשוואה לא במקומה.

עריכה : אה כן - ולמרות הביקורת המטורפת שיש על בליזארד ודיאבלו 3 בנושא הDRM שובר המשחק שלהם, עדיין הוא כנראה מכר מיליונים רבים, כך שאין שום סיבה שבליזארד תשקול להעיף את הDRM. יובי חטפה על הראש וראתה מכירות לא משהו על הPC.
    נערך לאחרונה על ידי Klayman; 21.05.2012 בשעה 11:11.

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Klayman
    UBI לא הכניסו את כל החישובים המטורפים שדיאבלו 3 עושה ברקע, בשרת, אלא בסה''כ שלחו מפתחות הצפנה קבועים מראש. פה בליזארד עושה את זה באקראיות ולפי האמות מידה שלה. ובוא לא נשכח שרוב משחקי UBI הם משחקים קונסולה קלאסיים, ומה לעשות שה360 מוכרת יותר עותקים, לרוב, ושם לא לכולם יש LIVE וכו' וכו'. בקיצור, הDRM של בליזארד הרבה יותר שזור לתוך המשחק מאשר זה של UBI, למרות ששניהם ''Always Online'', ועל כן ההשוואה לא במקומה.

עריכה : אה כן - ולמרות הביקורת המטורפת שיש על בליזארד ודיאבלו 3 בנושא הDRM שובר המשחק שלהם, עדיין הוא כנראה מכר מיליונים רבים, כך שאין שום סיבה שבליזארד תשקול להעיף את הDRM. יובי חטפה על הראש וראתה מכירות לא משהו על הPC.
    אני די בטוח שהחישובים שהוכנסו למנוע ניתן גם להוציא בקלות רבה כשגם ככה עושים פורט (ובליזארד לא ידועים כחברה שעושה HALF ASS JOB אז הפורט לא יהיה משהו מזורז) לPS360.

הוא מכר מיליונים רבים זה ברור... אבל אם הוא ינסה את הDRM הזה על הקונסולות אז הוא יהיה עוף מוזר, הוא יהיה היוצא מן הכלל בצורה ממש יוצאת דופן וזאת עוד למשחק שהוא פורט, שכידוע כנראה ימכור פחות כי רוב רובו של אוכלוסיית הגיימרים כבר תרכוש אותו למחשב... במיוחד אם מתחשבים בעובדה שכנראה יקח להם יותר משנה לעשות פורט.
    [email protected]
    gamertag : SwissTheEngine
    [email protected]
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    19.12.2009
    נכתב במקור על ידי Klayman
    לא רק שהוא מכר טוב, אלא שגם בביקורות המבקרים מתייחסים לזה בשוליים. אבל האמת היא שלפחות לפי חלק מהביקורות, יכול להיות שזו הסיבה שהציון הממוצע נושק ל-9 ולא ל-10.

הרשמה