תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    מעניין אותי לראות את השוני, אם יש בכלל, בדמויות עצמן. כלומר, עד כמה קוסמים דומים (או שונים) אחד לשני וכו'. אם בא לכם תחלקו איתנו גם את הבילד המועדף עליכם, כדי שנראה איך אתם משתמשים בדמות.

אני קוסמת דרגה 31- Eleniel

זה הסט שלי והסטטס (הרבה הודות לחבריי הנאמנים למסע - גם מבחינת הבונוס של ה-PARTY וגם יש פה אביזר או שניים שנתרם באהבה )

זה הבילד שאני כרגע משחק איתו. הכפתורים של העכבר משמשים אותי לסקילים שלא לוקחים משאבים (יש לקוסמים כמה סקילים כאלה), ומסיבה זו הם לא כ"כ חזקים. הכפתור השמאלי זו מכת AOE לטווח קרוב, הימני משמש לAOE לטווח רחוק. הכפתורים 1 ו-2 (יש לי נגה אז הכל על העכבר) משמשים לסקילים שעושים AOE עם הרבה נזק יחסית וגם צורכים יחסית הרבה משאבים אבל זמן הטעינה שלהם קצר. 3 ו-4 משמשים לסקילים שנטענים יחסית בזמן יותר ארוך והם יותר הגנתיים. אני לא משתמש בתצורת ברירת מחדל של המשחק, וקבעתי לבד איזה סקיל לשייך לאיזה כפתור (יש לי גם כמה סקילים מאותו סוג). הסקילים הפסיביים מתרכזים בשיפור הטעינה של הסקילים והגדלת המשאבים של ה-ARCANE. משהו שאני מרבה לעשות: רץ לתוך ערימת אוייבים, בדרך מזמן הידרה שתעזור, מקפיא אותם, ומספים אותם עם ARCANE ORB. אם מישהו שורד ה-SPECTRAL BLADE דואג לסיים אותו. פשוט תענוג

זה אחרי שכמעט סיימתי איתה ב-NORMAL.
    נערך לאחרונה על ידי sawyer; 18.05.2012 בשעה 11:19.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    טוב,

זאת הדמות שלי (מצטערת על הגרפיקה זה מה שקורה כשמשחקים עם מחשב חלש...)
    Gargamela רמה 22 Wizard

אלו הבגדים שלי (יש שם כמה שנתרמו )
    כמו שאתם רואים יש לי Legendery שבמקרה נפל באיזה Event..

וזה הבילד שלי, לאט לאט יעלו הסקילים ויהיו טובים יותר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    נכתב במקור על ידי Spell Touch
    כמו שאתם רואים יש לי Legendery שבמקרה נפל באיזה Event..

NICE

ועצה קטנה... תשקיעי יותר ב-INTELLIGENCE, זה מה שמשפיע הכי הרבה על הנזק של הקוסם.

ו-157 VITALITY... ברמה 22... וואו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    טוב אז DH רמה 49:

(אני לא משתמש בוואלט כרגע, למרות שזה הסקיל האהוב עלי במשחק, פשוט כי אני מת ברגע שיגיע ג'יילר. סמוק סקרין יכול לשבור את הרוט הזה.)

dex dex dex, וסגול פה ושם בשביל הבונוס חיים. הרוב פה לא רר, היה רר אבל החלפתי בדברים יותר טובים. החנויות מוכרות דברים שווים לפעמים.

הקוסמת רמה 20:

לא יודע כמה זמן אני אשאר עם הבילד הזה אבל כרגע הרעיון הוא לשים על עצמי מגן, את הסקיל עם הדיליי, להכנס פנימה לעשות snapshot ואז מאס AOE עד שכולם מתים. בינתיים כולם מתים די מהר אבל לא נראה לי שהבילד הזה יחזיק ברמות יותר גבוהות.

האדום בקסדה זה כי אני משחק את הדמות הזאת רק עם חבר שלי, ואתמול הוא החליט לעלות כמה רמות בלעדי, אז שמתי יהלום אדום (+13% XP) כדי להשיג אותו.

בקשר ל-DPS, עם ה-DH סיימתי את נורמל על 600 נראה לי, אבל עד סוף אקט 3 בנייטמר הייתי על 1200, אז פתאום מצאתי את הנשק שיש לי כרגע (עם בייס דמג של 160) וה-DPS עלה ל-1800, וכשעברתי מ-duel wield ל- quiver הוא עלה עוד. (כרגע בתחילת אקט 4 של נייטמר איתו)
    עם הקוסמת אני כרגע באמצע אקט 2, בדיוק הרגתי את מגדה. נראה לי 200 לשלב הזה זה בסדר.
    אגב, עוד עצה קטנה לגבי DPS - מה שמוסיף הכי הרבה זה דברים עם בונוס ישיר (+2-4, +4-8 וכו'), תחפשו טבעות כאלה (גם בחנות, לפעמים יש שם) וה-DPS שלכם יעלה בהמון. בגלל זה נשק סוקטד ששמים בו יהלום אדום יעשה הרבה יותר נזק. הדבר השני הכי טוב זה AS ובקשר לשאר (סטאטס, קריט צ'אנס, קריט דמאג) אני לא יודע כי זה מאוד דינאמי (אם יש לך יותר קריט צ'אנס אז כל נקודה בקריט דמאג' מוסיפה יותר, וההפך.) אבל נראה לי שסטאטס במקום השלישי.
    נערך לאחרונה על ידי YVW; 18.05.2012 בשעה 12:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    נכתב במקור על ידי YVW
    WOW

CRAZY

נכתב במקור על ידי YVW
    אגב, עוד עצה קטנה לגבי DPS - מה שמוסיף הכי הרבה זה דברים עם בונוס ישיר (+2-4, +4-8 וכו'), בגלל זה חפץ סוקטד ששמים בו יהלום אדום יעשה הרבה יותר נזק. הדבר השני הכי טוב זה AS ובקשר לשאר (סטאטס, קריט צ'אנס, קריט דמאג) אני לא יודע כי זה מאוד דינאמי (אם יש לך יותר קריט צ'אנס אז כל נקודה בקריט דמאג' מוסיפה יותר, וההפך.) אבל נראה לי שסטאטס במקום השלישי.
    נבדוק את זה למרות שאני לא בטוח בקשר ליהלום, נראה לי שאתה צודק לגבי AC. אתמול שמנו לב לזה גם, אבל עוד לא בדקנו לעומק....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    נכתב במקור על ידי sawyer
    WOW
    נבדוק את זה למרות שאני לא בטוח בקשר ליהלום, נראה לי שאתה צודק לגבי AC. אתמול שמנו לב לזה גם, אבל עוד לא בדקנו לעומק....
    תיקון טעות קטנה: התכוונתי לנשק סוקטד ששמים בו יהלום אדום, וכן בונוס ישיר לנזק זה הכי טוב, 100%. גם +2-4 כנראה יוסיף לך יותר מ-+60 int (למרות שזה תלוי, ככל שיש לך יותר int בונוס ישיר שווה יותר, וככל שיש לך יותר נזק ישיר בונוס int שווה יותר).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי sawyer

NICE

ועצה קטנה... תשקיעי יותר ב-INTELLIGENCE, זה מה שמשפיע הכי הרבה על הנזק של הקוסם.

ו-157 VITALITY... ברמה 22... וואו...
    תודה לקחתי לתשומת ליבי את ההערה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    עיר
    קריית גת
    KAAL הברברי רמה 43 :

היה לי לג'נדרי MIGHTY BELT אבל כרגע בAH כי מה שיש לי הרבה יותר טוב.
    אני מנסה עכשיו 2H בשביל קצת יותר AOE DMG ושמעתי שעם HOTA זה מוריד מיליון וגם אני טנקי מספיק עכשיו (רואים את המגן וחרב בתיק) בתחילת NIGHTMARE זה היה סיוט עכשיו אני כב 7200 חיים וזה אז קצת יותר קל וגם ה2H שמצאתי הוא טוב יחסית לכל ה2H האחרים שנופלים (מביא אחלה חיים ואיזה 200 DMG) בקיצור חפרתי הנה הWIZARD רמה 24 (לא ממש מעניינת לא השקעתי בה ממש כי היא ALT ובשביל לשחק עם חבר בעיקרון חוץ משהספקתי לקרוא לה הרמיוני) :

שאלות ותגובות בברכה אני הולך ללמוד להסיטוריה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2008
    אין לי תמונות כרגע אני קוסם רמה 38 :ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Aldor
    KAAL הברברי רמה 43 :

היה לי לג'נדרי MIGHTY BELT אבל כרגע בAH כי מה שיש לי הרבה יותר טוב.
    אני מנסה עכשיו 2H בשביל קצת יותר AOE DMG ושמעתי שעם HOTA זה מוריד מיליון וגם אני טנקי מספיק עכשיו (רואים את המגן וחרב בתיק) בתחילת NIGHTMARE זה היה סיוט עכשיו אני כב 7200 חיים וזה אז קצת יותר קל וגם ה2H שמצאתי הוא טוב יחסית לכל ה2H האחרים שנופלים (מביא אחלה חיים ואיזה 200 DMG) בקיצור חפרתי הנה הWIZARD רמה 24 (לא ממש מעניינת לא השקעתי בה ממש כי היא ALT ובשביל לשחק עם חבר בעיקרון חוץ משהספקתי לקרוא לה הרמיוני) :

שאלות ותגובות בברכה אני הולך ללמוד להסיטוריה

LOL
    איפה הסקיל של ה RAGE ??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    ברברי LVL 38

inspect

ועוד משו קטן שמצאתי שאני מנסה למכור :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2008
    אחד הברברים הנובים שבמשחק... lies
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי Lies
    LOL
    איפה הסקיל של ה RAGE ??
    מה הכוונה סקיל של הRAGE?
    עריכה : אתה מתכוון לרעידת אדמה, זימון ברברים והBRESERK? אתה יודע שהם לא חובה? הם טובים בבילדים של DPS אבל בשביל לשרוד בנייטמיר העדפתי לקחת סקילים אחרים, בבוס אני מחליף את הREVENGE לEARTHQUAKE כי אני מתחמק מהמכות של רוב הבוסים והEARTHQUAKE זה דמג' מטורף
    נערך לאחרונה על ידי Aldor; 19.05.2012 בשעה 18:47.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.09.2007

Jesus> a black baby died and went to heaven
    Jesus> and god looked at him and said, you've earned your wings
    Jesus> and gave the black baby wings
    Jesus> the black baby look up and said, "am i really an angel now
    Jesus> and God looked down and said
    Jesus> "HELL NAW, NIGGA, YOU A BAT
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Aldor
    מה הכוונה סקיל של הRAGE?
    עריכה : אתה מתכוון לרעידת אדמה, זימון ברברים והBRESERK? אתה יודע שהם לא חובה? הם טובים בבילדים של DPS אבל בשביל לשרוד בנייטמיר העדפתי לקחת סקילים אחרים, בבוס אני מחליף את הREVENGE לEARTHQUAKE כי אני מתחמק מהמכות של רוב הבוסים והEARTHQUAKE זה דמג' מטורף
    ההפך..רק בזכותם אני מצליח לשרוד בנייטמר..לא יודע איך אתה משחק בליעדהם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי Lies
    ההפך..רק בזכותם אני מצליח לשרוד בנייטמר..לא יודע איך אתה משחק בליעדהם..
    אין סקיל אחד שהגנתי בהם? מה הקשר ללשרוד? (ה20% DODGE בWOTB זה ממש בקטנה ביחס לחיים/ARMOR/LIFE REGEN שאני מקבל נגיד מWAR CRY)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי Genocide`

אחי מה הבילד שאתה משתמש לDUEL WIELD?? כי לא הצלחתי לבנות משהו שיעבוד מחוץ לנורמאל, אני הכי אוהב DUEL WIELD BARB ככה אני משחק עוד מD2 אם אני יצליח לגרום לזה לעבוד זה יהיה מטורף

נ.ב
    סליחה על הדאבל הייתי חייב לצטט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    WIZARD דרגה 42

DEMON HUNTER דרגה 30

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    0.0
    למה אתם מראים את הגיר שלכם?? זה לא עוזר בשום צורה P: