תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    מחר כבר יום שישי והמשחק בחוץ 3-4 ימים.
    כמה כבר חרשתם?
    מה ה-LVL שלכם?
    ספרו חוות דעת!
    שתפו אותנו בפרטים!

אני רמה 22 כבר, היום חרשתי מ-19:00 בערך עד עכשיו (00:15) עם הפסקה של 45 דקות בערך.
    עוד שניה נראה לי שנמס לי המוח אבל זה כיף!
    בשביל הדיאבלו הראשון שלי זאת חוויה, משחק מצוין עם תוכן מענין (למרות שקצת קשה לי לעקוב כי אני מאבדת ריכוז מהר מדיי..).
    תאמת, המשחק לא כזה ממכר אבל הוא כיפי מאוד.

שמעתם על האסייתים שסיימו את המשחק ב-7 שעות? אצלי זה בחיים לא יקרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    קבלתי היום תמשחק משחק כבר 4 שעות רמה 14 כבר 4 איטמים צהובים עליי
    נכתב במקור על ידי BulleT KnD
    מי זה קספרסקי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.06.2008
    רמה 3, די התאכזבתי..
    "And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    DAMN... אני חרשן...

WIZARD LVL 31
    DEMON HUNTER LVL 22
    MONK LVL 12

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    רמה 15. לא חרשתי כזה הרבה. אולי 5-6 שעות סה"כ.
    די התאכזבתי גם מהמשחק עם שחקנים אחרים. הגעתי למערכה השנייה כשפספסתי כמעט את כל הסיפור של הראשונה כי נראה שכל השחקנים שנפלתי עליהם פשוט רצים מנקודה לנקודה בלי לחכות ובלי לחקור את הסביבה והם תמיד מעבירים את הדיאלוגים של הNPC שקשורים למשימות ולעלילה. חבל ששחקן בודד צריך לסבול בגלל חוסר סבלנות של שחקנים אחרים. חבל שבליזארד לא סידרה את זה כך שכל אחד יוכל להעביר את הדיאלוגים רק לעצמו.
    וגם, עדיין ממש מציק לי העובדה שיש לי כלי נשק ביד אבל הדמות שלי מעדיפה להשתמש באגרופים ובעיטות (אני משחק בנזיר). מה ההגיון בזה? כל המשחק אני הולך עם גרזן ומגן ביד אבל כשאני נלחם, הדמות תולה את הגרזן והמגן על הגב ומרביצה עם הידיים, אבל איכשהו היא מקבלת את כוח התקיפה וההגנה של החפצים. עם כל הכבוד, זה פשוט מטומטם. נראה שבליאזרד ממש התעצלו בקטע הזה. היו צריכים לעשות שלחיצה עם העכבר מבצעת התקפה רגילה עם כלי הנשק שבידי ולחיצה על העכבר עם כפתור כלשהו במקלדת מבצע את ההתקפות המיוחדות (כמו למשל שאם לוחצים על SHIFT אז זה מבצע את התקיפה במקום).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    נכתב במקור על ידי phoenix
    רמה 15. לא חרשתי כזה הרבה. אולי 5-6 שעות סה"כ.
    די התאכזבתי גם מהמשחק עם שחקנים אחרים. הגעתי למערכה השנייה כשפספסתי כמעט את כל הסיפור של הראשונה כי נראה שכל השחקנים שנפלתי עליהם פשוט רצים מנקודה לנקודה בלי לחכות ובלי לחקור את הסביבה והם תמיד מעבירים את הדיאלוגים של הNPC שקשורים למשימות ולעלילה. חבל ששחקן בודד צריך לסבול בגלל חוסר סבלנות של שחקנים אחרים. חבל שבליזארד לא סידרה את זה כך שכל אחד יוכל להעביר את הדיאלוגים רק לעצמו.
    וגם, עדיין ממש מציק לי העובדה שיש לי כלי נשק ביד אבל הדמות שלי מעדיפה להשתמש באגרופים ובעיטות (אני משחק בנזיר). מה ההגיון בזה? כל המשחק אני הולך עם גרזן ומגן ביד אבל כשאני נלחם, הדמות תולה את הגרזן והמגן על הגב ומרביצה עם הידיים, אבל איכשהו היא מקבלת את כוח התקיפה וההגנה של החפצים. עם כל הכבוד, זה פשוט מטומטם. נראה שבליאזרד ממש התעצלו בקטע הזה. היו צריכים לעשות שלחיצה עם העכבר מבצעת התקפה רגילה עם כלי הנשק שבידי ולחיצה על העכבר עם כפתור כלשהו במקלדת מבצע את ההתקפות המיוחדות (כמו למשל שאם לוחצים על SHIFT אז זה מבצע את התקיפה במקום).
    1. אם כזה חשוב לך הסיפור, תשחק פעם אחת לבד ותחווה את זה כמו שצריך. ה-CO-OP נועד ל-GRINDING... בגלל זה העדפתי לשחק עם אנשים ב-TS, ככה הסתדרנו בינינו מתי למהר ומתי להאט.
    2. Hack and slash?? אתה יודע מה זה?
    3. אתה יכול לעשות שלחיצה על העכבר תהיה התקפה רגילה... השאלה היא למה????? עדיף להשתמש בהתקפות שנותנות 100%+

נראה לי שאנשים קנו את D3 רק בגלל השם, ואין להם ממש מושג מה זה המשחק הזה.....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    נכתב במקור על ידי sawyer
    1. אם כזה חשוב לך הסיפור, תשחק פעם אחת לבד ותחווה את זה כמו שצריך. ה-CO-OP נועד ל-GRINDING... בגלל זה העדפתי לשחק עם אנשים ב-TS, ככה הסתדרנו בינינו מתי למהר ומתי להאט.
    2. Hack and slash?? אתה יודע מה זה?
    3. אתה יכול לעשות שלחיצה על העכבר תהיה התקפה רגילה... השאלה היא למה????? עדיף להשתמש בהתקפות שנותנות 100%+

נראה לי שאנשים קנו את D3 רק בגלל השם, ואין להם ממש מושג מה זה המשחק הזה.....
    אין סיבה לעשות שלחיצה על העכבר תהיה התקפה רגילה כי המשחק לא נותן לך סיבה לעשות את זה. זה כבר תכנון לקוי של המשחק. היה צריך לעשות שהתקפה רגילה תהיה באמצעות כלי הנשק שהדמות מחזיקה ושהיא תהיה יעילה במידה ראויה. במקום זאת עשו שהדמות מחזיקה בכלי נשק לצורך קישוט בלבד כשהעדפה שלה להרביץ עם ידיים ורגליים. לפחות שהיו עושים שההתקפות המיוחדות של הדמות יערבו שימוש פיסי בכלי הנשק. זה מרגיש מטופש להסתובב עם גרזן ביד ולתלות אותו על הגב כל פעם שאני תוקף מישהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    נכתב במקור על ידי phoenix
    אין סיבה לעשות שלחיצה על העכבר תהיה התקפה רגילה כי המשחק לא נותן לך סיבה לעשות את זה. זה כבר תכנון לקוי של המשחק. היה צריך לעשות שהתקפה רגילה תהיה באמצעות כלי הנשק שהדמות מחזיקה ושהיא תהיה יעילה במידה ראויה. במקום זאת עשו שהדמות מחזיקה בכלי נשק לצורך קישוט בלבד כשהעדפה שלה להרביץ עם ידיים ורגליים. לפחות שהיו עושים שההתקפות המיוחדות של הדמות יערבו שימוש פיסי בכלי הנשק. זה מרגיש מטופש להסתובב עם גרזן ביד ולתלות אותו על הגב כל פעם שאני תוקף מישהו.
    האמת שאצלי הדמות תוקפת עם הנשק... אולי אתה מחזיק אותו ביד שמאל (OFF HAND)?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    חרשתי, הרבה יותר מדי, במיוחד פיניתי לי כמה ימים בשביל זה.
    כרגע DH רמה 49 באקט האחרון של נייטמר
    קוסמת רמה 20 באמצע אקט 2.
    היום לא יהיה לי זמן לשחק (כמעט), מחר שוב אני אחרוש הרבה, ואז חוזרים לחיים הרגילים.
    שתף ב-Google+

הרשמה