תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    14.05.2012
    שלום אני חדש ב1.6 היה לי פרוץ ועכשיו קניתי את המקורי דרך הSTEAM.
    מצטער אם לא פרסמתי במקום הנכון כמו שאמרתי אני חדש כאן ואינני יודע איפה מפרסמים פניות לעזרה
    אז יש לי כמה שאלות:
    1. יש לי בעיה בסרברים אני נמצא בתפריט של הסרברים, אני נכנס לסרבר שלדוגמא רשום שם של מפה X ונכנס לי למפה Y ואותו הדבר גם השם של הסרבר משתנה. ): מה שקורה שאני לא יכול לדעת לאן אני נכנס באמת

2. יש אפשרות לעשות שבכל סרבר אני יראה כמה HP אני מוריד לאויבי בעת פגיעה ישירה?

3. ראיתי שחיפשתי קונפינג למשחק משהו של יריות מדויקות נראלי בטח בקצב הירי שאני יורו שזה דרך התקנת קונפינג מישהו שמע בעבר? האם הדבר נכון או לא ואם כן אשמח לקבל פרטים!
    תודה לכל העוזרים!! יום טוב

הצטרף בתאריך
    09.01.2012
    1) make sure you're searching for servers from middle east and 50 or 100 ping or less
    2( no.
    3( rate 20000;cl_updaterate 101;cl_cmdrate 101

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    תל אביב
    לא גבר אי אפשר ליראות כמה HP אתה מוריד לאוייב שלך זה לא פרוץ מה שכן אתה יכול לשחק בפרוץ ואתה תיראה
    דבר שני תוריד CFG 2006

הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    נכתב במקור על ידי yanai1351
    שלום אני חדש ב1.6 היה לי פרוץ ועכשיו קניתי את המקורי דרך הSTEAM.
    מצטער אם לא פרסמתי במקום הנכון כמו שאמרתי אני חדש כאן ואינני יודע איפה מפרסמים פניות לעזרה
    אז יש לי כמה שאלות:
    1. יש לי בעיה בסרברים אני נמצא בתפריט של הסרברים, אני נכנס לסרבר שלדוגמא רשום שם של מפה X ונכנס לי למפה Y ואותו הדבר גם השם של הסרבר משתנה. ): מה שקורה שאני לא יכול לדעת לאן אני נכנס באמת

2. יש אפשרות לעשות שבכל סרבר אני יראה כמה HP אני מוריד לאויבי בעת פגיעה ישירה?

3. ראיתי שחיפשתי קונפינג למשחק משהו של יריות מדויקות נראלי בטח בקצב הירי שאני יורו שזה דרך התקנת קונפינג מישהו שמע בעבר? האם הדבר נכון או לא ואם כן אשמח לקבל פרטים!
    תודה לכל העוזרים!! יום טוב
    עזוב cs תביא לי את המקורי ולכולם יהיה יותר טוב

הצטרף בתאריך
    14.05.2012
    נכתב במקור על ידי our house
    1) make sure you're searching for servers from middle east and 50 or 100 ping or less
    2( no.
    3( rate 20000;cl_updaterate 101;cl_cmdrate 101
    שמתי על middle east and 50 or 100 ping וזה עובד אבל אם אני רוצה לראות את כל הסרברים בping של 100 מה אני עושה? עוד הפעם זה מראה לי מידע שגוי... בבקשה שמישהו יעזור זה ממש מבאס את כל המשחק.

ובקשר ל "rate 20000;cl_updaterate 101;cl_cmdrate 101" לא שם לב להבדל...

וכיצד אני יכול לבדוק IP של סרבר? לא דרך הרשימה של כל הסרברים דרך הקונסול או משהו שוב תודה לכולם!

הצטרף בתאריך
    14.05.2012
    מזתומרת עזוב CS תביא לי את המקורי, מזה מקורי בשבילך? CSS גם מותקן לי על המחשב אבל עברתי ל1.6, ויש לי 1.6 מקורי דרך הSTEAM, ואם כבר מדברים על CSS יש קונפיגים גם CSS ?

הצטרף בתאריך
    09.01.2012
    שמתי על middle east and 50 or 100 ping וזה עובד אבל אם אני רוצה לראות את כל הסרברים בping של 100 מה אני עושה? עוד הפעם זה מראה לי מידע שגוי... בבקשה שמישהו יעזור זה ממש מבאס את כל המשחק.

ובקשר ל "rate 20000;cl_updaterate 101;cl_cmdrate 101" לא שם לב להבדל...

וכיצד אני יכול לבדוק IP של סרבר? לא דרך הרשימה של כל הסרברים דרך הקונסול או משהו שוב תודה לכולם!
    you might be able to do so, but the server browser is showing servers that are filled with bots that directs to other server. in that case use www.game-monitor.com or other similar website.
    i don't see why you need to see servers with 100+ ping.
    if you're inside a server, write status in console, should be under udp,

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי mo-kun
    עזוב cs תביא לי את המקורי ולכולם יהיה יותר טוב
    מה אין כסף למקורי חמוד?

הצטרף בתאריך
    14.05.2012
    נכתב במקור על ידי our house
    you might be able to do so, but the server browser is showing servers that are filled with bots that directs to other server. in that case use www.game-monitor.com or other similar website.
    i don't see why you need to see servers with 100+ ping.
    if you're inside a server, write status in console, should be under udp,
    שוב תודה. הצלחתי למצוא IP לסרברים זה כבר פותר לי המוון בעיות נכנסתי לאתר של הסרברים הבנתי שזה עובד שם לפי מרחק ואז זה מוצא לך סרברים לעזור שלך, יש שם גם אפשרות לחיפוש לפי PING? אם כן כיצד?

ואני לא מחפש מעל 100 PING אל תדאג אני לא עד כדאי כך דפוק.

רציתי לבקש מימך בקשה אחרונה כי אני רואה שאתה נורא מבין בעניין שתתיחס לנושא הזה פתחתי אותו עכשיו לפני כמה דקות ואני אשמח מתשובה מבעל ניסיון :
    http://forum.vgames.co.il/showthread...51#post7533451

שוב תודה רבה לך OUR HOUSE

הצטרף בתאריך
    09.01.2012
    שוב תודה. הצלחתי למצוא IP לסרברים זה כבר פותר לי המוון בעיות נכנסתי לאתר של הסרברים הבנתי שזה עובד שם לפי מרחק ואז זה מוצא לך סרברים לעזור שלך, יש שם גם אפשרות לחיפוש לפי PING? אם כן כיצד?

ואני לא מחפש מעל 100 PING אל תדאג אני לא עד כדאי כך דפוק.

רציתי לבקש מימך בקשה אחרונה כי אני רואה שאתה נורא מבין בעניין שתתיחס לנושא הזה פתחתי אותו עכשיו לפני כמה דקות ואני אשמח מתשובה מבעל ניסיון :
    http://forum.vgames.co.il/showthread...51#post7533451

שוב תודה רבה לך OUR HOUSE
    There's no option to search through ping.
    about the config, it's not outdated.
    everything in there is pure preference except for the netcode cvars, which are cl_updaterate, cl_cmdrate and rate. also ex_interp is usually considered as important to be .01, but not a must.

הרשמה