תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    למה אתם לא שמים snapim בשרתים בינקום עושים !ss

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    אני אסביר לך קצת
    יש פה 2 מחנות 1 אלה שטוענים שזה שרתים של חול (הגאטרים) לכן אי אפשר לשים SC (זה חרטה אחת גדולה יש חברות שמספקות שרתים מחול אם הכל )
    הקבוצה השנייה של ההנהלה טוענים שהם עובדים על זה ושום דבר לא זז ובנוסף אני יחדש לך vonerok תמונה שחורה זה לא באן גבר
    מקווה שיום יבוא והכל יסתדר פה
    עריכה : אה והקבוצה ה 2 טוענים שהם עוברים בדיוק חוות שרתים לכן אין SC

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי eliormoyal
    אני אסביר לך קצת
    יש פה 2 מחנות 1 אלה שטוענים שזה שרתים של חול (הגאטרים) לכן אי אפשר לשים SC (זה חרטה אחת גדולה יש חברות שמספקות שרתים מחול אם הכל )
    הקבוצה השנייה של ההנהלה טוענים שהם עובדים על זה ושום דבר לא זז ובנוסף אני יחדש לך vonerok תמונה שחורה זה לא באן גבר
    מקווה שיום יבוא והכל יסתדר פה
    עריכה : אה והקבוצה ה 2 טוענים שהם עוברים בדיוק חוות שרתים לכן אין SC
    אין שום שתי מחנות, הסיבה היא פשוטה:
    שרתי הגאטרים שלנו (שרתי 142) חסומים לחו"ל (עקב הצפות ופיקוטים תמידיים על השרת מחו"ל), ומכוון שהשרתים של סקליינט מאוחסנים בחו"ל, בעת ביצוע הפקודה !snap, יש צורך בתקשורת עם השרת בחו"ל, וברגע הניסיון הוא נחסם, מכוון שהוא חסום לחו"ל.

הבעיה תפתר ברגע שנסיים את מעבר השרתים, ואיתם השרת ייפתח לחו"ל.

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    אתם כבר 9 חודשים ככה

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    אתה קצת מגזים, הבעיה החלה ב20 בפברואר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2011
    SC ON LOLOL
    fuck maccabi

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    נכתב במקור על ידי MastuL
    אין שום שתי מחנות, הסיבה היא פשוטה:
    שרתי הגאטרים שלנו (שרתי 142) חסומים לחו"ל (עקב הצפות ופיקוטים תמידיים על השרת מחו"ל), ומכוון שהשרתים של סקליינט מאוחסנים בחו"ל, בעת ביצוע הפקודה !snap, יש צורך בתקשורת עם השרת בחו"ל, וברגע הניסיון הוא נחסם, מכוון שהוא חסום לחו"ל.

הבעיה תפתר ברגע שנסיים את מעבר השרתים, ואיתם השרת ייפתח לחו"ל.
    אז מסטול אני קורא לך כי אני לא יודע תשם שלך
    דבר ראשון אתם עושים ישיבות צוות דברים כאלה לפחות תגיד לאלה שאחראים על קהילת הגאטרים את הסיבה האמיתית כי כל אחד מאלטר ואני אומר לך עוד הפעם מה שאתה רושם זה חרטה וברטה ביחד כי יש חברה שאני לא רוצה להגיד את שמה שהיא מספקת שרתים מחול בלבד אם SC
    ואיך אתה מסביר את זה ששרתי ההקלאבים מאוחסנים אם SC ? אתה לא חושב שקודם צריך לדאוג ל SC בגאטרים ששמה משחקים באמת ולא פאבליק כמו קלאבים ?
    אני אשמח מאוד לדבר איתך בוונט או במירק כי אני ממש בעניין של חאלס נמאס ציטרים כל היום ואין פיתרון

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    אז מסטול אני קורא לך כי אני לא יודע תשם שלך
    דבר ראשון אתם עושים ישיבות צוות דברים כאלה לפחות תגיד לאלה שאחראים על קהילת הגאטרים את הסיבה האמיתית כי כל אחד מאלטר ואני אומר לך עוד הפעם מה שאתה רושם זה חרטה וברטה ביחד כי יש חברה שאני לא רוצה להגיד את שמה שהיא מספקת שרתים מחול בלבד אם SC
    ואיך אתה מסביר את זה ששרתי ההקלאבים מאוחסנים אם SC ? אתה לא חושב שקודם צריך לדאוג ל SC בגאטרים ששמה משחקים באמת ולא פאבליק כמו קלאבים ?
    אני אשמח מאוד לדבר איתך בוונט או במירק כי אני ממש בעניין של חאלס נמאס ציטרים כל היום ואין פיתרון
    אני אחזור שוב על דבריי,
    שרתי הגאטרים (142) חסומים לחו"ל.
    שרתי הקלאבים (135) אינם חסומים לחו"ל.
    שרתי הטורנירים (140) אינם חסומים לחו"ל.

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    נכתב במקור על ידי MastuL
    אני אחזור שוב על דבריי,
    אז למה אתם לא דואגים לגאטרים שזה דבר שכל הזמן מתקיים ובמקום זה אתם מעדיפים להריץ ולתקן את שרתי הטורניר שזה דבר חולף ?

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    אז למה אתם לא דואגים לגאטרים שזה דבר שכל הזמן מתקיים ובמקום זה אתם מעדיפים להריץ ולתקן את שרתי הטורניר שזה דבר חולף ?
    כרגע זה לא נתון לסדר עדיפויות, אנחנו רוצים לסדר את הכל.
    אין מה לעשות, יש להמתין בסבלנות עד שנסיים את מעבר השרתים.

הצטרף בתאריך
    15.12.2009
    נכתב במקור על ידי MastuL
    אני אחזור שוב על דבריי,

אז יש פיתרון פשוט , למה לא להחליף בינתיים בין שרתים הגאטרים לשרתי הקלאבים , כי הציטירים לרוב
    בגאטרים לא בקלאבים ובאמת מתסכל כבר לשחק עם מישהו שבטוח הוא ציטר ורואים ש SNAP האחרון
    שעשו עליו ב SC זה עוד לפני אפילו העדכון החדש שלהם , אז בטוח הוא ציטר ולא יתפס כי אי אפשר לעשות עליו סנאפ .

הרשמה