תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    21.04.2012
    1. לא מצאתי שום אזכור במשחק ל-WvW. אני אשמח אם מישהו יסביר לי איפה בדיוק אפשר למצוא את זה, בשביל הפעם הבאה.
    2. נכנסתי ל-Structed PvP כמה פעמים ולא הצלחתי לצאת חזרה ל-PvE... הייתי חייב לעשות Log Out בשביל לצאת. איך יוצאים בצורה נורמלית?
    3. אני ועוד מישהו כאן מהגילד רצינו לשחק ביחד אתמול, עשינו שחקן, שנינו כמובן בסרבר Whiteside Ridge, השלמנו כל אחד לכוד את המשימות הראשון ולאחר מכן, תוך כדי זה שדיברנו בסקייפ ניסינו לחפש אחד את השני. היינו בדיוק באותו המקום במפה ובאותו סרבר, אבל לא ראינו אחד את השני! כאילו שהסרבר התחלק גם הוא לכמה חלקים. 100% היינו באותו המקום.
    מישהו יודע מהי הסיבה לכך?

תודה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    עיר
    יקנעם
    נכתב במקור על ידי HolyFresh
    1. לא מצאתי שום אזכור במשחק ל-WvW. אני אשמח אם מישהו יסביר לי איפה בדיוק אפשר למצוא את זה, בשביל הפעם הבאה.
    2. נכנסתי ל-Structed PvP כמה פעמים ולא הצלחתי לצאת חזרה ל-PvE... הייתי חייב לעשות Log Out בשביל לצאת. איך יוצאים בצורה נורמלית?
    3. אני ועוד מישהו כאן מהגילד רצינו לשחק ביחד אתמול, עשינו שחקן, שנינו כמובן בסרבר Whiteside Ridge, השלמנו כל אחד לכוד את המשימות הראשון ולאחר מכן, תוך כדי זה שדיברנו בסקייפ ניסינו לחפש אחד את השני. היינו בדיוק באותו המקום במפה ובאותו סרבר, אבל לא ראינו אחד את השני! כאילו שהסרבר התחלק גם הוא לכמה חלקים. 100% היינו באותו המקום.
    מישהו יודע מהי הסיבה לכך?

תודה .
    1. אתה לוחץ H , הולך ללשונית האחרונה ( אני כמעט בטוח שזה אחרונה ) ועושה Be In The Mists , ואז יש Asura Gate סגול בצד שמאל שרשום WvWvW .

3.יש בסרבר הצפה של אנשים מה שנקרא Overflooding , במקום שתחכה כמו ב LoL למשל כמה דקות להכנס לסרבר עד שיתפנה מקום אז הם מחלקים את השרת לכמה Queue , אתם פשוט צריכים להכנס ולצאת מטלפורט לעיר עד שתיהיו באותו ה Queue ביחד .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2012
    נכתב במקור על ידי Korenov
    1. אתה לוחץ H , הולך ללשונית האחרונה ( אני כמעט בטוח שזה אחרונה ) ועושה Be In The Mists , ואז יש Asura Gate סגול בצד שמאל שרשום WvWvW .

3.יש בסרבר הצפה של אנשים מה שנקרא Overflooding , במקום שתחכה כמו ב LoL למשל כמה דקות להכנס לסרבר עד שיתפנה מקום אז הם מחלקים את השרת לכמה Queue , אתם פשוט צריכים להכנס ולצאת מטלפורט לעיר עד שתיהיו באותו ה Queue ביחד .
    אוקי, תודה.
    לגבי מס' 3 - זה ככה רק בבטא, או שתמיד נתקל בבעיה הזאת לדוגמא באיוונטים של PvE בגילדה גם לאחר שהמשחק יצא? קצת דפוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    קרית כת
    1. לא מצאתי שום אזכור במשחק ל-WvW. אני אשמח אם מישהו יסביר לי איפה בדיוק אפשר למצוא את זה, בשביל הפעם הבאה. לוחץ על H ואז על MIST משהו...
    2. נכנסתי ל-Structed PvP כמה פעמים ולא הצלחתי לצאת חזרה ל-PvE... הייתי חייב לעשות Log Out בשביל לצאת. איך יוצאים בצורה נורמלית? לא יודע אף פעם לא ניסיתי
    מישהו יודע מהי הסיבה לכך? ההיתם ב OVERFLOW , ז"א השרת עמוס.
    יש לך אופציה להיכנס למצב המתנה וברגע שהשרת מתרוקן זה מכניס אותך.
    ברגע ששניכם עושים את זה , אז אתם כן יכולים להיפגש.

כל אותם שאלות שרשמתה עלו למחשבתי גם אבל ברגע שאתה נכנס ל TS יש מי שיענה לך על השאלות, במקום להגיב בפורום ולחכות על לבטא הבאה כדי לדעת איך לשחק...

תודה .
    רשמתי למעלה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2012
    נכתב במקור על ידי norman
    רשמתי למעלה.
    הייתי ב-Overflow אבל שיחקתי כרגיל בשרת? מה הקטע? ואיך בדיוק אני נכנס למצב המתנה? לא הבנתי.
    המצב יהיה גם דומה כשהמשחק יצא, גם יהיו לנו הסיכוים האלה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    הייתי ב-Overflow אבל שיחקתי כרגיל בשרת? מה הקטע? ואיך בדיוק אני נכנס למצב המתנה? לא הבנתי.
    המצב יהיה גם דומה כשהמשחק יצא, גם יהיו לנו הסיכוים האלה?
    אתה יכול לבחור להיכנס למצב המתנה (ואז אתה נשאר באיזור שלך), או שאתה עובר ל-OF (אני יקרא ככה ל-OVERFLOW זה קצר יותר...) עד שמתפנה מקום. ב-OF אתה משחק עם אנשים שב-OF ומרוויח XP והכל רגיל. יש כמה איזורים כאלה (או שרתים כאלה?) אז אם 2 נמצאים ב-OF לא חייב שהם יהיו ביחד. העניין שקבוצות עלולות להיפרד בגלל העניין הזה (קרה לנו לא מעט, וזה מעצבן) מטופל ע"י ARENANET.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    נכתב במקור על ידי sawyer
    אתה יכול לבחור להיכנס למצב המתנה (ואז אתה נשאר באיזור שלך), או שאתה עובר ל-OF (אני יקרא ככה ל-OVERFLOW זה קצר יותר...) עד שמתפנה מקום. ב-OF אתה משחק עם אנשים שב-OF ומרוויח XP והכל רגיל. יש כמה איזורים כאלה (או שרתים כאלה?) אז אם 2 נמצאים ב-OF לא חייב שהם יהיו ביחד. העניין שקבוצות עלולות להיפרד בגלל העניין הזה (קרה לנו לא מעט, וזה מעצבן) מטופל ע"י ARENANET.
    אכפת לך להביא מקור על אופן הטיפול או מה שהם אומרים לגבי זה בANET?
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    נכתב במקור על ידי Mr. nUxX
    אכפת לך להביא מקור על אופן הטיפול או מה שהם אומרים לגבי זה בANET?
    http://wiki.guildwars2.com/wiki/Overflow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2012
    אוקיי, תודה לכולם!
    אני אבנה על-כך שהעניין יטופל לפחות עד צאת המשחק.
    שתף ב-Google+

הרשמה