תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    04.01.2009

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עיר
    קריות
    ראיתי את זה תודה אחשלי
    איזה מגניב ה HE חחחח
    לכל בעיה , תלונה , הצעה , דרושים לצוות CS:GO וכ"ו - [email protected]

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one". Bruce Lee.

הצטרף בתאריך
    21.03.2011
    עיר
    Jerusalem

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    תנהו חבריקוס

הצטרף בתאריך
    17.11.2011
    ענE !
    תודה

הצטרף בתאריך
    27.03.2008
    איזה מסריח הבקבוק תבערה הזה... הולך להרוס הכל

הצטרף בתאריך
    15.11.2010
    עיר
    נג'יד פי אל מדרסה
    לא אהבתי את המשחק

הצטרף בתאריך
    29.04.2010
    הבקבוק תבערה דפק הכל זה ממש אידיוטי כאילו אתה שם על הבומב ואף אחד לא יוכל לנטרל או שאתה שם בכניסה לאזורים דבר ממש מיותר..
    pyker - yep - +walle
    +walle: אין לך ביצים
    gal 'fOE' Free (2): אז..?
    gal 'fOE' Free (2): אני על משככי כאבים

הצטרף בתאריך
    19.12.2011
    עיר
    קריית גת
    פשי הולך להיות משחק חזק

הצטרף בתאריך
    22.12.2011
    עיר
    רחובות
    ראיתי את זה מזמן
    אגב.. איזה קול מעצבןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן xD
    HλLF-LIFE 2: DM || Counter-Strike 1.6 || CS: Source || CS:GO || Spiral Knights || SFxTekken

מנהל גאטרים CS 1.6 לשעבר

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    בתור אחד ששיחק במשחק כבר מעל ל10 שעות אני רוצה להגיד לכם שהדבר היחיד שהורס זה הרימונים והריסוס , השליטה ברימונים גרועה , אי אפשר לעשות עם הפלאשים את מה שהיה אפשר לעשות ב 1.6 וחוץ מזה אפשר לקחת רק פלאש אחד על עצמך לעומת 2 ב 1.6
    הרימון תבערה נחמד אבל סתם חרא .. הרימון decoy עושה רעש קבוע של 3 כדורים הפסקה של שנייה 3 כדורים ככה שאפשר לזהות את זה בקלות ( אפשר גם לזייף את זה אבל זה סתם להתחקם זה לא באמת עוזר ) למרות שאת ה decoy דווקא אהבתי כי אפשר 2 מהקבוצה לזרוק אותו ביחד ואז כבר אי אפשר לזהות את זה וזה לפעמים גם עוזר במצב של 1vs1
    ה he נזרק גרוע , אפקט מטומטם ולא מוריד בקושי hp

בקיצור go גרוע מבחינת רימונים

ולכל הקוקסינילם הבקבוק תבערה נשאר ל 3 שניות לא לכל הראונד

אה ועוד משהו דפוק יש assists יעני אתה פוגע במישהו ואז מישהו מהקבוצה שלך הרג אותו רשום למעלה pro + totah שזה דיי דפוק זה כבר לא קונטר
    נערך לאחרונה על ידי inuse; 15.05.2012 בשעה 16:31.

הצטרף בתאריך
    24.08.2011
    עיר
    Gdrea

הצטרף בתאריך
    25.04.2012
    באמת שיהיה מגעיל עם הבקבוק תבערה ..

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    נכתב במקור על ידי inuse
    בתור אחד ששיחק במשחק כבר מעל ל10 שעות אני רוצה להגיד לכם שהדבר היחיד שהורס זה הרימונים והריסוס , השליטה ברימונים גרועה , אי אפשר לעשות עם הפלאשים את מה שהיה אפשר לעשות ב 1.6 וחוץ מזה אפשר לקחת רק פלאש אחד על עצמך לעומת 2 ב 1.6
    הרימון תבערה נחמד אבל סתם חרא .. הרימון decoy עושה רעש קבוע של 3 כדורים הפסקה של שנייה 3 כדורים ככה שאפשר לזהות את זה בקלות ( אפשר גם לזייף את זה אבל זה סתם להתחקם זה לא באמת עוזר ) למרות שאת ה decoy דווקא אהבתי כי אפשר 2 מהקבוצה לזרוק אותו ביחד ואז כבר אי אפשר לזהות את זה וזה לפעמים גם עוזר במצב של 1vs1

אה ועוד משהו דפוק יש assists יעני אתה פוגע במישהו ואז מישהו מהקבוצה שלך הרג אותו רשום למעלה pro + totah שזה דיי דפוק זה כבר לא קונטר

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי keenEYE
    איזה מסריח הבקבוק תבערה הזה... הולך להרוס הכל
    +1..
    הטמנת בומב זורקים את הבקבוקים לSTERZ וCT ולא יכולים לעבור..(יכולים אבל יורד HP)

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי inuse

צודק באמת שאם היו יכולים לשפר את האיכות של הסיאס אבל להשאיר את אותה במשחקיות היה מעולה. מלא היו חוזרים/מצטרפים. (אני מכיר הרבה שאומר חרא משחק בגלל האיכות)

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי yevKules
    צודק באמת שאם היו יכולים לשפר את האיכות של הסיאס אבל להשאיר את אותה במשחקיות היה מעולה. מלא היו חוזרים/מצטרפים. (אני מכיר הרבה שאומר חרא משחק בגלל האיכות)
    אני כבר הרבה זמן אומר, לפי דעתי CS PROMOD משחק מצויין שעושה בדיוק את זה!
    איכות של סורס + משחקיות של 1.6...לפי דעתי CS GO לא יתפוס בקהילת ה- CS 1.6 בכלל....
    הבעיה בPROMOD זה שבקושי עובדים עליו ולפי דעתי היה מהלך מאוד טוב מצד VALVE לקנות את CS PROMOD(לא בטוח שהם צריכים לקנות כי אם אני לא טועה הם בכלל לא ביקשו אישורים מ-VALVE) ופשוט לעבוד עליו חזק כמו שהם עבדו על CS GO.

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי XTROIL.
    אני כבר הרבה זמן אומר, לפי דעתי CS PROMOD משחק מצויין שעושה בדיוק את זה!
    איכות של סורס + משחקיות של 1.6...לפי דעתי CS GO לא יתפוס בקהילת ה- CS 1.6 בכלל....
    הבעיה בPROMOD זה שבקושי עובדים עליו ולפי דעתי היה מהלך מאוד טוב מצד VALVE לקנות את CS PROMOD(לא בטוח שהם צריכים לקנות כי אם אני לא טועה הם בכלל לא ביקשו אישורים מ-VALVE) ופשוט לעבוד עליו חזק כמו שהם עבדו על CS GO.
    אני אישית הייתי ממליץ על PROMOD ולא CSGO שיחקתי בPROMOD וזה ממש מעולה.
    יש בחירה של מי שרוצה סורס או 1.6 וגם מודלים של HLTV או לא.. ועוד שטויות אבל מוד מעולה..

הצטרף בתאריך
    14.04.2012
    חחחחחחח נחמד אחי, יצא ממש יפה - ונכון

הצטרף בתאריך
    29.10.2011
    חמוד אחי יצא ממש יפה D:

הרשמה