תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    16.08.2008
    איך החבר'ה החדשים מסתדרים במשחק? או שפרשתםD: ?
    ekoojooezSKILLZ madafaka

11:33pm
    תמיר יא בחור זהב
    השגתי סטים
    זורם על מיקס?

אני בעולם הווארקראפט אחי אחר כך

חרם על SOJ, ביחד ננצח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2011
    מסתדרים מעולה, משתפרים לאט לאט אני עצמי לא יודע מה הולך פה עם אחרים משחק nm ולפעמים שכבד כזה אז משחק cm

מה איתך? פרשת ?
    חתימת השבוע מוקדשת ל-Yevkules שהוכיח שעדיין יש לו את הגדול שאי פעם נראה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2010
    ואוו אלעד אתה חי ?
    וואללה משחקים פה ושם עם עומרי ושקד ועוד כמה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2008
    עיר
    ב"ש
    הרבה מאוד משחקים ואני אישית ממש מרגיש שיפור בכל הנושא של הידע שלי במשחק.
    הבעיה שכולם משחקים עם חברים שלהם ולא מנסים לעשות משחקים נגד חברים שלהם (מה שיעזור לכם לתת ביקורת בונה לחברים שלכם - כי ככה רואים באמת מי טוב במה ומי חלש במה.)

fbdream תתחיל לנסות להזיז פה עניינים \ להביא TS - גם אם זה אומר לשלם מהכיס הפרטי שלך.
    תנסה לארגן פיקאפים , להתחיל להזיז את העניינים של הStreams של wernz , sashajke ושאר השחקנים המובילים מבחינת זמן משחק וידע פה בקהילה.
    להתחיל לעשות יותר ויותר guides לheroes ולמצבים שונים משחק (למשל MidWARS - מה כדאי לקחת ומתי.. ) סעמק הקהילה הזאת בדרך למטה ! ודווקה יש כ"כ הרבה לעשות....

חבל שהקהילה לא תצליח בכלל העצלנות \ קמצנות של אנשים פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2010
    אני כבר ניסיתי לעשות פיקאפים השחקים ממש אבל ממש מתחילים ולא מודים בזה שהם לא טובים ולא רוצים באמת ללמוד על ידי זה שהם ישחקו ביחד .
    כי אני לא הולך ללמד אחד אחד פה איך לשחק מה לעשות במצב כזה וכזה כי זה לוקח הרבה זמן ועדיף גם שאנשים ילמדו עם חברים שלהם או עם עצמם .
    פשוט תחרשו . לארגן דברים פה לא יועיל לאף אחד מי שבאמת רוצה לשחק עם אנשים פה יודע איך להגיע אליהם ויש לי משהו כמו 20 שחקנים ישראלים בפרינדס של ההון שאני לא מכיר והם צופים בי מנטור שואלים שאלות אני עונה מסביר ומפרט כמה שאפשר כדי שיבינו על הצד הכי טוב שאפשר .
    אתה מוזמן גם להוסיף FBDREAM להון ולשאול שאלות , לצפות בי ואני כבר ידריך אותך מתי שתרצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2008
    עיר
    ב"ש
    נכתב במקור על ידי fbdream
    אני כבר ניסיתי לעשות פיקאפים השחקים ממש אבל ממש מתחילים ולא מודים בזה שהם לא טובים ולא רוצים באמת ללמוד על ידי זה שהם ישחקו ביחד .
    כי אני לא הולך ללמד אחד אחד פה איך לשחק מה לעשות במצב כזה וכזה כי זה לוקח הרבה זמן ועדיף גם שאנשים ילמדו עם חברים שלהם או עם עצמם .
    פשוט תחרשו . לארגן דברים פה לא יועיל לאף אחד מי שבאמת רוצה לשחק עם אנשים פה יודע איך להגיע אליהם ויש לי משהו כמו 20 שחקנים ישראלים בפרינדס של ההון שאני לא מכיר והם צופים בי מנטור שואלים שאלות אני עונה מסביר ומפרט כמה שאפשר כדי שיבינו על הצד הכי טוב שאפשר .
    אתה מוזמן גם להוסיף FBDREAM להון ולשאול שאלות , לצפות בי ואני כבר ידריך אותך מתי שתרצה.
    יפה אמרת ... בגלל זה עלה פה הדיון לא פעם אחת ולא פעמיים אם אנשים רוצים שwernz , sashajke , mele , omrislow ואולי אפילו אתה תפתחו stream וככה אנשים ילמדו יותר מהר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2008
    נכתב במקור על ידי SimsoN =]
    יפה אמרת ... בגלל זה עלה פה הדיון לא פעם אחת ולא פעמיים אם אנשים רוצים שwernz , sashajke , mele , omrislow ואולי אפילו אתה תפתחו stream וככה אנשים ילמדו יותר מהר.
    סטרים לא יעזור ממש,המשחק הזה הוא כולו ניסיון ולמידה עצמית.
    אני זוכר שגם ניסים היה נאב בתקופת הWARCRAFT DOTA אבל ככל שהוא שיחק יותר ויותר הוא כבר הבין לבד מה הולך,פה ושם דברים שהוא לא מבין אנשים אחרים היו מסבירים לו תוך כדי משחק,אתה פשוט צריך ללמוד לשחק מניסיון של הרבה משחקים ולא ממישהו שישב צמוד אליך 24 שעות,כי חוץ מזה שזה יבזבז לבנאדם המון זמן,למידה עצמית במשחק הזה>למידה עם עזרה
    (tam1rko מדוטה,בHON אני כבר לא משחק המון זמן,ID:xTamir)
    נערך לאחרונה על ידי Tspeedx; 15.05.2012 בשעה 19:45.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2011
    סטרים לדעתי הוא דבר לא יעיל במיוחד, כי בין לראות מישהו עושה משהו שכבר יש לו את החוכמת משחק ואת ההחלטות שהוא מבצע לבין עשייתם במשחק יש הבדל עצום, ככה שלפי דעתי סטרימים יכולים לרדת מהפרק.
    הפער בין הרמות של השחקנים הוא זה שמוריד פה את הקהילה, כי יש פה ותיקים ויש פה חדשים.
    לפי דעתי משחקי פאבליק שהקבוצות מעורבבות (כמעין פיק-אפ כזה) לפי דעתי יהיה מעולה..
    רק לזכור לא להתעצבן ולשחק בניחותא כי כולם היו בשלב של מתחילים והתפתחו אז תנו סבלנות לאלה שעדיין לומדים, לגבי ה- TS אני מנסה לזרז עניינים (אבל לא לפתח ציפיות)
    חתימת השבוע מוקדשת ל-Yevkules שהוכיח שעדיין יש לו את הגדול שאי פעם נראה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2011
    אי אפשר לראות את ANGRYTESTIE כבר הקוקסינל הזה כל המשחק עושה פארם, מביא 6 DOOMBRINGERIM ואז מחכה להביא LASTHIT לHEROES שנגדו, הוא בכלל לא נכנס כמעט לTEAMFIGHT וסוף סוף GOSU נזכרו להתחיל להריץ STREAMS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2010
    נכתב במקור על ידי Tspeedx
    אני זוכר שגם ניסים היה נאב בתקופת הWARCRAFT DOTA אבל ככל שהוא שיחק יותר ויותר הוא כבר הבין לבד מה הולך,פה ושם דברים שהוא לא מבין אנשים אחרים היו מסבירים לו תוך כדי משחק,אתה פשוט צריך ללמוד לשחק מניסיון של הרבה משחקים ולא ממישהו שישב צמוד אליך 24 שעות,כי חוץ מזה שזה יבזבז לבנאדם המון זמן,למידה עצמית במשחק הזה>למידה עם עזרה
    חחח תמירקו איזה ישן ...
    וכמו שכבר אמרתי 1000 פעמים ... ללמוד בעצמך או עם חברים ולחרוש ולא על כל דבר קטן כמו מה לקנות בהתחלה לכל דמות או דברים כאלה אלה ללמוד בעצמכם דברים שהם בסיס / חשיבה וכו ....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    משחק איתך כל היום....

ואללה אף אחד פה כבר לא כזה "חדש" כמו שהיינו פעם כל אחד יודע לשחק כמו שצריך יאללה ניסים תארגן איזה פיקאפ.. טורניר 3V3 5V5 או משהו כזה זה רק מה שחסר יש עוד כמה שלא מגיבים פה בפורום והם ירשמו בלי בעיה
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2010
    עיר
    תל-אביב
    תשמע תמיר אני חייב להגיד לך שאתה ממש טועה

אני רואה הרבה סטרימים של MoonMeander ו sLiCKz ב CM ולא רק בפבליק ואני חייב להגיד לך שלמדתי הרבה דברים על איך לנצח suicide ליין, סטרימים מועילים בשורה התחתונה (כל עוד הם לא של angry testie כי הוא רק עושה פארם, גם עם סופורטס)
    sweg
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2008
    נכתב במקור על ידי omrislow
    תשמע תמיר אני חייב להגיד לך שאתה ממש טועה

אני רואה הרבה סטרימים של MoonMeander ו sLiCKz ב CM ולא רק בפבליק ואני חייב להגיד לך שלמדתי הרבה דברים על איך לנצח suicide ליין, סטרימים מועילים בשורה התחתונה (כל עוד הם לא של angry testie כי הוא רק עושה פארם, גם עם סופורטס)
    ברור שיש את הדברים האלה שאתה לא יודע ואתה לומד מהשחקנים היותר טובים,אבל בסופו של דבר הדרך הכי טובה להשתפר במשחק הזה היא הרבה ניסיון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    ברור שיש את הדברים האלה שאתה לא יודע ואתה לומד מהשחקנים היותר טובים,אבל בסופו של דבר הדרך הכי טובה להשתפר במשחק הזה היא הרבה ניסיון
    בזה אתה צודק אבל הסטרים הוא די עוזר בצבירה של הנסיון אתה רואה מה לעשות במצב כזה וכזה במקום למות וכו'
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2011
    סבתא דני
    שתף ב-Google+

הרשמה