תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    מתן אני לא יודע למי אתה בידיוק נותן אדמין ב TS ולמה, אבל האנשים שיש להם פשוט ביזיונים
    עשיתי פורמט למחשב ועכשיו אין לי אדמין על החדר (לא שאני ממש צריך אבל שיהיה), ביקשתי מKREEP שאין לי שמץ של מושג מי זה שיחזיר לי את האדמין והוא אמר לי דבר כזה, אני אחראי חדרים אני מתעסק בזה ועלי לחכות ל CARRNY

אז בשביל מה הוא שם ובעל אדמין? להגיד לי לחכות שמישהו אחר יבוא ויעשה את זה,מזל שיש לו אדמין על הטים ספיק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    דורון תירגעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע , זה אחד השערים הגדולים ביותר בהיסטוריה ( שעעעעעעעעעער)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    אני רפוי גל אני רפוי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    תלמד איך לדבר ותשמור על הפה שלך.
    נמרוד/אני/מתן לא צריכים להימתח לדום עבורך.

שבוע טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    דורון. דברים קוראים בזמן שלהם.
    יש עוד מטרות לזה שלא רק לי יש גישות בקהילה.

נמרוד(kreap) לא ידע מה לעשות, ולכן החליט לעשות את הדבר הנכון ביותר: לא לעשות כלום ולחכות למשהו "בכיר" ממנו(קארני/אני) שנבחר מה לעשות.

קארני החליט לא לעשות כלום, כי זוהי ההחלטה שלו. בבקשה תזכור שהוא עדיין לא מנהל וותיק ועדיין לא יודע לחלוטין את הנהלים של VG בכלל ושלי בפרט. ולכן הוא עשה את הדבר שציפיתי ממנו:לא לקבל החלטה שעלולה לדעתו להיות שגויה.

זה לא משנה כרגע מה ההחלטה, אני בהחלט שמח שהמנהלים שלי לא רוצים לקחת אחריות על דברים שהם לא יודעים. זה עניין של זמן עד שכל אחד ילמד את שיטות הפעולה ועד אז טוב מאוד שזה מה שקרה ואני מגבה אותם.

אני מתנצל בשם ההנהלה על הזמן שחיכית, אני אגיע לTS ואסדר את זה. וכרגע אני תומך לחלוטין בקארני/קריפ.

בנוסף, אבקש ממך לשנות את סגנון הדיבור. המנהלים שלי מבצעים את העבודה שלהם מעולה. לקרוא להם "מנהלים חסרי תועלת" לא תורם לך שום דבר - זה רק מוריד את הרצון שלהם לעזור לך, ולא תורם לי שום דבר - פגיעה במורל הצוות, במיוחד בקהילה קטנה כמו שלנו, היא פגיעה אנושה בקהילה כולה.

אבקש שתקרא את הכל ותבין את עמדתי. הסיבה שאני נוהל את הדיון שהדיון עובר על חוקי הפורום(שאומרים שתלונה למנהל צריכה לגשת או באופן פרטי למנהל הבכיר ממנו, או באופן ציבורי כאשר אין העלבה למנהל והביקורת היא על הפן הביצועי שלו בלבד) ולא סיבה אישית. בנוסף, אשמח שתגיב באופן פרטי/ציבורי במקום אחר.

בברכה,
    מתן
    נערך לאחרונה על ידי Narcan; 13.05.2012 בשעה 22:50.
    לפניות: [email protected]
    שתף ב-Google+

הרשמה