תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    החלטתי בעקבות יובש זמני ולא ברור בפורום לשתף במשהו שעשיתי בשישי האחרון:
    אומנם לא מדובר בקנייה מוקדמת אלא בהזמנה מראש (pre-order), אבל החלטתי להזמין כבר מעכשיו את המשחק בתקווה שיהיה לי עותק שמור בעת יציאתו של המשחק באופן רשמי. את המשחק הזמנתי מ-Freak שכרגע הינם מוכרים מורשים של המשחק.

למה לבחור בהזמנה מראש?
    אם מדובר במשחק שמאלא הולכים לקנות, אז אין כלל סיבה לא לקנותו מראש. הבדלי המחירים בעת יציאת המשחק יצטמצמו, כמו כן לא יהיה נעים להתעורר בוקר אחד, לגלות שהמשחק יצא ונתקעת בלי עותק.

למה לא בחרתי בקנייה מוקדמת?
    כל התוספות שקשורות למשחק לא מעניינות אותי, בין אם מדובר בכפפות פשוטות, גישה לבטאות, מיניטאור או אליט מסוים, סה"כ קשה לי להאמין שחווית המשחק שלי תיפגם או שארגיש בחסרונם. בנוגע לתוספות של מחוץ למשחק, אני מודה שדיסק הפסקולים וכן הספר של כיצד יצרו את GW2 מאוד קורצים לי, אך לא מספיק בכדי לשכנע אותי לקנות גרסת אספנים ב-700 ש"ח.

בכדי לשחק במשחק אני עוד נדרש לתת שדרוג לכרטיס המסך ולרכיבים נוספים בהתאם, אבל בהחלט מדובר במשהו ששווה לי לעשות עבור משחק כזה.

עוד מישהו עשה או חשב כמוני?
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    לא מסכים. עלות ה PREORDER דומה לPRE-PURCHASE (ברוב החנויות) ואתה מקבל גישה לבטאות ושלושה ימים HEAD START.

"Had to be me, someone else might have gotten it wrong"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    אין סיבה לא להזמין מראש אם אתה במילא יודע שאתה הולך לשחק בזה,
    סתם חבל שלא תוכל לשחק איתנו ב-BETA EVENTS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    אני מאמין שברוב ימי הבטא אני לא אהיה. בנוסף להשקיע בדמות של בטא זה טיפה בעייתי, מדובר על השקעה בדמות שלא תמשיך ללוות אותך ברגע שהמשחק ייצא. אני מעדיף להיות מוקסם מהמשחק בפעם הראשונה, ולא להיתקע עם באגים או תוכן לא מלוטש.

אם יכולתי ממש הייתי רוצה להצטרף לשחקנים פה בתקופת הבטא, אבל הזמן המועט שאני בבית מביא אותי להשקיע כרגע בקהילה מחוץ למשחק ולאו דווקא להצטרף אליה בגילוי העולם שרק עתה יצא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    נכתב במקור על ידי iBot
    אני מאמין שברוב ימי הבטא אני לא אהיה. בנוסף להשקיע בדמות של בטא זה טיפה בעייתי, מדובר על השקעה בדמות שלא תמשיך ללוות אותך ברגע שהמשחק ייצא. אני מעדיף להיות מוקסם מהמשחק בפעם הראשונה, ולא להיתקע עם באגים או תוכן לא מלוטש.

אם יכולתי ממש הייתי רוצה להצטרף לשחקנים פה בתקופת הבטא, אבל הזמן המועט שאני בבית מביא אותי להשקיע כרגע בקהילה מחוץ למשחק ולאו דווקא להצטרף אליה בגילוי העולם שרק עתה יצא.
    קודם כל תגיד לי איפה נעלמת לא שמעתי ממך איזה שבועיים..
    בנוגע לנושא ני מאמין שהמחירים יצטמצמו רק אחרי תקופה של חצי שנה ומעלה, לא אחרי חודש או חודשיים ואם כן זה יהיה צמצום לא משמעותי. לי גם לא כואב על העותק, אמנם זה מאד יפה על המדף אבל זה עוד ״קולט אבק״ בשבילי (אני במגמת שיפוץ וסידור מחודש לחדר). כמו כן, חיכיתי למשחק הזה הרבה מאד זמן, אז להיות שותף לבניית המשחק תרתי משמע בההשתתפות שלי ב
    בטא נותנת לי תחושה שיש לי חלק במשחק שכל כך ציפיתי לו. אבל שוב זו הנקודת מבט שלי וגם אני צריך לחדש כרטיס מסך עם ה706 שקל האלה בחודש. מה נעשה החיים בזבל אה?
    Bovich

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    לכל אחד יש את השיקולים שלו בעניין הזה.
    אני חושב שבמצב שלך הייתי בכל זאת קונה את ההמשחק עצמו מהאתר.
    מהסיבה הפשוטה שהוא מגיע אליך מיידית ואתה לא צריך לחכות לו.
    ואז יש לך את המשחק כבר מותקן במחשב מוכן ליציאה של המשחק.
    בלי קשר כרגע לכל הבונוסים האחרים של לשחק בבטאות וכל אלה כי הם לא מעניינים אותך אני רואה.
    אבל אם נסתכל על הדברים העסקיים יותר, אני אישית הייתי מעדיף לשלם על משהו ולקבל אותו עכשיו, מאשר לשלם על משהו ולקבל אותו בתאריך מסויים שאפילו הוא לא ידוע לך, הגיוני לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    נכתב במקור על ידי alon116
    לכל אחד יש את השיקולים שלו בעניין הזה.
    אני חושב שבמצב שלך הייתי בכל זאת קונה את ההמשחק עצמו מהאתר.
    מהסיבה הפשוטה שהוא מגיע אליך מיידית ואתה לא צריך לחכות לו.
    ואז יש לך את המשחק כבר מותקן במחשב מוכן ליציאה של המשחק.
    בלי קשר כרגע לכל הבונוסים האחרים של לשחק בבטאות וכל אלה כי הם לא מעניינים אותך אני רואה.
    אבל אם נסתכל על הדברים העסקיים יותר, אני אישית הייתי מעדיף לשלם על משהו ולקבל אותו עכשיו, מאשר לשלם על משהו ולקבל אותו בתאריך מסויים שאפילו הוא לא ידוע לך, הגיוני לא?
    מסכים איתך לגמרי, ושוב אני מאמין ש60$ זה מחיר מעולה למשחק. בארץ זה רק יעלה יותר.
    Bovich

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    נכתב במקור על ידי iBot

אני לא כל כך משקיע בבטאות כי אני יודע כמובן שזה זמני, יותר ב-PVP ומהמשחק בכללי כמובן... זה פחות לראות את המשחק עצמו ויותר להתגבש עם האנשים, שנכנס כבר גילדה אחת גדולה באמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    נכתב במקור על ידי MaxDBN
    אני לא כל כך משקיע בבטאות כי אני יודע כמובן שזה זמני, יותר ב-PVP ומהמשחק בכללי כמובן... זה פחות לראות את המשחק עצמו ויותר להתגבש עם האנשים, שנכנס כבר גילדה אחת גדולה באמת
    מסכים עם כל מילה.

חוץ מזה אני פתחתי משהו שאני יודע שברגע שהמשחק יצא אני לא ישחק איתו
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי iBot

הבחור חייל (אם אני זוכר נכון), אז בטאות הוא לא באמת צריך.
    אבל בכל זאת, כניסה מראש והצמיד ההוא, זה אחלה דבר (במיוחד שהמחיר ישאר אותו דבר גם אחרי יציאת המשחק).
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    אני אגיב להרבה במכה, בעיקר כי לא הייתי פה זמן מה:
    • vika- אכן נעלמתי לשבועיים, זה מה שקורה שאתה במסגרת צבאית. כרגע אני עובר מבחנים לקורס מ"כים, מה שאומר שלא ידוע לי הרבה כרגע על הזמינות שלי בתקופה הקרובה והרחוקה. בכל אופן העותק הפיזי זה משהו שאני לפחות אוהב להשקיע בו, אולי מדובר על פריט אספנים מיותר, אבל דברים פיזיים קורצים לי יותר מתוכן דיגיטלי.
    • alon116- זה בהחלט נשמע משתלם יותר, אבל זה לא אומר שקנייה מראש אינה שווה. משחקים גדולים ומצופים זוכים לקנייה מראש בדיוק כשם שהופעות גדולות מוכרות את כל הכרטיסים עוד בטרם מתקרבים להופעה עצמה (אפילו בהפרשים של מעל לשנה).
    • MaxDBN- הקהילה היא בהחלט שיקול משמעותי וחשוב, ולכן גם לי חבל לא לשחק עם כולם ולהתגבש לקהילה בחלק של המשחק עצמו. אבל אני מאמין שאני מוצא את הדרך שלי להיות חלק, גם אם זה כרגע לא באופן מעשי אלא יותר באזור הקהילתי כמו הפורום.

אני כרגע מנסה לחשוב על דרך להישאר עם הקהילה למרות חוסר היכולת שלי לשחק. המחסור בהודעות כאן בפורום לדעתי נובע מקשר ישיר לעובדה שהרבה אנשים שמסוגלים להפעיל את הקהילה נמצאים במסגרות שלא משחררות להם זמן לעסוק בדברים נוספים.

בשורה התחתונה, אני לא מצטער על הבחירה, ובכל זאת נחמד לשמוע כמה לכולם חשוב לגבש את השחקנים עוד בטרם יציאת המשחק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    האירוניה שבדברים:
    איתי שלום,
    נשאר לנו עותק אחרון מגרסת ה- Pre-Purchase
    אתה מעוניין?
    תודה
    צוות פריק
    זה בהתכתבות שלי איתם שקשורה ל-Preorder.