תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    20.06.2009
    תגידו, ניקוד של איזה דברים הולכים ליקוד הכללי של הקלאס? רק הריגות?
    יעני נכון שבאמצע משחק לוחצים TAB יש ניקוד? זה הניקוד שעשיתי לכל הקלאסים ששיחקתי בהם, או שזה עוד ניקוד? כי אני רוצה לדעת אם זה הניקוד שקיבלתי לקלאסים, נגיד שיחקתי רק RECON ועשיתי נגיד 4000, אז כל ה-4000 זה הולך לקלאס של הרקון או נגיד רק 2000 כי 2000 אחרים זה ניקוד של דברים אחרים?
    צוות קהילות GTA לשעבר

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    הניקוד שאתה רואה בלוח הניקוד באמצע סיבוב הוא הניקוד הכולל שלך בסיבוב הנוכחי בלבד.
    נקודות של recon הן נקודות שאתה אוסף ע"י ביצוע פעולות שאפשר לעשות רק עם recon כגון שימוש במזל"ט.
    יש גם ניקוד שאספת עם הנשק, למשל כשהרגת אויב עם רובה צלפים, אתה זוכה בניקוד של הרובה הזה וככה אתה מקבל שפצורים לנשק.

יש משהו שעדיין חסר לך?
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    20.06.2009
    כן, אבל אם שיחקתי רק עם recon ובאמצע הסיבוב כתוב לי 1500 score, זה 1500 ל-recon ?
    כאילו חוץ מסרטים ומדליות וכאלה נקודות, יש עוד ניקוד שמשפיע על ה-score באמצע משחק או שזה רק ה-scpre של הקלאסים?
    צוות קהילות GTA לשעבר

הצטרף בתאריך
    28.11.2010
    נכתב במקור על ידי Branstone
    כן, אבל אם שיחקתי רק עם recon ובאמצע הסיבוב כתוב לי 1500 score, זה 1500 ל-recon ?
    כאילו חוץ מסרטים ומדליות וכאלה נקודות, יש עוד ניקוד שמשפיע על ה-score באמצע משחק או שזה רק ה-scpre של הקלאסים?
    כן, זה הניקוד רק של ה-Recon. מה שאתה משיג בסיבוב למשל אם שיחקת רק עם ה-Recon מוסיפים אותו ל-Recon והניקוד שהשגת עם הקלאס כולל הסרטים הולך גם אל הראנק.

הרשמה