תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    למרות שאני לא שחקנית מימי דיאבלו 1 ו-2 אני מתרגשת לקראת יציאת המשחק.
    אחרי שחרשתי את הבטא מכל הכיוונים ומכל הדמיות אני בטוחה שזה הולך להיות משחק השנה.

הגרפיקה שלו מדהימה, המשחקיות אפילו יותר פשוט חוויה של משחק.

אהבתי מאוד את מסך הפתיחה (כי אין דבר כזה שבליזרד לא יפגיזו באיזה סירטון או פתיח או כמובן מסכי פתיח כגון של וואוו)

כמובן שגם מסך פתיחת הדמויות מאוד יפה ומושקע - מאוד אופייני
    במסך תוכלו לראות את כל 5 הדמויות.
    מצד ימין ישנה חלונית קטנה שמראה את היכולות של הדמות ומתחתיה הסבר קצר על הדמות עצמה:
    מצד שמאל, תוכלו לבחור אם הדמות שלכם תהיה גבר או אישה (רוב הדמיות הנשיות הרבה יותר יפות אבל זה כבר עניין של טעם).

ישנה גם אופציה לבחור אם הדמות תהיה במצב HardCore או לא (לא ניסיתי אבל זה כנראה גם היה מכובה בזמן הבטא).

מאוד נחמד שאפשר לעשות את הקווסטים ביחד עם 4 חברים, כמובן שאפשר גם לבד אבל אז גם הLOOTS הם בהתאם.

סך הכל משחק מצוין, מקווה לראות עוד שחקנים מצטרפים ואז אולי יהיה אפשר לשחק 4 ביחד.

ענבל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2008
    בהצלחה לך סתם שאלה לידע כללי אם לא שיחקת דיאבלו 1 ו דיאבלו 2 איך דווקא דיאבלו 3 משך אותך ??? חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי elfah
    בהצלחה לך סתם שאלה לידע כללי אם לא שיחקת דיאבלו 1 ו דיאבלו 2 איך דווקא דיאבלו 3 משך אותך ??? חחח
    לא יודעת , תאמת אולי בגלל שאני כבר 4 שנים בערך משחקת וואוו וממש התאהבתי בז׳אנר הקווסטים.
    חוץ מזה דיאבלו נראה מעולה וכיפי (אני גם רגילה לדרך משחק וזווית המצלמה מוורקאפט 3 ככה שזה לא מפריע לי)
    שיחקת בבטא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2008
    נכתב במקור על ידי Spell Touch
    לא יודעת , תאמת אולי בגלל שאני כבר 4 שנים בערך משחקת וואוו וממש התאהבתי בז׳אנר הקווסטים.
    חוץ מזה דיאבלו נראה מעולה וכיפי (אני גם רגילה לדרך משחק וזווית המצלמה מוורקאפט 3 ככה שזה לא מפריע לי)
    שיחקת בבטא?
    כן שיחקתי... אבל רק לכמה ימים open beta
    שתף ב-Google+

הרשמה