תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    יש לציין שלא שיחקתי ב-ME3 ואני לא יודע עד כמה טוב או רע הסוף שלו, אבל לדעתי ההכרזה על שינוי הסוף של המשחק היא דבר מסוכן מאוד.

לא חסרים משחקים,סרטים,וספרים עם סוף גרוע. לא חסרות דוגמאות על מעריצים שעצבניים על היוצרים בגלל זה. אבל אף אחד אפילו לא מעלה בראשו את האפשרות שישנו את הסוף בתור שירות למעריצים.

לא משנה כמה הסוף של מטריקס רבולושנס מחורבן, הוא ישאר ככה. לא משנה כמה הסוף של אינדיאנה ג'ונס 4 מטומטם, הוא ישאר ככה. אולי.

אז למה במקרה הזה היוצרים נכנעו לזעם ?

אסור לקהל היעד להתערב במה שהיוצרים עושים. זאת לא תכנית לבקשתך.

*אל תהפכו את זה לדיון ME3. הבאתי אותו בתור דוגמא להתחלה של תופעה שאני מקווה שלא תתחיל.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    זה נכון, לפי דעתי כשיוצר מכין משהו זה היצירה שלו והאמונה שלו שמה שהוא הכין הכי נכון ליצירה ולהתערב באומנות של היוצר זה לא בסדר. יש לי את המשחק ולא סיימתי אותו(האמת שלא שיחקתי בו עדיין כ"כ הרבה) אבל יכול להיות שכאן זה קרה בגלל השם הגדול של הסדרה הזאת וכמות המעריצים הענקית שהתלוננה, אולי זה מקרה חד פעמי שBIOWARE פשוט הרגישו שהם צריכים לספק את המעריצים, ופחדו מדעות שליליות שאולי יגרמו להרבה אנשים לא לקנות את המשחק ולהפסיד הרבה כסף...

לפי דעתי אסור ליוצר לא משנה איזה סוג של יוצר לשנות את האמונה שלו ביצירה בגלל דעה של אחרים, לפי דעתי קודם כל המשחק נועד בשביל אותו יוצר ואח"כ בשביל המעריצים, אבל כנראה שכשמדובר בהפסדי כספים זה התוצאות

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    אחי ביוור אמרו שהם לא מחליפים אותו אלה פשוט מוספים דברים שיהפכו אותו ליותר ברור. הסיכון היחיד פה זה שהסוף יהיה יותר מאכזב ויהרוס את הסידרה כולה או יהפוך את ME3 למשחק שחתם את אחד הסדרות המשחקים הכי טובות לקונסולות אי פעם. בכל מקרה יש סרט דוקומינטרי לי שמעוניין(הוא מכיל ספוילרים מבכל 3 המשחקים) ובו הוא מסביר את מה שבעצם ביוור ניסו לעשות. זה ענק. בכל מקרה אני חושב שהסוף ה"רע" הזה הוא בגללנו ובגלל האנשים שהדליפו את המשחק...

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    +1

לא משנה כמה המשחק גדול אסור לשנות בוא שום דבר רק בגלל לחץ חברתי[ במיוחד אחריי שהוא כבר גמור.]

זה כמו שאני אגיד לכם ש[ספוילריוביסופט שיכתבו את הסוף של acb ולוסי נשארת בחיים שבמקור היא
    מתה.סוף ספוילר]

בקיצור אני מאוכזב שהם נתנו לחחבורת חנונים להרוס להם את היצירה [לא משנה מה ואיך ]<_<
    may the odds be Ever in your Favor

!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי Metabee
    +1

לא משנה כמה המשחק גדול אסור לשנות בוא שום דבר רק בגלל לחץ חברתי[ במיוחד אחריי שהוא כבר גמור.]

זה כמו שאני אגיד לכם ש[ספוילריוביסופט שיכתבו את הסוף של acb ולוסי נשארת בחיים שבמקור היא
    מתה.סוף ספוילר]

בקיצור אני מאוכזב שהם נתנו לחחבורת חנונים להרוס להם את היצירה [לא משנה מה ואיך ]<_<
    אתה יודע אתה יכול לציין שאתה כותב ספוילר לגבי ACB לפני שאתה פשוט רושם "ספוילר"<_<

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    אני לא מסכים איתכם, המקרה פה שונה.
    קודם כל, אחת הסיבות שהמקרה שונה היא שמדובר בחברה מסחרית כמו Bioware. לחברה הזאת גם ככה יש מספיק שונאים, ותופסים אותם על כל דבר קטן שהם עושים (ב-ME3 לדוגמה, למרות שלא שיחקתי, הבנתי שיש איזה חייזרית שהייתה עם מסיכה במשך המשחקים הקודמים והפעם רואים אותה - אבל התמונה היא למעשה תמונה שהם מצאו ברשת והייתה חופשית לשימוש, והם רק שיפצרו אותה מעט - לא יודע אם זה ספויילר, אבל שלא תגידו שלא הזהרתי). דעת הקהל חשובה להם, משום שבתעשיית המשחקים בניגוד לקולנוע או לספרים באמת זוכרים מי עשה מה. לדוגמה, אם יש סופר שכתב סדרת ספרים מצוינת, ובספר האחרון הוא כתב סוף מחורבן - אז מה? כנראה שהוא לא יפרסם עוד ספרים גדולים אחרי זה, וגם אם כן - זה לא יהיה בטווח של שנה-שנתיים אז ישכחו לו את זה. אבל בפיתוח משחקים כן זוכרים, במיוחד כשהאולפנים האלו עובדים על כמה משחקים במקביל או ברצף.
    סיבה שנייה שבגללה אני חוש שהמקרה פה שונה, היא בגלל שפה האפשרות לשנות את הסוף קיימת. אז נכון, אפשר להדפיס מהדורה שנייה של ספר, אפשר לשנות את הסוף ב-DVD (דבר שלדעתי כן קורה, אבל אני לא מבין גדול בסרטים) אבל במקרים האלה מישהו תמיד נדפק. אני לא חושב שזה יהיה הוגן לפצל את קהילת הקוראים של ספר או הצופים של סרט לכאלה שיש להם סוף אחד וכאלה שיש להם סוף אחר. במשחקים, אנחנו מחוברים תמיד לאינטרנט, ככה שהאפשרות לשנות מבלי לפגוע באף אחד קיימת. לכן לדעתי הדרישה לשנות סוף גרוע היא דרישה הגיונית, וטוב שהיא נענתה.
    תזכרו, אנחנו משלמים בשביל ליהנות, והם מקבלים כסף בשביל שנהנה. אם אנחנו לא מאושרים מהמשחק, בסופו של דבר זה פוגע בשני הצדדים - אז אם יש אפשרות למנוע את הפגיעה, למה לא לממש אותה?

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי My_T
    תזכרו, אנחנו משלמים בשביל ליהנות, והם מקבלים כסף בשביל שנהנה. אם אנחנו לא מאושרים מהמשחק, בסופו של דבר זה פוגע בשני הצדדים - אז אם יש אפשרות למנוע את הפגיעה, למה לא לממש אותה?
    אנחנו משלמים כדי להנות גם בכל צורת מדיה אחרת. וזה לא קשור לעניין של אינטרנט. כמו שאמרת תמיד אפשר להוציא מהדורה חדשה של ספר\סרט, אבל המקסימום שעושים זה "גרסה משופרת" כמו שעשו עם מלחמת הכוכבים (וגם זה היה מיותר ביותר. למה לתקן את מה שלא שבור ?).

כששיקול עסקי נכנס לחופש אומנותי נשבר כל האיזון ביחסים בין היוצר והשחקנים. אסור שדבר כזה ייקרה.

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    נכתב במקור על ידי mgs freak
    אנחנו משלמים כדי להנות גם בכל צורת מדיה אחרת. וזה לא קשור לעניין של אינטרנט. כמו שאמרת תמיד אפשר להוציא מהדורה חדשה של ספר\סרט, אבל המקסימום שעושים זה "גרסה משופרת" כמו שעשו עם מלחמת הכוכבים (וגם זה היה מיותר ביותר. למה לתקן את מה שלא שבור ?).

כששיקול עסקי נכנס לחופש אומנותי נשבר כל האיזון ביחסים בין היוצר והשחקנים. אסור שדבר כזה ייקרה.
    בטח שזה קשור לעניין של אינטרנט. אני גם הסברתי למה הוצאה מחודשת של ספר\סרט היא בסופו של דבר פגיעה במעריצים, לעומת הוצאת עדכון למשחק. ואני לא מדבר על לתקן מה שלא שבור, ב-ME3 זה שבור לרסיסים.

בסופו של דבר, בליזארד היא חברה שרוצה להכניס כסף. אם זו הייתה יצירה בלעדית של מי שכתב את העלילה, והוא היה בוחר להשאיר את זה ככה, אז לא הייתי מתווכח. אבל כשהורסים משהו טוב ויש אפשרות לתקן, במיוחד כשדעת הכותב אינה משפיעה, למה לא?

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    אתה יודע אתה יכול לציין שאתה כותב ספוילר לגבי ACB לפני שאתה פשוט רושם "ספוילר"<_<
    מזה קשור?? גם הלבנתי וגם נתתי אזהרת ספוילר אני לא יכל לעזור יותר מזה .

!

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    הוא התכוון שתסביר על מה הספויילר, אם אני כותב משהו ופתאום ככה אני מלבין איך אתה אמור לדעת מה הלבנתי בדיוק?

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אלמוג הכוונה שלי הייתה שתזהיר על איזה משחק כתבת ספוילר, אתה מצפה ממני פשוט לרשום "ספוילר" עכשיו ולרשום את הסוף של איזה משחק שאני רוצה? תרשום "ספוילר לגבי הסוף של AC:B" זאת הכוונה שלי...

הצטרף בתאריך
    08.04.2012
    זה לא היה DLC שמשנה את הסוף של המשחק?
    במקרה כזה, אני לא רואה שום דבר שהוא לא בסדר.
    אהבתם את הסוף של המשחק? מעולה, מבחינתכם זה הסוף ה"אמיתי" ואני בטוח שהסיום האלטרנטיבי לא יעניין אתכם.
    לא אהבתם את הסוף של המשחק? תורידו את הDLC ותקבלו סוף אחר.
    שוב אני לא מכיר את המקרה בפרטי פרטים, אבל אם הם שינו את הסוף של המשחק עבור כולם, אז זה באמת לא בסדר...
    %20[/IMG]

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    אלמוג הכוונה שלי הייתה שתזהיר על איזה משחק כתבת ספוילר, אתה מצפה ממני פשוט לרשום "ספוילר" עכשיו ולרשום את הסוף של איזה משחק שאני רוצה? תרשום "ספוילר לגבי הסוף של AC:B" זאת הכוונה שלי...
    אה אוקיי סליחה .לא הבנתי אני אזכור לעתיד

!

הצטרף בתאריך
    29.10.2011
    +1

מתה.סוף ספוילר]

+1

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי P.Scholes
    זה לא היה DLC שמשנה את הסוף של המשחק?
    במקרה כזה, אני לא רואה שום דבר שהוא לא בסדר.
    אהבתם את הסוף של המשחק? מעולה, מבחינתכם זה הסוף ה"אמיתי" ואני בטוח שהסיום האלטרנטיבי לא יעניין אתכם.
    לא אהבתם את הסוף של המשחק? תורידו את הDLC ותקבלו סוף אחר.
    שוב אני לא מכיר את המקרה בפרטי פרטים, אבל אם הם שינו את הסוף של המשחק עבור כולם, אז זה באמת לא בסדר...
    שוב אני אומר בפעם השניה פה. הDLC לא משנה את הסוף אלה הוא רק מוסיף לו תוכן כדי שהוא יהיה ברור יותר...

הצטרף בתאריך
    03.07.2009
    עיר
    רחובות
    עד כמה שהבנתי, הם לא הולכים לשנות את הסוף אלא להוסיף עוד משימות, או עלילה או וואט אבר כדי להפוך את כל העניין למובהר יותר...
    אני חושב שזה מעשה מבורך, הסוף לגמרי השאיר טעם של עוד (אני ממש אהבתי אותו)..
    אגב! מישהו שמע על "תאוריית האינדוקטרינציה" - "indoctrination theory" ?

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Shmati
    עד כמה שהבנתי, הם לא הולכים לשנות את הסוף אלא להוסיף עוד משימות, או עלילה או וואט אבר כדי להפוך את כל העניין למובהר יותר...
    אני חושב שזה מעשה מבורך, הסוף לגמרי השאיר טעם של עוד (אני ממש אהבתי אותו)..
    אגב! מישהו שמע על "תאוריית האינדוקטרינציה" - "indoctrination theory" ?
    אני שמעתי. ואחרי זה אני חייב להגיד שלפי התאוריה הזאת הסוף ניראה הגיוני יותר ואכזרי יותר מהרגיל...

הצטרף בתאריך
    03.07.2009
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי matan1000
    אני שמעתי. ואחרי זה אני חייב להגיד שלפי התאוריה הזאת הסוף ניראה הגיוני יותר ואכזרי יותר מהרגיל...
    ואדיר! תחשוב על זה שהם חשבו על כל הרעיון הזה בתכלס, עוד מהמשחק הראשון, זה פאקינג לתכנן חמש שנים של משחק לפני שהראשון יצא בכלל. אם זה נכון.

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Shmati
    ואדיר! תחשוב על זה שהם חשבו על כל הרעיון הזה בתכלס, עוד מהמשחק הראשון, זה פאקינג לתכנן חמש שנים של משחק לפני שהראשון יצא בכלל. אם זה נכון.
    ואם זה נכון אז בין החברות הכי גאוניות שיש ואני מניח שהDLC רוצה פשוט לעשות את העיניין הזה ברור יותר

הצטרף בתאריך
    03.07.2009
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי matan1000
    ואם זה נכון אז בין החברות הכי גאוניות שיש ואני מניח שהDLC רוצה פשוט לעשות את העיניין הזה ברור יותר
    לגמרי, אני מת לסיים את המשחק כמו שצריך - כי בתכלס, למרות שהעלילה ממש אדירה הם לא באמת נתנו סוף, הם הכינו אותנו לסוף. או לעוד משחק - מי שיגיע מוקדם יותר כנראה

הרשמה