תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    11.01.2012
    עיר
    שוהם
    יש לי את הראשון מאח שלי בלי הרחבות כפי שידוע לי, אז יש סיכוי שעדיין המשחק הזה עוד לא מת(מבחינת האם יש עוד סרברים פעילים ומלאים וכאלה)?
    יש לו (לראשון) אולי קהילה ישראלית?
    "מִי שֶׁבֵּרַךְ אֲבותֵינוּ אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקב הוּא יְבָרֵךְ אֶת חַיָּלֵי צְבָא הֲגַנָּה לְיִשְׂרָאֵל, הָעומְדִים עַל מִשְׁמַר אַרְצֵנוּ וְעָרֵי אֱלהֵינוּ מִגְּבוּל הַלְּבָנון וְעַד מִדְבַּר מִצְרַיִם וּמִן הַיָּם הַגָּדול עַד לְבוא הָעֲרָבָה בַּיַּבָּשָׁה בָּאֲוִיר וּבַיָּם."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    בעיקרון, זאת הקהילה, לרוב האנשים פה יש GW1 ועדיין משחקים.
    אם שווה לשחק במשחק...... לא אם אין לך את Eye of the North לדעתי.... כי שמה יש משהו שמתקשר אחרי זה ל-GW2 ומביא לך כל מיני חפצים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    קודם כל מדובר בשאלה מורכבת, אם יש סיבה או אין זה תלוי באיך שאתה תדרג בסופו של דבר את הסיבות וכיצד תבחר להתייחס אליהן.

המשחק הראשון עדין כולל קהילה, ממשיך לקיים חיים ואירועים גדולים, ומקבל תמיכה מלאה מהחברה. עם זאת אינו מלא כפעם, והקהילה הישראלית עזבה ברובה את המשחק הרציף (מידי פעם מרגישים רצון לשוב למשחק, טרם ראיתי פעילות ארוכת טווח שמצליחה). ועדין, אני בטוח שלא תחסר לך קהילה במידה ותחליט לשחק, ובמידה ותבקש עזרה במשימה כזו או אחרת אנשים ישמחו לקפוץ לגיחה.

המשחק הראשון עצמו (מכונה GWP) כולל עלילה מרתקת, שלל משימות ואתגרים. יכול להיות שתמצא את עצמך קצת אבוד בתחילה, אך למידה או קריאה של מדריכים תצליח להשלים את הפערים בהבנה.

אני אישית ממליץ, אך ההחלטה תלויה בשיקולים שלך בלבד.

לאור התגובה של אלון:
    התייחסתי למשחק כעומד בפני עצמו, ללא כל קישור בין ההרחבות או משחק ההמשך. אם יש לך אינטרס למשחק ההמשך, אולי שווה לך כבר לדלג על הראשון, למרות שאם אתה סך הכל רוצה להעביר את הזמן, אין כל פסול במשחק.
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"
    שתף ב-Google+

הרשמה