תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    בתקופה האחרונה כפי שרובכם יודעים ה SC בויגאמס הוא לא ממש SC כי אי אפשר לצלם בו או משו כזה הוא נמצא לשרת בישבל היופי נטו.
    ויגאמס קהילה כל כך גדולה שתפסה בעברה כל כך הרבה ציטרים אתם כבר למעלה מ חודש משחקים בלי SC והציטרים מסתובבים וגם הורגים יפה מאוד.. לדוגמא משו קטן מאתמול
    בסביבות השעה 22:00 אני אישית היתי בגאטר אם מריץ שהוא נמצא בקהילה הזאת המון זמן לא ינקוט את שמו
    אנחנו משחקים ואמרתי לו לעשות כמה פעמים את הפקודה !ss כי חשדתי באחד השחקנים שמה ואני גם לא מתבייש להגיד את שמו של השחקן כי אני בטוח שהוא ציטר slv כן זה שמקום 2 בראנק בגאטרים
    בקיצור המריץ האדמין באמת הקשיב לי ו הוא בעצמו וכל הקבוצה שלי חשדו פה אחד המריץ עשה 5 תמונות בסך הכל שאת כל התמונות שביקשתי שהוא יעשה זה שניה אחרי ש slv אחר מישו או שהוא נהרג כסיימנו את הגאטר המריץ העביר אותי אותו ואת slv לחדר וביקש ממנו תמונה כמובן ש slv משך את הזמן ולקח לו קרוב ל 30 דקות להתחיל להעלות את התמונות ופתאום מה התגלה שמתוך 5 תמונות 2 תמונות שחורות מאוד ?
    אני בתור אדם שמשחק במשחק קרוב ל 4 שנים אף פעם לא ידעתי שאפשר לקבל תמונה שחורה מ SS של אדמין במיוחד שניה אחרי שאני הורג בן אדם ככה שלכל אלה שאומרים שיכול ליהות שהוא מיזער או משו כזה אז לא ..
    כאן זה לא נגמר אני באותו רגע לא לקחתי זמן שמרתי קישור של ה 5 תמונות שיהיה לי במחשב וישר שלחתי ל TOTAL90 קובי תאמת לא ציפתי לקבל תשובה ככה קובי עונה שמתחשק שיש משו רציני אז לא נפגעתי או משו כזה יחס מזלזל תמיד יהיה בקיצור אני קם בבוקר ואני מגלה ש SLV בלי באן ומי הוריד TOTAL לפי דעתי TOTAL מפעמים שאני היתי מקבל באנים היה אסור לך להוריד היתה צריך לעשות בירור איפה הבירור למה אתה לא נותן גב למרצים שלך לדבר ? כל אחד יכול לשים ציטים פשוט שמצלמים אותו תצבעו תתמונה בשחור :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.04.2012
    אחי השרתים מחול בגלל זה אין sc והוא לא צ'יטר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    רוני נשמה השרתים מחול יש פה 6-7 קלאבים איך לכולם יש SC ?
    שאלה נוספת אם הוא לא ציטר איך יש 2 תמונות שחורות מתוך 5 שכלללל ה 9 שחקנים שהיו בגאטר קיבלו 5 תמונות ברורות של משחק ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2008
    עיר
    Natanya
    אליאור היקר, אני משחק בויגיימס כמה שנים טובות ואם כל הכבוד לקישורי הבלשות שלך אתה מוזמן גם עוד שנה להמשיך ולנסות לתפוס אותי על ציטים כי אני אומר לך פשוט חבל על הזמן שלך. תתמודד עם זה שיש אנשים שיודעים לשחק קונטר אני פשוט לוקח את זה כמחמאה♥

Skill & Brain & Gaming gear
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2012
    אני יברר את העניין לעומק ואז נראה כבר מה נעשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    slv כמה שנים טובות שאתה ב וויגאמס אתה פוגע כל כך יפה איפה ה ADV משו אה שכחתי אין לך זמן לשחק איך עשיתה כבר 70 גאטרים ואין לך זמן ולשאלתנו איך יצא 2 תמונות שחורות מתוך 5 ? שמישו יושיע אותי ויתן תשובה בבקשה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2008
    עיר
    Natanya
    קודם כל האידיוי הזה בכלל לא מעניין אותי, פעם היה שם באמת רמה לא מעניינות אותי גישות בכלל אני לא חסר חיים? אני משחק עם חברים לכיף כפרה.
    והתמונות השחורות זה בגלל שלא הייתי בסיאס באותו הרגע, הגאטר היה בלילה והייתי בפייסבוק\עובר חדרים בואנט והוא עשה SNAP באותו הזמן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    slv איך בדיוק פייסבוק או עובר חדרים בוואנט אם זה צולם שנייה אחרי שהרגתה מישו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2008
    עיר
    Natanya
    מאיפה אתה יודע מתי זה צולם בכלל? קיצר חלאס לחפור לכולם פה. תתפוס אותי על ציטים תחפתח אשכול חבל על הזמן של כולם. אתה מוזמן לכול משחק שלי ולעשות לי בוק תמונות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.03.2012
    הוא לא ציטר כולה 16 ביט אז תרגע קצת תאמין לי שעם המנגנון החדש של ה SC הוא כבר מזמן היה מקבל באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    אין SC בשרתי הגאטר של VGAMES אין SC בשרתי הגאטר של VGAMES
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2012
    עיר
    מבועים
    כרגע צוות ויגיימס מנסה לסדר את עניין ה !SNAP שקורה בגלל שהשרתים שלנו מחו"ל והם חסומים לכל מיני דברים וביניהם ה SC אבל עדיין זה שאין סנאפ זה לא אומר שזה לא תופס ציטרים יש SC!
    [IMG]http://up400.siz.co.il/up3/y2edmg5nmz45.gif[IMG]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    laststand אם כל הכבוד לדרגה שלך ולרמה שלך ה SC בשרתים האלה הוא ליופי בלבד איך אתה יכול לתפוס ציטר בלי תמונה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2011
    עיר
    ירושלים
    אליאור, אני לא חושב שאתה יודע איך sClient עובד, קודם כל, הוא סורק לך את המחשב כל 2-3 שניות, כך שגם עם הפעלתה צ'יטים לאחר הפתיחה של התוכנה, אתה עדיין תיתפס, עוד משהו שאני לא בטוח שאתה יודע, לאחר עידכון הFire Detection החדש שלהם, הם עומדים בסטנדרטים של מערכות אנטי ציט בינלאומיים. כך שאני לא מאמין שיש צ'יטים שמסוגלים לעבור את הSC.

לגבי הסנאפים, כרגע הם לא עובדים אצלנו, אך המצב בתיקון והוא ישתנה עוד מעט, הם לא עובדים מסיבה מאוד פשוטה, השרתים של ויגיימס מאוחסנים ונמצאים בחו"ל, אבל כל זה עומד להשתנות כאשר אנחנו נעבור חווה, שזה יקרה ממש בקרוב.

לגבי ה!SS, כניראה זה בגלל שהחלון של המשחק לא היה פתוח, וכפי שהסברתי קודם, לא נראה לי שמישהו יכול לעבור את הsClient..

לעוד שאלות אתה מוזמן לבוא אליי בוונט של הגאטרים (82.80.245.85:3814) אני אשמח לענות לך על כל שאלה ושאלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    אני אשמח לדבר איתך ערן ומה שכתבתה הכל בולשיט וחרטה כי ה SC לא תוכנה כזאתי מצליחה ואני יכול להוכיח לך את זה על עוד אנשים שהם ציטרים בקהילה הזאת[

MAOJRZ
    BARJRZ
    שתי שחקנים שאחד מהם קיבל 3 פעמים באן SC 3 פעמים והם משחקים בקהילה שאני אמרתי שהם ציטרים האדמנים שלך צחקו
    נערך לאחרונה על ידי eliormoyal; 10.05.2012 בשעה 17:42.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2011
    אתה חרטה ואתה שקוף... עכשיו אני הייתי איתך בגאטר ואני עומד מאחורי קופסה בלי משתיק ו3עוברים ורק אתה יוצא עליי בחירור ועוד דברים שאין לי כוח להסביר... התמונות שנתת לנו גם אני יכול לעשות F12 אחרי שעשינו !SS ואז להביא תתמונה.. שיהיה לך יום טוב אחי תהנה עם החרטות יליצן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2012
    עיר
    תל אביב
    הייתי בגטר ו עשיתי SS ל SLV בסוף הגטר ביקשתי תמונות ו הוא אמר שאין לו כוח להביא וגם עוד דבר ערן בבקשה תסדרו את ה !SNAP כי הוא לא פועל!! לטפל בעניין כי לילדים לא כייף לשחק אם צ'יטרים!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.06.2011
    Mr.Slava אתה גרוע
    ראנק 2 עלאק לפחות תחכה שתראה אותי לפני שאתה מחורר יליצן אפס
    שולח 3 תמונות תמונה אחת בלי צ'אט
    ו2 תמונות עם צ'אט תהנה אתה הולך לאכול באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    כן כן כניראה שאנשים התחילו לפתוח פה את העניים אז ערן אתמול אחרי שידברתי איתך ודיברנו אמרתה שיש ברור והוא בבאן עד הבירור תמונות שחורות זה לא באן זה חוקי לגמרי ? אז אני ממשיך בדברי והינה עוד הוכחה קטנה שמקדמת אותי למטרה לנקות את הקהילה היום גאטר ב DD2 האדמין צילם מעל ל 4 תמונות קיבל רק 3 ובנוסף תשימו לב לתומונת
    http://www.siz.co.il/view/771018061321.bmp.htm התמונה החשודה שמר SLV צילם בעצמו על ידי bind התמונות
    http://www.siz.co.il/view/554256771225.bmp.htm התמונה השניה שפה רואים את הצאט ואת זה שעושים עליו SS
    http://www.siz.co.il/view/290553350932.bmp.htm תמונה 3 שפה רואים בלבן את הסנאפ שוט

מה השוני בין התמונות אתם שואלים תמונה 2 ושלישית היא אמיתית והיא SS התמונה הראשונה כניראה מר SLV היה אם ציטים פתוחים אז הוא העדיף לעשות תמונה משלו רק אחרי שניה רק שהציטים מכובים
    מקווה שבמהרה הוא יהיה בבאן ורוב אנשים ויגאמס שדיברו לרעתי ישנו את דעתם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2011
    נכתב במקור על ידי LastStand
    כרגע צוות ויגיימס מנסה לסדר את עניין ה !SNAP שקורה בגלל שהשרתים שלנו מחו"ל והם חסומים לכל מיני דברים וביניהם ה SC אבל עדיין זה שאין סנאפ זה לא אומר שזה לא תופס ציטרים יש SC!
    +1
    אנחנו לא משאירים את זה ככה ולא דואגים זה יטופל
    שתף ב-Google+

הרשמה