תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    קרית כת
    שימו לב ששינינו את העיצוב שלו,
    בלי יותר מידי חפירות, תרשמו פה מה אתם חושבים על האתר, מה לא אהבתם ומה תרצו לראות באתר שאין כרגע.
    http://7-kingdoms.enjin.com/home

שלום לכל חברי הגילדה, כמו שאתם בוודאי יודעים פתחנו אתר לא מזמן, אך אנו כבר עכשיו צופים בבעיה הקרבה אלינו מיום ליום, כאשר נרשמנו לאתר איינגין, והתחלנו לבנות את האתר, ראינו כי האתר מספק המון תכנים מבלי אף לשלם, אך כמו כל דבר בחיים, אין שום דבר בחינם, וגלינו כי קבלנו התנסות בת 10 ימים כחבר מתקדם, מחסות האתר על מנת להתרשם ממנו. (ואני חייב לציין שאכן התרשמנו)

.האתר המדהים שהצלחנו לייצור, בעוד 10 ימים יעבור שינוי קיצוני עקב תום סיום ההתנסות

מחצית מהפונקציות ימחקו, העיצוב שהשקענו עליו רבות יעלם
    בקיצור, האתר לא יראה כל כך מקצועי, דבר אשר יפגע ביצוגנו, והכי חשוב בתפקודו של הגילד

לכן אנו פונים אליכם, חברי הגילדה, עיזרו לנו למתן ולהחזיק באתר, איננו דורשים הרבה ואני אסביר את הפרטים עכשיו:

תוכלת הגילדה עומדת כרגע לפי דיון ההתפקדות על 120 חברים, על מנת לשמר על האתר עלינו לשלם כ-7 דולרים, כלומר 28 שקלים חדשים.

עשינו את החישוב, והסקנו כי אם כל חבר בגילדה יתרום דרך פיי.פאל, דולר אחד בלבד, כלומר 5 שקלים.
    נוכל להחזיק באתר לתקופה של שנה וארבע חודשים!!

זיכרו כי מדובר בסופו של דבר בכם, אנו בסה"כ השליחים, אנו מקדישים מזמנו הפנוי וזאת על מנת לספק לכם את הנוחות המרבית.

כל תרומה שתתקבל, מיועדת אך ורק לשימור האתר, בר הידוע בכינויו, נורמן ינהל את עניין הכספים

בן אדם מכובד וישר, המוכר ברוב הקהילות בישראל.
    כל תרומה שתינתן תועבר אל חשבונו, והוא מחוייב בכל חודש אם נעמד במכסה לשלם על האתר.

אנחנו כרגע מתחילים לגייס כספים, אבל עד שהמשחק לא ייצא, איננו מתכוונים לרכוש את האתר, מהסיבה הפשוטה שאין בו עדיין שימוש ממשי.

אמצעי תשלום, כאשר תיכנסו באתר ללשונית "תרומה" תוכלו להבחין בשני הצדדים אפשרויות התרמה

צד שמאל מאפיין תשלום ישר לאתר, כלומר תוכלו הוסיף ימים מבלי להמתין לבר שיעשה זאת, ובצד ימין כמו שאפשר לראות, לתרום סכום סימלי, תוכלו גם לראות איפה אנו עומדים.

כרטיסי אשראי, ויזות נטענות הכל מתקבל דרך פיי.פאל האתר הכי בטוח, ומבלי חששות.

אז בבקשה ידידיי עיזרו לנו, לעזור לכם.

http://7-kingdoms.enjin.com/

נערך לאחרונה על ידי norman; 09.05.2012 בשעה 18:59.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    האתר מעולה , אהבתי מאוד את המערכת , השקעתי בפרופיל (:
    יש דרך אחרת לתרומה? אין לי חשבון paypal כול כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2012
    נכתב במקור על ידי blackr0se
    לא אחי, רק דרך paypal.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    נכתב במקור על ידי blackr0se
    לא צריך חשבון. זה דרך וויזה.

"Had to be me, someone else might have gotten it wrong"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    ניסיתי לתרום אבל אחרי שלחצתי על DONATE זה כתב לי שייתכן והמספר אשראי שאני משתמש בו נמצא במאגרים של paypal אז אני צריך להיכנס לחשבון paypal שעליו רשום המספר. הבעיה, שלא אני ולא אבא שלי (שהוא בעל הכרטיס) יודעים את הסיסמא.
    Bovich

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי vika
    ניסיתי לתרום אבל אחרי שלחצתי על DONATE זה כתב לי שייתכן והמספר אשראי שאני משתמש בו נמצא במאגרים של paypal אז אני צריך להיכנס לחשבון paypal שעליו רשום המספר. הבעיה, שלא אני ולא אבא שלי (שהוא בעל הכרטיס) יודעים את הסיסמא.
    Password recovery?
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    נכתב במקור על ידי Lafa
    Password recovery?
    אז זהו שאף פעם לא פתחתי חשבון פייפל, וגם לא אבא שלי. משהו פה לא בסדר בעקרון.
    Bovich

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    קרית כת
    נכתב במקור על ידי vika
    אז זהו שאף פעם לא פתחתי חשבון פייפל, וגם לא אבא שלי. משהו פה לא בסדר בעקרון.
    עצם הכוונה אנחנו מודים מאוד, כל משתמש שתורם לאתר הוא נלקח בחשבון ויותגמל בעתיד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2012
    אני אשלם את הסכום שחסר היום בערב כשתכנס לי המשכורת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2009
    אני אראה מה אוכל לעשות, עם המאסטר קארד של אבא שלי אני לא יכול כי הוא לא נותן סתם ככה, במיוחד לא לאתרים כאלה, כאילו אני יודע שיש כאן אחלה קהילה וזה אבל בכל זאת אני לא יכול סתם לשים את החשבון של הכרטיס.
    וויזה נטען זה לשים 250 שקל מינימום, ואין לי ממש מה לעשות אחרי זה עם הכסף או משהו...
    צוות קהילות GTA לשעבר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2012
    נכתב במקור על ידי Branstone
    אני אראה מה אוכל לעשות, עם המאסטר קארד של אבא שלי אני לא יכול כי הוא לא נותן סתם ככה, במיוחד לא לאתרים כאלה, כאילו אני יודע שיש כאן אחלה קהילה וזה אבל בכל זאת אני לא יכול סתם לשים את החשבון של הכרטיס.
    וויזה נטען זה לשים 250 שקל מינימום, ואין לי ממש מה לעשות אחרי זה עם הכסף או משהו...
    אתה יכול לשלם עם פייפל ואז אתה לא צריך לתת פרטי כרטיס אשראי (רק לפייפל, וזו חברה אמינה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    כרגע החשבון שלי במינוס אני צריך לקבל משכורת בקרוב שתכסה את זה, אז אני אוכל לתרום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    להיט, אני נורא מבסוט מזה!
    רק אל תשכחו את וויגיימס!
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2012
    נכתב במקור על ידי Mr. nUxX