תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    האם לDEAD SPACE 3 יהיה COOP?

לפי מקורות שIGN השיגו יהיה אפשרות בחירה לשחק בקמפיין המשחק לצד שחקן נוסף, בכל צלקת על פניו ומסיכה עם אורות אדומים... כמובן שזה יהיה לבחירתכם אם לסיים את החוויה לבדכם או עם שותף.

דעה אישית שלי היא שאם זה נכון אז המשחק כבר יהיה פחות חווית הקמפיין כמו שני הקודמים ויותר יתרכז באונליין כדי להתחבר ליותר שחקנים. לדעתי המשפט "אף אחד לא שומע אותך צועק בחלל" צריך להיות תקף גם כאן, הקמפיין נועד להעניק לך בDEAD SPACE את החוויה הסגורה והמלחיצה שאין מי שיעזור לך ואתה לבד...
    לפי התיאורים והשמועות הכבדות על שטחים מושלגים פתוחים כנראה שזה יהיה מתאים יותר, אני רק מקווה שזה לא יפגע באיכות המשחק שאני אישית מאוד אוהב.
    מקור:
    http://www.ign.com/articles/2012/05/...features-co-op

PORTAL 2 מוכר מעל 4 מיליון עותקים

VALVE הכריזו שהמשחק האחרון שלהם מ2011 PORTAL 2 עבר את ה4 מיליון יחידות בעולם, נתון מאוד מרשים ואני מקווה שימשיכו להשקיע בו בהרחבות

מקור:
    http://www.ign.com/articles/2012/05/...pies-worldwide

SPEC OPS: THE LINE DEMO

השבוע יוצא דמו למשחק SPEC OPS THE LINE, משחק גוף שלישי יריות עם תפיסת מחסה המתקיים בדובאי אפוקליפטית עתידנית... נראה משחק די מעניין.
    האם תנסו אותו? שתפו אותנו.

MAX PAYNE 3 ARCADE MODE

ROCKSTAR הכריזו על מצב משחק חדש במקס פיין 3 הנקרא ARCADE MODE, ידוע שROCKSTAR אוהבים לפוצץ את המשחקים שלהם בתוכן ולא מספיק הקמפיין עצמו והמולטיפלייר המגוון הם מוסיפים את מצב הארקייד. מה זה בעצם מצב הארקייד?
    ברגע שתסיימו שלב מסוים בקמפיין יפתח לכם השלב כמצב ארקייד, בעצם כל השלב יתבסס על הSKILLS שלכם בקרב ותקבלו ניקוד על זמן ומהירות, למשל תירו במישהו HEADSHOT תקבלו ניקוד גבוה יותר, הכל תלוי בכם וכמה אתם טובים וזריזים, המשחק לא יקל עליכם וכל פגיעה באזרח או לקיחת תרופה להוריד את הפציעות תוריד לכם את הניקוד...
    אני אוהב את ROCKSTAR
    מקור:
    http://www.ign.com/articles/2012/05/...3s-arcade-mode

לבסוף ביקורות

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    צריך לשלוח את ערוץ 10 שוב אל EA, הם יחזרו אלינו עם מידע נוסף

שמח לשמוע על פורטל, משחק מעולה והייתי שמח להמשיך את העלילה שלו. דרך אגב, אני חושב שאתמול היה צריך לצאת כלי לעריכת מפות In-game (לפחות לשחקני המחשב). עוד לא יצא לי לבדוק, אבל נשמע מעניין.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נחמד מאוד!
    אגב שמו היום שעון ענקי באתר של סוני לקראת E3

http://us.playstation.com/e3-2012/

ואגב ניתן לצפות דרך האתר את כל התערוכה של סוני אחרי שייגמר הספירה לאחור

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    תודה שון !אני אוריד את הדמו של sspec ops the line
    may the odds be Ever in your Favor

!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    הדמו של SPEC OPS: THE LINE כבר זמין בחנות האמריקאית חבר'ה...

אני מוריד, מצפה למשהו טוב

הצטרף בתאריך
    22.11.2011
    קודם כל, תודה על ההשקעה, נהניתי לקרוא

אני אוריד את הדמו של SPEC OPS THE LINE - ממה שראיתי עד עכשיו נראה נחמד+, נשחק קצת בדמו ונחליט.
    אני שמח בשביל VALVE וPORTAL, הישג ראוי לציון למשחק ראוי לציון.
    אני אוהב את R*
    I was a born troublemaker and might as well earn a living at it.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    שיחקתי בדמו של SPEC OPS THE LINE, משחק TPS די בסיסי, ממה שראיתי הסביבה לא השפיעה כ"כ הרבה על המשחק אבל זה רק הדמו. הגרפיקה ממש לא רעה והגיימפלי כיף וזורם, נראה משחק כיף שדי שווה קניה אבל לא משהו שתזכור אחרי תקופת החגים

הצטרף בתאריך
    27.09.2010
    תודה רבה שון, זה יהיה נחמד אם תקבעו יום אחד בשבוע שבו אתה או אביעד תרכזו את כל החדשות שהיו באותו שבוע בדיון חדש ורשמי של חדשות וככה זה ירכז את כל החדשות ויחסוך לקרוא כמה הודעות בדיון הרשמי ל2012 ולראות הכל בדיון החדש (כי בכל מקרה כשאני מעדכן שם אני לא יודע אם רואים את ההודעות שלי כי לא מגיבים לי אנשים אחרים, לדוגמה את הביקורת של PROTOTYPE 2 פרסמתי שם ממזמן אבל כנראה שכחת אז לא נורא ואם אחרים פספסו את זה גם אז נוח לשים את הכול בהודעה אחת). אם תעשו כך ותרצו עזרה, אשמח לעדכן שם מספר שבועות בחופש הגדול.

את הדמו של SPEC OPS THE LINE אני אוריד היום.

המצב החדש של MAX PAYNE 3 נראה מאוד נחמד, מוכיח שהמשחק הזה יהיה מצויין. אני חושב שבגלל שלא יצא לי לקנות אף משחק של ROCKSTAR אז אני אשאיל מחבר את RDR למרות שהוא מאוד שונה מ MP3

לגבי DEAD SPACE 3, אני חושב שכדי לסמוך על המפתחת כי המשחקים הקודמים היו מעולים, מה שכן האונליין באמת צריך שיפור כי לפי הבטא של המחשק השני, האונליין שם היה מאוד מבולגן.

לחובבי RPG, מומלץ להוריד את הדמו של DRAGON'S DOGMA, משחק מאוד נחמד למרות שהדמו לא ארוך במיוחד.
    נערך לאחרונה על ידי ofirzion120; 09.05.2012 בשעה 16:49.

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    הדמו של spec ops the line

ממש אבל ממש מאכזב... המשחק נראה לא גמור כזה ... חוץ מזה הוא מאוד סביר באמת שלא היה שווה לחכות כל הזמן הזה .

המצב של mp3 נראה מעולה!! אני מקווה שיהיה לו טרופיז [למצב ארקייד]

!

הצטרף בתאריך
    27.09.2010
    נכתב במקור על ידי Metabee
    הדמו של spec ops the line

ממש אבל ממש מאכזב... המשחק נראה לא גמור כזה ... חוץ מזה הוא מאוד סביר באמת שלא היה שווה לחכות כל הזמן הזה .

המצב של mp3 נראה מעולה!! אני מקווה שיהיה לו טרופיז [למצב ארקייד]
    גם אנשים ששיחקו במולטי אמרו שהוא מאכזב, ככה שהמשחק הזה או שיהיה שווה קנייה רק בגלל הסינגל או שהסינגל יהיה קצר כמו COD או מאכזב ואז המשחק לא יהיה שווה קנייה.

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי ofirzion120
    גם אנשים ששיחקו במולטי אמרו שהוא מאכזב, ככה שהמשחק הזה או שיהיה שווה קנייה רק בגלל הסינגל או שהסינגל יהיה קצר כמו COD או מאכזב ואז המשחק לא יהיה שווה קנייה.
    הוא לא שווה כלום ...

קודם כל שזה יהיה מסודר נתחיל עם הגימיק של הצוות הקטן שלך. זה רק תירוץ לעשות את המשחק קל.

הסביבה לא משתנת כלכך הרבה בכלל. הדבר היחיד שבאמת עוזר זה הצות "כל יכל" שלך.[שהם אגב טיפשים לגמריי]

רוב האפקטים נוראיים [בעיקר של הרימון ושל הrpg]

רק כמשחק tps הוא סביר מאוד ...בזבוז מוחלט של זמן

!

הצטרף בתאריך
    27.09.2010
    הוא לא שווה כלום ...

קודם כל שזה יהיה מסודר נתחיל עם הגימיק של הצוות הקטן שלך. זה רק תירוץ לעשות את המשחק קל.

הסביבה לא משתנת כלכך הרבה בכלל. הדבר היחיד שבאמת עוזר זה הצות "כל יכל" שלך.[שהם אגב טיפשים לגמריי]

רוב האפקטים נוראיים [בעיקר של הרימון ושל הrpg]

רק כמשחק tps הוא סביר מאוד ...בזבוז מוחלט של זמן
    אני חושב שאני מסכים איתך, למרות שלא שיחקתי בדמו עדיין אבל ראיתי סרטון משחקיות של הדמו ולפי איך שזה נראה אז זה נראה משחק של ציון 8 מקסימום, ולא 9 או שמונה וחצי.
    נערך לאחרונה על ידי ofirzion120; 09.05.2012 בשעה 17:28.

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    מתי אמרתי צוות קטן? אמרתי סינגל (= מצב קמפיין) קצר

חוץ מי זה אני חושב שאני מסכים איתך, למרות שלא שיחקתי בדמו עדיין אבל ראיתי סרטון משחקיות של הדמו ולפי איך שזה נראה אז זה נראה משחק של ציון 8 מקסימום, ולא 9 או שמונה וחצי.
    הצוות הוא חחלק מהסינגל .

ועזוב אותך זה בזבוז של זמן הוא צריך לקבל ציון של 4.0

!

הצטרף בתאריך
    27.09.2010
    הצוות הוא חחלק מהסינגל .

ועזוב אותך זה בזבוז של זמן הוא צריך לקבל ציון של 4.0
    אני ערכתי, אחרי שני דקות הבנתי למה התכוונת

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    אני ערכתי, אחרי שני דקות הבנתי למה התכוונת

בקיצור המשחק הזה הוא אכזבה אחת גדולה . משחקים כמוהו וכמו i am alive היה צריך לגנוז ממזמן.

!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007

בקיצור המשחק הזה הוא אכזבה אחת גדולה . משחקים כמוהו וכמו i am alive היה צריך לגנוז ממזמן.
    הגזמת, משחק כיף... לא יהיה GOTY אבל TPS מהנה ונחמד, שילוב של SOCOM ואנצ'רטד. אהבתי אותו

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    הגזמת, משחק כיף... לא יהיה GOTY אבל TPS מהנה ונחמד, שילוב של SOCOM ואנצ'רטד. אהבתי אותו
    נאחססס ממש לא. איך אתה מסביר את זה שיריתי למישהו בראש ופתאום אין לו ראש?? [וזה היה עם אקדח ] האפקטים ממש עלובים והמשחק מרגיש כאילו הוא לא מוכן כלל .

!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נאחססס ממש לא. איך אתה מסביר את זה שיריתי למישהו בראש ופתאום אין לו ראש?? [וזה היה עם אקדח ] האפקטים ממש עלובים והמשחק מרגיש כאילו הוא לא מוכן כלל .
    המקרה עם הראש לא קרה לי. המשחק מרגיש לא רע... והאמת שאתה גם מתלונן שאנצ'רטד משחק גרוע אז כושר השיפוט שלך לא ממש דוגמה בשבילי

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    המקרה עם הראש לא קרה לי. המשחק מרגיש לא רע... והאמת שאתה גם מתלונן שאנצ'רטד משחק גרוע אז כושר השיפוט שלך לא ממש דוגמה בשבילי
    ממש לא נכון . אנצ'רטד משחק אחלה . רק אוברייטד יותר מידיי

!

הצטרף בתאריך
    09.05.2011
    עיר
    אשקלון
    ממש לא נכון . אנצ'רטד משחק אחלה . רק אוברייטד יותר מידיי
    חחח אלמוג אתה דפוק XD
    פעם אתה אומר שהוא חרא גמור והוא גם אוברייטד , ופעם אתה אומר שהוא טוב אבל טיפה אוברייטד ..

הרשמה