תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    בסוף החלטתי כן לפתוח אשכול ולא רק תגובה אז למי שלא ראה :

זה נכון שיש פה שחקנים עם פותנציאל ענק אבל לכולם יורדת המוטיבציה באמצע בגלל שבארץ אין דרך להתקדם ואין לאנים גדולים רק לאנים לרווח אישי
    vgames אומרים שבגלל המחסור בקבוצות הם לא עושים תחרויות ואני אומר לכם שאיך שהם יריצו לאן גדול פתאום תחזור המוטיבציה לקבוצות להשתפר,להגיע לאנים ולנצח לאנים .. זה ירגיש כאילו יש לך סיבה להשתפר ולא שאתה סתם חורש בשביל לשחק prac כל היום ..
    אני מקווה מאוד ש pgl יגיע לישראל וכל שחקן יצטרך לשים סכום מסויים של כסף כדיי להשתתף בעונה באונליין אולי ככה ייתיחסו בארץ לליגות יותר ברצינות ולא סתם יירשמו ...

כרגע אין טעם לשחק במשחק הזה בישראל באופן תחרותי , התחרותיות במשחק מתה בישראל תגידו מה שתגידו ..
    אני מאחל בהצלחה לכל התמימים שעדיין מאמינים שיש בשביל מה להשתפר בישראל וימשיכו להשקיע בקבוצות ולהתאמץ להגיע לטופ .. אני יחזור לקחת את המשחק ברצינות אם בכלל לשחק במשחק ברגע שאני יראה שיש סיבה טובה ..

עכשיו אחריי שקראתם תגידו vgames למה שלא תעשו טורניר עם עלות השתתפות אפילו אם זה 10 שקל זה יגרום לאנשים לקחת את העניין ברצינות ולכם ייתן מוטיבציה לנהל ברצינות אם זה ייגמר באופליין או בפרסים זה אפילו יהיה עוד יותר טוב
    כולם פה מתלוננים שאין קבוצות לטורנירים אז בואו תסבירו לי איך זה שתמיד כשיש לאן גדול פתאום רואים קבוצות לוקחות את העניינים ברצינות ונפתחות מלא קבוצות חדשות ? בגלל שהם מרגישים שיש סיבה להשתפר , יש מוטיבציה להמשיך לשחק ולנצח .
    גם אם אלה קבוצות שלא מגיעות ללאן או לטורניר ברגע שתהיה ליגה רצינית בארץ קבוצות ידעו שיש להן לאן להתקדם ויפתחו עוד ועוד קבוצות במקום שכולם ישחקו מיקסים או יהיו תקועים בערוציי גאטרים

אני מאמין שאם יהיה ליגה עם הפקה רצינית , פרסום והשקעה גם מצד השחקן ולא רק מצד הקהילה הסצנה הישראלית תחזור להיות מהנה כמו פעם

למה שgamefreak או vgames לא יעשו דבר כזה ? זה פועל ב pgl כמעט בכל מדינה בעולם ויש מלא קבוצות ומוטיבציה

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    למי שלא מכיר כנסו לדוגמא ל #pgl.ro יש להם שם 5 ליגות רציניות של 12 קבוצות לפי רמות ליגת על והכל וכולם משלמים כל שחקן בסביבות 10$ לשנה וכל ליגה מסתיימת בלאן ככה שיש סיבה להוביל בטבלה כדיי להגיע ללאן של אותה ליגה .. תראו איזה כייף להם כמה קבוצות יש בערוץ שלהם זה עושה לי חשק להיות רומני רק בשביל הקונטר

ותראו הם משדרים משחקים גם של הקבוצות לא הכי טובות בארץ ונותנים להם מוטבציה להמשיך וגם שחקנים חדשים יכולים ללמוד מהם ולשאוף להגיע לרמה שלהם
    http://www.twitch.tv/pgl/b/317225467
    נערך לאחרונה על ידי inuse; 08.05.2012 בשעה 16:06.

הצטרף בתאריך
    27.05.2010
    עיר
    הרצליה
    +142486468465615321553132035165814682

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    נכתב במקור על ידי inuse
    למי שלא מכיר כנסו לדוגמא ל #pgl.ro יש להם שם 5 ליגות רציניות של 12 קבוצות לפי רמות ליגת על והכל וכולם משלמים כל שחקן בסביבות 10$ לשנה וכל ליגה מסתיימת בלאן ככה שיש סיבה להוביל בטבלה כדיי להגיע ללאן של אותה ליגה .. תראו איזה כייף להם כמה קבוצות יש בערוץ שלהם זה עושה לי חשק להיות רומני רק בשביל הקונטר
    זה רומנים מזויפים אם היו אמיתיים היו גונבים את כל הכסף ובורחים.
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    צודק והייתה לי מחשבה אולי לנסות קהילות בחול ופשוט להשתלב שם אבל הבנתי שזאת הקהילה ואת הקהילה הזו צריך לקדם לא קהילות אחרות

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Latika
    צודק והייתה לי מחשבה אולי לנסות קהילות בחול ופשוט להשתלב שם אבל הבנתי שזאת הקהילה ואת הקהילה הזו צריך לקדם לא קהילות אחרות
    הם לא מתעסקים שם בקקה אתה לא יכל להשתלב שם איך תבואו ללאן בסוף הליגה ?
    אני עשיתי מה שיכולתי עם האשכול במידה ובאמת רוצים להתחיל אפילו מקטן טורניר מוזמנים עם שידור אין לי בעיה אפילו לשדר את המשחקים של הבוטים ולהסביר לחדשים מה בדיוק הולך ומה המחשבה מאחוריי מה שהם עושים

הצטרף בתאריך
    19.12.2011
    עיר
    קריית גת
    אתם תמיד אומרים שצריך תחרויות , לאנים ועוד מלא דברים , אבל אם שמת לב בטורניר של gamefreak אולי 2 קבוצות נרשמו , זה לא אשמת הקהילה זאת אשמת השחקנים

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי RIVERSIDE
    אתם תמיד אומרים שצריך תחרויות , לאנים ועוד מלא דברים , אבל אם שמת לב בטורניר של gamefreak אולי 2 קבוצות נרשמו , זה לא אשמת הקהילה זאת אשמת השחקנים
    אם יהיה פרסום טוב לליגה הזאת והתראה עם מספיק זמן אבל לא יותר מדיי זמן אתה תראה איך יהיה מלא קבוצות וחלק מהם גם יירשמו לטורניר
    חוץ מזה לא זכור לי ש gamefreak הרימה טורניר אונליין אני זוכר שהם רצו לעשות דבר כזה ואני בהתחלה חשבתי שזה דפוק לשלם כסף על טורניר אונליין אבל אני לא זוכר שההרשמה ממש נפתחה ונרשמו רק 2 קבוצות לפי דעתי ניצן פשוט לא הריץ את הליגה בסוף

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    אני אישית זוכר שאתה וכל הקלאן שלך בכיתם לניצן בקשר לתשלום על ה-ESL.

ותראה הרעיון מעולה, 20 קבוצות משלמות 50 שקל (כל שחקן 10 שקל) ככה יהיה בלי סאבים, בלי מיקסים ויהיה שווה להשקיע ולא להתפרק אחרי הפסד קטן, אני בעד.

הצטרף בתאריך
    19.12.2011
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי inuse
    אם יהיה פרסום טוב לליגה הזאת והתראה עם מספיק זמן אבל לא יותר מדיי זמן אתה תראה איך יהיה מלא קבוצות וחלק מהם גם יירשמו לטורניר
    חוץ מזה לא זכור לי ש gamefreak הרימה טורניר אונליין אני זוכר שהם רצו לעשות דבר כזה ואני בהתחלה חשבתי שזה דפוק לשלם כסף על טורניר אונליין אבל אני לא זוכר שההרשמה ממש נפתחה ונרשמו רק 2 קבוצות לפי דעתי ניצן פשוט לא הריץ את הליגה בסוף
    בסדר שהוא הפסיק את באמצע , וגם היה מלא פירסום פשוט אנשים לא באו

הצטרף בתאריך
    15.12.2009
    נכתב במקור על ידי RIVERSIDE
    "לא אשמת הקהילה זאת אשמת השחקנים" מאיפה לדעתך מגיעים השחקנים ?

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    בקשר לטורנירים וליגות אל תדאג, בקרוב יהיה משהוא אני בטוח בזה.
    ולהתחלה זה בלי עלות, במידה ויהיה ביקוש לזה אז אני מאמין שגם את זה יעשו.
    NIKITA___

הצטרף בתאריך
    15.12.2009
    אני אישית חושב שזה רעיון מצויין , אבל כמו מלא רעיונות מצוינים שהציעו פה בפורום הזה , הבעיה היא לא ברעיונות אלא באנשים שיעשו את זה , וזה הבעיה הכי גדולה של הקהילה הישראלית וזה לא רק בקונטר זה בהכול , שאנחנו טובים בלהציעה דברים לעשות אך אף פעם לא מוכנים להיות אלו שיעשו אותם .

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    כרגע אין אפשרות לעשות דבר זה מהסיבה הפשוטה שאין מספיק קבוצות בשביל להרים ליגה כזאת ובנוסף הקבוצות הקיימות לא יציבות וכל הזמן משנות סגל, אולי עוד חודש חודשיים כאשר יהיו יותר קבוצות ותהיה יותר רצינות מצדן נחשוב על צעד שכזה.

אני לא נועל כי אני רוצה לשמוע עוד אנשים בנושא...

הצטרף בתאריך
    10.08.2010
    אתה רק קצת שוכח שללאן הגדול באו 12 קבוצות וגם זה בקושי וההרשמה הייתה 3 חודשים לפני
    אז לקבוצות היה הרבה זמן להתאמן וחוץ מזה אם תיהיה איזה תחרות שמשלמים עליה אף אחד לא ירשם
    בגלל שמזה שווה לי לשלם כסף לדעת שנירשמו קבוצות חזקות וגם בכלל שזה באונליין מישו יכול להפעיל ולהרוס הכל אם כבר להתחיל את זה באופליינ להמשיך באונליין ולסיים באופליינ

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי angello
    כרגע אין אפשרות לעשות דבר זה מהסיבה הפשוטה שאין מספיק קבוצות בשביל להרים ליגה כזאת ובנוסף הקבוצות הקיימות לא יציבות וכל הזמן משנות סגל, אולי עוד חודש חודשיים כאשר יהיו יותר קבוצות ותהיה יותר רצינות מצדן נחשוב על צעד שכזה.

בלי להריץ משהו לא יהיו קבוצות, מה הם יקומו סתם בשביל לשחק מול קבוצות אחרות?
    תעשו משהו שיהיה לשחקנים את האפשרות לפתוח קבוצה בשביל זה.

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    אנחנו כרגע עובדים על משהו שיעלה את מספר הקבוצות בארץ!! ממש בקרוב תדעו הכל ;)

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי angello

אין קבוצות כי אין סיבה לקבוצות ההתקדמות הכי גדולה ששחקן ישראלי יכל לעשות בנתיים זה להתקדם לגאטרים בתור קבוצה אין לאן להתקדם בגלל זה בדיוק אין קבוצות ברגע שיהיה סיבה לפתוח קבוצה יהיו קבוצות תאמין לי
    ובדיוק בגלל הגישה המטומטמת שלך שאין קבוצות אז לא עושים טורנירים הקהילה נראית כמו שהיא נראית אין מה לעשות המנהלים בארץ לא יודעים לקדם את הקבוצות רק את הגאטרים המסריחים של הילדים האפסים שהם חושבים שהם מבינים משהוא במשחק הזה

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי amiel33
    אתה רק קצת שוכח שללאן הגדול באו 12 קבוצות וגם זה בקושי וההרשמה הייתה 3 חודשים לפני
    אז לקבוצות היה הרבה זמן להתאמן וחוץ מזה אם תיהיה איזה תחרות שמשלמים עליה אף אחד לא ירשם
    בגלל שמזה שווה לי לשלם כסף לדעת שנירשמו קבוצות חזקות וגם בכלל שזה באונליין מישו יכול להפעיל ולהרוס הכל אם כבר להתחיל את זה באופליינ להמשיך באונליין ולסיים באופליינ
    את מי מעניין בדיוק לאן קטן עם קבוצות מפגרות זה לא מעורר אף אחד מהשחקנים הטובים והישנים שפרשו כי מצאו את הסצנה בישראל להתעורר ולהגיד "יש טעם לשחק"
    הלאנים של gamefreak יכל להיות כיף במידה מסויימת אבל זה לא מעורר שום דבר זה סתם להעביר את הזמן ובשביל המנהלים זה בדרך כלל לממן את חשבון החשמל

לא מבין למה אתה מתלהב מלאנים של גיים פריק וקורא לזה סיבה לשחק

ועוד משהו מה זה הקטע הזה שיבואו קבוצות חזקות וינצחו אותך תפסיק כבר להנות מלנצח אתה צריך להנות גם מלשחק ממשחקים על רמה ולהפסיד זה נותן הרבה יותר מוטיבציה להמשיך ומשפר הרבה יותר ..
    ברומניה לדוגמא כמו שהראתי יש 5 ליגות לפי רמות אני חושב שבארץ בתור התחלה יהיה יפה אם תהיה ליגה אחת שפועלת בצורה חלקה

בנוגע לציטים אין לי מה להגיד לך אם זה מה שאתה חושב עליו , מזל שכל ציטר בסוף נתפס אני מציע אפילו לתת קנס לציטר שנתפס ככה יפחדו לשים ציטים כמו ש fanatic הפעיל פעם בליגה ובלאן של 3dv ובסוף נתפס וקיבל קנס
    חוץ מזה זה מסתיים באופלין ואין מה לעשות גם באופלין אפשר לשים aimbot אוליי פשוט לא תשחק קונטר בכלל ?
    נערך לאחרונה על ידי inuse; 08.05.2012 בשעה 17:07.

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    ווא רעיון מטורף ואני אומר את זה כאחד ששיחק עם קבוצות והיה בלאן גדול ולא כבנאדם ש"סתם זורק +1 באוויר" אם זה קורה אני חוזר להיות אקטיבי ופותח קבוצה
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat

הרשמה