תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    עיר
    Tel aviv
    קהילה של wannabes וערסים פשוט..

אתמול אחרי העבודה חזרתי הביתה ואמרתי לעצמי שאולי כדי להתקין 1.6 וליראות עם הקהילה הישתנתה אחרי 4 שנים שלא שיחקתי,כמובן שלא.

ילדים בני 13 מריצים גאטרים ומזיינים תשכל בVENT ( יש כפתור MUTE אבל למה שאני ביכלל ישתמש בזה ? ) ושהם צריכים לדבר ולהגיד לאחר מותם איפו נימצא העויב הם שותקים כמובן..

אדמינים מנצלים את כוחם ומנסים להשתיק אחרים וליקרוא לסאבים בשמם של השחקנים ( אפילו שהם לא ביקשו ) ולאחר מיכן לתת להם קיק... ( קרה לי אתמול )

trollים הולכים חופשי עם USP או GLOCK ונותנים TK אחד לשני ואז בורחים שאתה מיסתובב ליראות מה קורה.. או זורקים HE על כל הקבוצה ואז כולם עם 60-40 HP והאדמין פסדר עם זה חח.. עצוב.

Team flash כל ראונד ( אלה עם כן הקבוצה מפסידה ואין כסף לפלאש ) !?!?!?

ועוד חרא שכולכם בטח ובטח מכירים. ההיתנהגות הזותי לא חדשה לי, אני לא נולדתי אתמול ובטח שלא התחלתי ליגלוש בינטרנט שילשום... כל זה לא חדש ביכלל אבל רמת הטימטום וכל החרא הזה שקורה פה.. אין ביכלל מישהו שאמור לפקח על זה ?

מה זה החרא הזה ?
    4 שנים עברו מאז ששיחקתי וראיתי את הקהילה הזותי ועכשיו אני רואה את אותו הדבר ומרגיש כאילו עזבתי אתמול. שום פאקינג דבר לא הישתנה... ואז אתם שואלים למה בחו'ל שונאים אתכם.. אתם קוראים לחברים שלכם "בני זונות", איך תיקראו לעויב שלכם ?
    שלא נדבר על זה שלאחר שמישהו הרג מישהו, המישהו הזה רוצה שהאחר יקבל סרטן.

חח לפחות פעם אנשים היו מדברים ב VENT ולא שותקים כל המישחק ואז מזיינים תשכל לאחר שמתתה ולא הצלחתה לעשות clutch או מזיינים תשכל שאתה עושה SHIFT WALK "יותר מידיי" ביגלל שהעויב קרוב ואתה לא רוצה שהוא ידע שאתה שם.

שלא נדבר על זה זמישהו כמוני שלא שיחק כלכך הרבה זמן ואין לו אפילו פקודות של NETCODE נורמליות בקובץ CFG ( לא זוכר את כולם ) מצליח לשחק יותר טוב מאלה שמשחקים במישחק הזה כל יום והם עדיין גרועים.

פשוט מדינה של ערסים. ( לא מחדש שום דבר, רק אומר שמישהו בקהילה צריך לעשות משהו לגבי זה ולהחמיר את העונשים. )

(סליחה על שגיעות כתיב, אני דובר 5 שפות ועברית היא השפה הכי חלשה שלי. שלא נדבר שגם ככה אני לא מיתכוון לחיות פה אז אין טעם בשפה הזותי.)

ולא אני לא קדוש או מישהו שיודע הכל וחש, אז בבקשה לא ליזרוק בולשיט על גבי כל החרא שיש פה כבר בקהילה הזותי.
    נערך לאחרונה על ידי L3vity; 08.05.2012 בשעה 11:57. סיבה: :(
    Alliance of Valliant arms ESL's EU division 5v5 League multiple-time Champion @ andromeda \ Revo7

הצטרף בתאריך
    20.12.2008
    חחחחחחחחחחחחחחחחחח חזרת מהעבודה ?? תראה תשגיאות כתיב שלך כמו ילד בכיתה ו'.
    זותי ?? זאתי *
    הישתנתה ?? השתנתה
    לאחר מיכן ?? לאחר מכן
    ליראות ?? לראות
    עויב ?? אוייב

חחחחחחחחחחחחחחח גבר לך תעבוד על מישהו אחר אתה סתם גמד בטח ,
    וד"א VGAMES תמיד הייתה ככה ולפי דעתי לא תשתנה וזה חבל ..
    בהצלחה בלמידת " לשון " בבצפר חמודי

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    לקחתה תמשחק קשה אה בחול יש גם את אלה שחופרים ועם רע לך במדינה אתה מוזמן לעזוב לא מרזיקים קשה אף 1 אולי באירופה ידעו שאתה יהודי יזינו אותך בתחת ואז תבין תמשפט "אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת"

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    עיר
    Tel aviv
    נכתב במקור על ידי Ben9513
    זותי ?? זאתי *
    הישתנתה ?? השתנתה
    לאחר מיכן ?? לאחר מכן
    ליראות ?? לראות
    עויב ?? אוייב

מדבר על כתיב של כיתה ו', ילדים בכיתה ב' יכולים ליקרוא יותר טוב מימך.

נכתב במקור על ידי L3vity
    (סליחה על שגיעות כתיב, אני דובר 5 שפות ועברית היא השפה הכי חלשה שלי. שלא נדבר שגם ככה אני לא מיתכוון לחיות פה אז אין טעם בשפה הזותי.)

.
    קשה ליקרוא חמוד ? רוצה אולי גם לבוא ל VENT ולישמוע תקול שלי ?
    Alliance of Valliant arms ESL's EU division 5v5 League multiple-time Champion @ andromeda \ Revo7

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    עיר
    Tel aviv
    נכתב במקור על ידי sleepwalkerr
    לקחתה תמשחק קשה אה בחול יש גם את אלה שחופרים ועם רע לך במדינה אתה מוזמן לעזוב לא מרזיקים קשה אף 1 אולי באירופה ידעו שאתה יהודי יזינו אותך בתחת ואז תבין תמשפט "אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת"
    אני נוצרי ואני ביכלל טס לקנדה ( מדינה עם שקט ונימוסים לא כמו פה. )

לקחתה תמשחק קשה אה בחול יש גם את אלה שחופרים ועם רע לך במדינה אתה מוזמן לעזוב לא מרזיקים קשה אף 1
    לא לקחתי שום דבר קשה, פשוט רציתי להנות קצת בזמן החופשי.. ותאמין לי, למי שאין אזרחות מלאה במדינה הזותי אין לו לאן ללכת עד שהיא תיתן לו דרכון.
    נערך לאחרונה על ידי L3vity; 08.05.2012 בשעה 12:13.

הצטרף בתאריך
    23.06.2009
    מה אתהה מבלבל תמוח זה כולה cs לא טוב לך תשחק בקלאבים

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    נכתב במקור על ידי L3vity
    אני נוצרי ואני ביכלל טס לקנדה ( מדינה עם שקט ונימוסים לא כמו פה. )

לא לקחתי שום דבר קשה, פשוט רציתי להנות קצת בזמן החופשי.. ותאמין לי, למי שאין אזרחות מלאה במדינה הזותי אין לו לאן ללכת עד שהיא תיתן לו דרכון.
    איכסס גויי תעזוב תעזוב כמה שיותר מהר

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    עיר
    Tel aviv
    נכתב במקור על ידי wandeR
    מיצטער אני לא משחק 8V8. ועם זה בילבול מוח, אז אתם במצב עוד יותר קשה מימה שחשבתי.

איכסס גויי תעזוב תעזוב כמה שיותר מהר
    בכיף, רק תגיד למימשלה שלך לתת לי דרכון ומהר.

הצטרף בתאריך
    14.04.2012
    נכתב במקור על ידי wandeR
    +1
    ופעם הבאה תכתוב ביותר גדול.. S:

הצטרף בתאריך
    12.10.2009
    עיר
    תל אביב
    זותי ?? זאתי *
    הישתנתה ?? השתנתה
    לאחר מיכן ?? לאחר מכן
    ליראות ?? לראות
    עויב ?? אוייב

גבר אומרים השתנת לא השתנתה ...
    KOR DA VAFAAAAAAN !!!

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    אתה מתנהג בידיוק כמו הילדים שאתה אומר

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    אתם מבינים מה הוא בכלל מנסה להגיד ?
    מה הקשר לכתב שלו ? הוא ציין שהוא דובר 5 שפות ועברית היא החלשה מבינהן אז אתם עוד צוחקים עליו ?[למרות לא נראה שזה מזיז לו]
    והוא צודק בכל מילה וזה בכלל לא קשור שהוא נוצרי או יהודי מה נהיה פה פורום של גזענים אל תגיבו בכלל אתם מחמירים עוד יותר את המצב !
    מה זה התגובות האלה פה, הבן אדם בא ואמר שהמצב בקהילה הוא על הפנים ומרוב שאין לכם מה לעשות אתם צוחקים עליו , כי אם הקהילה הייתה במצב הרבה יותר טוב לא הייתם כי הוא בכלל לא היה פותח תטופיק. אתם פשוט מגעילים.

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    תאמין לי שאני חושב בדיוק כמוך.
    הכל מתחיל מהחינוך בבית.
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    26.03.2011
    אם זה מדינה של ערסים מה עושה פה סע ל5 שפות שאתה דובר
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    קודם כל, לא אני הכנתי את זה מצאתי את זה ב10GAG.
    שנית, הקטע הוא הילדים המטומטמים שיש בFXP לא FXP עצמו.

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    היי L3vity,
    כמו שאתה יודע, אנחנו עוסקים באיכות ולא בכמות, אך לצערי שחקני הסיאס (ובכלל, הנוער של היום) אינם מתנהגים כראוי אחד כלפי השני, רגילים ללכלך אחד על השני, לצעוק ולקלל אחד את השני (גם אם זה בצחוק).
    לצערי, החינוך בא מהבית, ומשם הם מתרגלים (ולא שאני בא להטיל ספק בחינוך בביתו של כל אחד ואחד, אלא מבואס מהמצב הקיים) ואין ביכולתי לשנות את אופיו של כל אדם ואדם (אולי רק חלק).

כפי שכבר התחלתי לומר, אין באפשרותי לשנות את אופיים והתנהגותם של רוב השחקנים, אלא רק להשעות אותם בעת מעשה שנוגד את החוקים (שד"א, הם לא תמיד מפיקים ממנו את הלקח).

אבל, עם זאת, אני מאוד אופטימי ואני מאמין שלאט לאט נחדיר בהם מוסר, וצורת התנהגות ועם הזמן, ובעזרתם של כל האנשים שהנושא באמת כאוב להם, אנחנו נשנה את המצב הקיים ונהפוך אותו לטוב יותר, מצב שבו יהייה כיף לשחק, מבלי לקלל ומבלי לצעוק.

הצטרף בתאריך
    19.12.2011
    עיר
    קריית גת
    תביא לי מתנה מקנדה

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    תל אביב
    צודק במאה אחוז
    מה אתם יורדים אליו יא מוצצים ? הוא אמר שהוא מדבר 5 שפות ועברית השפה החלשה שלו

הצטרף בתאריך
    21.11.2011
    עיר
    חנן
    קודם כל על תתייכס ככה לקהילה. היא עושה את מרב הדברים בישביל לשפר ושהקהל יהנה ממנה.
    ואני מטוח שגל ודור שיפרו פה ואז עשו את מייטב יכולתם והחליפו מנהלים בגאטרים. כל מריץ הבטיח הבטחה. לא כל אחד שבה שמים לו מריץ.

הצטרף בתאריך
    06.11.2011
    עיר
    אשקלון
    צודק בכל מילה

הצטרף בתאריך
    14.05.2011
    זותי ?? זאתי *
    הישתנתה ?? השתנתה
    לאחר מיכן ?? לאחר מכן
    ליראות ?? לראות
    עויב ?? אוייב

כן תתקן אותו על כתיב חסר וכתיב מלא, זה לא טעות לשונית... ואת זה אתה לומד בכיתה ג' אז תחזור לשיעורי לשון חמודי

הרשמה