תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    אפשר להגיד רק Less QQ More Pew Pew

http://battlelog.battlefield.com/bf3...4/1/175881364/

נהנתי יבכיינים היה טוב

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    סנייפפפפפפרבוט
    3 שעות סיבוב. מתיש אבל טוב

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    נכתב במקור על ידי RazY
    סנייפפפפפפרבוט
    3 שעות סיבוב. מתיש אבל טוב
    צריכים לעושת את זה יותר

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    ככה אורן היה ניראה אתמולל

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה - במקרה שלך הנסיון להצדיק סיבוב שלם כסנייפר כשמשחקים 2X2...

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    חחח אורן אני אוהב אותך אז מה אם קיבלתה בראש ♥

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    חרא

פיספסתי את זה
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי skullface12
    חחח אורן אני אוהב אותך אז מה אם קיבלתה בראש ♥
    אתה שוב מפספס - אין לי בעיה לקבל בראש מכל העולם ואשתו. זה ה"איך" קיבלתי שמפריע - מבוט סלעים שמתקמפר עם סנייפר בקצה המפה - איפה פה הסקיל או בכלל איזושהי רמה?
    הרי בגאדר היית מקבל קיק עוד בשלב בחירת הכוונות. אז בגלל שלא קבענו חוקי ברזל אתה הולך ומשתרלל בשרת? כבר עדיף שלא תצטרף..

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    אתה שוב מפספס - אין לי בעיה לקבל בראש מכל העולם ואשתו. זה ה"איך" קיבלתי שמפריע - מבוט סלעים שמתקמפר עם סנייפר בקצה המפה - איפה פה הסקיל או בכלל איזושהי רמה?
    הרי בגאדר היית מקבל קיק עוד בשלב בחירת הכוונות. אז בגלל שלא קבענו חוקי ברזל אתה הולך ומשתרלל בשרת? כבר עדיף שלא תצטרף..
    תפסיק לבלבל את המוחחחח אני השחקן היחידי שלא מתקמפר במשחק הזה לפעמים אני נתקע בעמדות אבל אני סנייפר ראשששים אני רץץץ כמו מטורף בכול המפה ומתקרב אליכם ... אני שאלתי אם אני יכול לשחק סנייפר אמרתה אין בעייה אז למה עכשיו אתה מתבכיין כי אכלתה בראש? תפסיק לקשקש אחרי זה עברתי לאסולט אחרי שממש ביקשתם והמשכנו לשחק אז Let It Go תגיד היה טוב וטוב שהיה ואם אתה ממש לא רוצה שאני יצטרף זה לא כזה ביג דיל סבבה שככה מקבלים תפנים שלך אחרי 4 חודשים שלא שיחקתי מעניין לאיפה כולם נעלמו באמת.

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    חבורה של בכיינים

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי skullface12
    אני סנייפר ראשששים אני רץץץ כמו מטורף בכול המפה
    ראש הכוונה לשבת 5 דקות בתוך טרנזיט או המגדל של עמוס?!

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    ראש הכוונה לשבת 5 דקות בתוך טרנזיט או המגדל של עמוס?!
    אנחנו נלחמים על הגשר איפה אתה מצפה שאני יעמוד ולמה לא עמדתם שם? ואל איזה טרנזיט אתה מדבר אנחנו מגנים על הגשר מן הסתם שנתקמפר שם אני לא מבין אותך ...

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נו בנות, לא לריב

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    אני לא בן 18 שיש לו כל היום לשבת מול המשחק ולשחק. אם אני מארגן משחק פעם בשבוע, הכוונה שלי היא להנות, לא לאכול קש כי מישהו החליט שבא לו לסתלבט עלי.
    חבל, כל המטרה היה לארגן משחק קטן בלי יותר מדי חוקים, כנראה שאין ברירה אלא לחזור למתכונת של עשרות חוקים והגבלות.
    מוזר, בסשנים בשבוע שעבר זו לא הייתה בעיה, כולל כשנכנסו אנשים לא מוכרים לשרת. אולי הבעיה היא בנפשות הפועלות אתמול...

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    אני לא בן 18 שיש לו כל היום לשבת מול המשחק ולשחק. אם אני מארגן משחק פעם בשבוע, הכוונה שלי היא להנות, לא לאכול קש כי מישהו החליט שבא לו לסתלבט עלי.
    חבל, כל המטרה היה לארגן משחק קטן בלי יותר מדי חוקים, כנראה שאין ברירה אלא לחזור למתכונת של עשרות חוקים והגבלות.
    מוזר, בסשנים בשבוע שעבר זו לא הייתה בעיה, כולל כשנכנסו אנשים לא מוכרים לשרת. אולי הבעיה היא בנפשות הפועלות אתמול...
    אתה יודע מה אני לא יכנס יותר לשחק איתך סבבה? אתה פשוט בנאדם בכיין וזה מה שיש לי להגיד לך שאלתי אם אפשר לשחק סנייפר אמרתה כן אז אין לך זכות להגיד שאני לא בסדר ....

אם הייתה אומר לי ששאלתי לא יוני משחקים רק אסולט לא הייתי לוקח סנייפר וכולם עדים לזה ששאלתי אותך אם אפשר ויגידו שלא ואתה אמרתה אין לי בעיה אז בחייאת אורן תעשה לי טובה.
    נערך לאחרונה על ידי skullface12; 08.05.2012 בשעה 16:46.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    יאללה יאללה שתי כוסיות בכייניות יש לכם בעיות בינכם תפתרו אותם בשרת CLUB!
    היום אני מקוה לראות אותכם בשרת כולל אותך יוני ונשחק לפי החוקים ששיחקנו אתמול אבל לא כובשים את C.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    בתכלס ^^
    אפשר לחשוב שאנשים עומדים בתור לשרת. צריכים כל חייל כשיר

נראה לי שעם כל כך קצת שחקנים לא צריך להיות מסובך מדי להגיע להבנות על איך, מה וכמה, ולהמשיך לשחק בכיף

הצטרף בתאריך
    29.11.2007

הרשמה