תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    היום בבוקר שיחקתי עם חברים בקלאב של הAim_maps .
    היה כיף והיה הרבה צחוקים ירדנו אחד על השני עשינו שטויות ובקיצור היה ממש כיף. לאחר מכן לפתע קיבלתי קיק מהסרבר״you have been banned from sClient www.sClient.net"
    לא האמנתי חשבתי סתם נפל sc או הקלאבים ניסיתי להכנס שוב אותה הודעה.. אחר כך חברים שלי רושמים לי שזה רושם שקיבלתי באן.. נכנסתי לאתר וראיתי את עצמי עם תמונה שכתוב עליה shame on you ובסיבה כתוב Leis.exe אין לי מושג מזה וגם אין לי שום ציט על המחשב ולא השתמשתי בציטים כמובן..
    אחר כך חברים אמרו לי שLeis זה אימבוט עשיתי חיפוש במשחב Leis אולי זה איזה וירוס או איכשהו הגיע לי למחשב וזה לא מצא כלום.. רוב הסיכוים לפי דעתי שזאת טעות במערכת, לא שחקתי עם ציטים, ולנסות לעבור את סקליינט זה פשוט מגוחך כי זה תופס הכל.. אני לא יודע מה לעשות עכשיו כי בלי סקליינט cs לא שווה כלום כי אז יהיה ציטרים..
    מה אני יכול לעשות עכשיו? עם זה טעות מערכת הם יכולים להוריד את זה? לאן אני יכול לפנות? עם מילא הייתי משתמש בציטים הייתי אומר תפסו אותי יאללה gg cs אבל זה סתם באן טעות ואני לא רוצה לפרוש=[
    http://www.sclient.net/main.php?syst...show&ID=235466

הצטרף בתאריך
    07.06.2008
    במקרה הזה יש לך 4 אופציות:
    1)לשלוח מכתב לסקליינט ולקוות שייבדקו את העניין לעומק - מה שלא נראה לי שיקרה.
    2)לקנות חנינה ולחכות חודשיים.
    4)לקנות הארדיסק וסטים חדשים.
    נערך לאחרונה על ידי MastuL; 07.05.2012 בשעה 15:24.

הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    נכתב במקור על ידי wapz
    במקרה הזה יש לך 4 אופציות:
    1)לשלוח מכתב לסקליינט ולקוות שייבדקו את העניין לעומק - מה שלא נראה לי שיקרה.
    2)לקנות חנינה ולחכות חודשיים.
    3)לנסות להשיג sC spoofer אבל להסתכן בהארכת הבאן.
    4)לקנות הארדיסק וסטים חדשים.
    1) asiti
    2) hasmu ezli sihot lehul ve paycall ze le hul ve en li gam kesef ahshav lavi le haver she yase bimkomi..
    3)no
    4)no money no honey

הצטרף בתאריך
    03.05.2009
    עיר
    שוהם
    זה סבתא באה בלילה הורידה ציטים ואז לא עבד לה חטפה באסה מחקה מהמחשב תציטים אבל לסבתות אין ניסיון במחיקת "פירורים" כי סבתות יודעות רק איך מכינים עוגיות.. מבין?

הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    נכתב במקור על ידי _xunler
    זה סבתא באה בלילה הורידה ציטים ואז לא עבד לה חטפה באסה מחקה מהמחשב תציטים אבל לסבתות אין ניסיון במחיקת "פירורים" כי סבתות יודעות רק איך מכינים עוגיות.. מבין?
    gever yofi.
    ata roze uga tagid?
    chiter im score 30/50 ve kol mi she sihek iti hayom baboker raa she ani lo chiter ve ze stam ban hu asa snap ki meshamem lo ve hu raza she iru she yaradeti alav ve ani yekabel ban al klalot lamrot she ze haya helek me ha zhokim

הצטרף בתאריך
    23.12.2011
    אכלת אותה!

הצטרף בתאריך
    19.12.2011
    עיר
    קריית גת
    חלאס לכתוב באנגלית יחופר

הצטרף בתאריך
    24.08.2011
    עיר
    Gdrea
    GG 4 אחי טוב xD

הצטרף בתאריך
    14.04.2012
    גם לי היה דבר כזה.. באן על צ'יטים ולא מצאתי כלום.
    אין עם מי לדבר - מחכים שנה..

הצטרף בתאריך
    03.03.2011
    עיר
    מגדל העמק
    busted
    daninho

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    תל אביב

הצטרף בתאריך
    22.12.2011
    עיר
    רחובות
    איזה פיפי /:

סורי בשבילך
    אני מקווה מאד שצוות CS יקבל את המכתב ויוריד לך את הבאן
    HλLF-LIFE 2: DM || Counter-Strike 1.6 || CS: Source || CS:GO || Spiral Knights || SFxTekken

מנהל גאטרים CS 1.6 לשעבר

הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    יש מצב זה מלפני שנה וחצי כשעוד לא היה לי מקורי ולא sc שיחקנו עם חבר הוא בא אליי עשינו כאילו LAN ביחד עם בוטים ושמנו איזה ציט שהוא הביא ועשינו צחוקים ומאז זה אותו מחשב אבל זה לא הגיוני כי גם עם יש איזה שאריות ואולי זה בגלל זה...איך שקיבלתי תמקורי העפתי את כל הציטים מהמחשב פחדתי ממש על הסטים אמרו לי על כל דבר קטן שם יכולים לאכול באן.. אני משחק כבר שנה עם sc ומקורי ואין לי שום ציט על המחשב ופתאום עכשיו באן זה לא הגיוני..
    חברים אמרו לי שאני צריך לעשות סריקה למחשב ולהביא להם צילום של מה שזה סרק..
    משהו כזה.. זה קשור???*

הצטרף בתאריך
    01.02.2012
    חחחחחח גם אני קיבלתי באן על LEIS ואני גם לא ידעתי מה זה וגם לי אמרו זה אימבוט וגם אני לא מצאתי את זה על המחשב, אבל, יש לי שאלה, יש לך במקרה HLAE על המחשב?

הצטרף בתאריך
    07.05.2012
    נכתב במקור על ידי TAMAZZ
    חחחחחח גם אני קיבלתי באן על LEIS ואני גם לא ידעתי מה זה וגם לי אמרו זה אימבוט וגם אני לא מצאתי את זה על המחשב, אבל, יש לי שאלה, יש לך במקרה HLAE על המחשב?
    לא יודע למה?
    מזה בכלל תוכנה לעריכת פראגים?

הצטרף בתאריך
    01.02.2012
    נכתב במקור על ידי mo-kun
    לא יודע למה?
    מזה בכלל תוכנה לעריכת פראגים?
    כן פשוט לי היה אותה ונכנסתי אליה אבל לא לסרבר אלא לדמו ולא היה לי חוץ מהHLAE כלום על המחשב, בקיצור כשהשתמשתי בHLAE הSC היה דולק אבל יש מחשב חדש אז לא נורא אבל כנראה זה איזה באג במערכת או לא יודע מה...

הצטרף בתאריך
    21.05.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי _xunler
    rofl

הרשמה