תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    ההשקה הרשמית אמנם צפויה רק ב-10/5 אבל אתר TweakTown, שלא ידוע באהבתו הרבה ל-NVIDIA, הצליח לשים את ידיו על הכרטיס ולפרסם סקירה ראשונית.
    http://www.tweaktown.com/articles/47...iew/index.html

במידה שה-benchmarks שפורסמו מדוייקים נראה של-NVIDIA יש עוד סוס מנצח. אם הכרטיס יתומחר במחיר שמתחרה ב-7950 ($400) זה עלול להכניס את AMD לתסבוכת רצינית.

עוד נתונים ממשתמש שקיבל את הכרטיס בטעות מוקדם מדי:
    http://www.overclock.net/t/1253432/g...rsion-hands-on

הולך להיות מעניין

הצטרף בתאריך
    06.12.2010
    כל כך הרבה כרטיסים וכל כך קצת כסף :<

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    תודה על המידע.
    ד"א- מהנסיון שלי היום עם ה-680 הכרטיס הזה פשוט הלמבורגיני של הכרטיסי מסך, אני מריץ איתו
    BF3 הכל על ULTRA ובהגדרות הכי גבוהות שרק אפשר על 1920X1080 והכרטיס הזה אפילו לא עושה אפצ'י.

וה-"GPU BOOST" החדשני והמהפכני של NVIDIA פשוט תענוג לראות אותו בפעולה...
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    06.12.2010
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    תודה על המידע.
    ד"א- מהנסיון שלי היום עם ה-680 הכרטיס הזה פשוט הלמבורגיני של הכרטיסי מסך, אני מריץ איתו
    BF3 הכל על ULTRA ובהגדרות הכי גבוהות שרק אפשר על 1920X1080 והכרטיס הזה אפילו לא עושה אפצ'י.

וה-"GPU BOOST" החדשני והמהפכני של NVIDIA פשוט תענוג לראות אותו בפעולה...
    כמה FPS בערך? ^^

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי jossefoN
    כמה FPS בערך? ^^
    70-80

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    70-80
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    כרטיס מרשים מאוד, קצת מאכזב שTweakTown לא בדקו את המשחק עם CR, CR2 ועם BF3, אבל אני מניח שגם הבנצ'ים האלה יגיעו ב-10 במאי.

מה שבטוח, גם בסיבוב הזה NV יצאו עם היד על העליונה
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    07.09.2010
    אין ספק ש- NVIDIA עכשיו הכי טובים.
    לי אמנם יש עוד הרבה זמן עד שאני ישדרג (יש לי 2 כרטיסי 6970) אבל בשידרוג הבא שלי אני בטוח יילך על NVIDIA, לפי כל מבחני הביצועים הכרטיסים שלהם טובים יותר וצורכים פחות חשמל.

ולזה שמריץ את BF3- המשחק רץ ככה גם בשרתים של 64 שחקנים? כי אצלי הוא גם טס בקו אופ ובסינגל (הכל אולטרא, רזולוצייה 1920X1200)... אבל באונליין ברגע שיש שרת מלא של 64 שחקנים זה יורד מ-60 FPS ל-50 מדי פעם, לפעמים אפילו מתחת ל-50. (אני מפעיל את ה- VSYNC)
    נערך לאחרונה על ידי Sudden_Hitman; 08.05.2012 בשעה 02:12.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי Sudden_Hitman
    אין ספק ש- NVIDIA עכשיו הכי טובים.
    לי אמנם יש עוד הרבה זמן עד שאני ישדרג (יש לי 2 כרטיסי 6970) אבל בשידרוג הבא שלי אני בטוח יילך על NVIDIA, לפי כל מבחני הביצועים הכרטיסים שלהם טובים יותר וצורכים פחות חשמל.

ולזה שמריץ את BF3- המשחק רץ ככה גם בשרתים של 64 שחקנים? כי אצלי הוא גם טס בקו אופ ובסינגל (הכל אולטרא, רזולוצייה 1920X1200)... אבל באונליין ברגע שיש שרת מלא של 64 שחקנים זה יורד מ-60 FPS ל-50 מדי פעם, לפעמים אפילו מתחת ל-50. (אני מפעיל את ה- VSYNC)
    הייתי ממליץ לכבות את הVsync, חבל לבזבז את הכוח של הכרטיס שלך רק בשביל לנעול את הFPS ב-60 פריימים ולהרגיש יותר כל נפילה שאתה תחווה.

אם הכרטיס שלך מסוגל ליותר מ-60 פריימים, חבל לקבע אותו...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    מצד שני אם לכבות את ה -Vsync התמונה יוצאת "קטוע" ולא ממש אסטטית.
    בנוסף היתי ממליץ להוריד את ה - AA שידוע כאוכל ה - FPS הענקי, אם אני לא טועה - אפילו הרבה יותר מ - Vsync פעיל.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    מומלץ אפילו להוריד מלוטרה לגבוה\בינוני.
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    מצד שני אם לכבות את ה -Vsync התמונה יוצאת "קטוע" ולא ממש אסטטית.
    בנוסף היתי ממליץ להוריד את ה - AA שידוע כאוכל ה - FPS הענקי, אם אני לא טועה - אפילו הרבה יותר מ - Vsync פעיל.
    +1

רצוי לכבות את הAnti Aliasing Deffered (זה שמגיע בהגדרות של 2X,4X...)
    ולהפעיל רק את הAnti Aliasing Post.

הDEFFERED צורך הרבה מאוד משאבים מכרטיס המסך ולכן גורם לפגיעה של עד ל-20 פריימים בקצב הFPS (ז"א שבמקום 100FPS לדוגמה תשחק רק על 80FPS).

הPOST הוא AA שהמקור שלו הוא בעיקר מהתכנה ופחות מהחומרה ולכן הוא לא גורם לנפילה בקצב הפריימים, בנוסף, לשניהם יש את אותה ההשפעה, המשחק נראה אותו דבר אבל ההבדל הוא בכמות הפריימים המתקבלת.
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    09.01.2010
    לא יודע מה איתכם, אבל אני עם HD6950 2GB מריץ את המשחק על ULTRA ו1920X1080 בצורה מאוד מאוד חלקה.
    בכל שרת ובכל מוד.

לפי FRAPS אני על FPS של משהו כמו 45~55 בשרת של 64 אנשים.(עם VSYNC)

ככה שהעניין של לקנות כרטיס מסך כמה שיותר טוב הוא דיי סתמי.
    נערך לאחרונה על ידי Anadrol; 09.05.2012 בשעה 17:59.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי Anadrol
    לא יודע מה איתכם, אבל אני עם HD6950 2GB מריץ את המשחק על ULTRA ו1920X1080 בצורה מאוד מאוד חלקה.
    בכל שרת ובכל מוד.

לפי FRAPS אני על FPS של משהו כמו 45~55 בשרת של 64 אנשים.(עם VSYNC)

ככה שהעניין של לקנות כרטיס מסך כמה שיותר טוב הוא דיי סתמי.
    דווקא לא, כל אחד תופס FPS בצורה שונה, ולהרבה מאיתנו יש דרישות שונות מהמחשב שלהם בכל מה שנוגע לתפוקת FPS.

אני לדוגמה מוריד בכוונה את הגדרות המשחק לHigh כדי שאני אוכל ליהנות מטווח בטיחות של FPS בין 80-100, ככה אני מבטיח לעצמי שלא משנה מה יקרה אם תהיה נפילה בFPS היא לא תהיה עד מתחת ל-60 ואני לא ארגיש אותה, זה חשוב לי בתור שחקן שמכוון לביצועים וכזה שמכיר היטב את ההרגשה לשחק עם 30FPS ומטה באופן קבוע.

הכרטיסים של ימינו כולם עוצמתיים מאוד ויכולים לעשות את העבודה, אבל כמו תמיד יש כאלה שעושים אותה יותר טוב ותמיד יהיו אנשים שיחפשו את הביצועים המטורפים שהמפלצות כמו ה-690 מספקות.
    הכל עניין של אם אתה חושב שאתה צריך את זה או לא.
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    בוקר טוב, מה שלומכם?

כשמסתכלים על הכרטיס הזה מבחינת ביצועים/עלות - הוא פשוט אדיר!

הנה מה שזוג (ואפילו שילוש) כרטיסים כאלו מסוגלים לעשות ברזולוציה שהופכת להיות יותר-ויותר פופולארית (1920x1080) בבאטלפילד 3, כשכל יתר האופציות ב Ultra.

שימו לב שכל המספרים שם הם ממוצעים.. ונלקחו מתוך הסינגל פלייר (כלומר במולטי אפשר לצפות ירידה של 25% נוספים, לפחות).

שמוליק

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Quantum Systems
    בוקר טוב, מה שלומכם?

כשמסתכלים על הכרטיס הזה מבחינת ביצועים/עלות - הוא פשוט אדיר!

הנה מה שזוג (ואפילו שילוש) כרטיסים כאלו מסוגלים לעשות ברזולוציה שהופכת להיות יותר-ויותר פופולארית (1920x1080) בבאטלפילד 3, כשכל יתר האופציות ב Ultra.

שימו לב שכל המספרים שם הם ממוצעים.. ונלקחו מתוך הסינגל פלייר (כלומר במולטי אפשר לצפות ירידה של 25% נוספים, לפחות).

שמוליק
    מהלך קצת מוזר מצד NV אלא אם הם הולכים להאיץ קצת את ה-680 במידה שזה אפשרי (זה כנראה מה ש-AMD הולכים לעשות עם ה-7970) או להוריד את המחיר שלו. אחרת לא ברור למה שמישהו ישלם פרמיה של $100 על תוספת זניחה בביצועים.

כל זה כמובן תיאורתי מכיוון שכמעט לא ניתן להשיג אף אחד מהכרטיסים החדשים שלהם.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי RazY
    לא ברור למה שמישהו ישלם פרמיה של $100 על תוספת זניחה בביצועים.

כל זה כמובן תיאורתי מכיוון שכמעט לא ניתן להשיג אף אחד מהכרטיסים החדשים שלהם.
    אצלנו נושא הזמינות אינו חריף כבאירופה/ארה"ב.

התמחור של NVIDIA הגיוני מאוד לאור העובדה שהוא "מתחרה" עם ה 7970, כשה 5-10% ביצועים שבקצה העליון תמיד יעלו 15-25% יותר.. זה לא חדש.

מי שצריכה לחשוב על תמחור מחדש ומהר זו דווקא AMD, גם בזירת ה 7970 וכעת על אחת כמה וכמה בזו של ה 7950.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Quantum Systems
    אצלנו נושא הזמינות אינו חריף כבאירופה/ארה"ב.

והתמחור של NVIDIA הגיוני מאוד לאור העובדה שהוא "מתחרה" עם ה 7970..
    מי שצריכה לחשוב על תמחור מחדש ומהר זו דווקא AMD, גם בזירת ה 7970 וכעת על אחת כמה וכמה בזו של ה 7950.
    טוב נו, קצת קשה להשות את גודל השוק וכוח הקניה של הצרכן הישראלי הממוצע לאירופאי/אמריקאי. גם המחירים כאן כרגיל גבוהים יותר, ולפעמים בלי קשר למחיר הרשמי. למשל למרות ירידת המחירים של כרטיסי AMD עדיין קשה לראות אותה בביצה המקומית.

בכל מקרה מה שאני התכוונתי הוא להבחנה בין הסדרות של NV. היא היתה הרבה יותר ברורה ב-5xx. אני לא ממש רואה סיבה הגיונית ללכת על ה-GTX 680. במיוחד כשהיצרניות הולכות להוציא כרטיסים כמו זה, שבתוספת של $20 בלבד מאפשרים ביצועים טובים יותר מאלה של ה-680

AMD בטוח מגרדים עכשיו את הפדחת, אבל מבחינת זמינות הם עדיין יכולים לספק את הביקוש הרבה יותר מהר מאשר NV. מה שקורה בפועל הוא שלא ניתן כמעט למצוא כרטיסי NV במחירים הרשמיים.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי RazY
    טוב נו, קצת קשה להשות את גודל השוק וכוח הקניה של הצרכן הישראלי הממוצע לאירופאי/אמריקאי. גם המחירים כאן כרגיל גבוהים יותר, ולפעמים בלי קשר למחיר הרשמי. למשל למרות ירידת המחירים של כרטיסי AMD עדיין קשה לראות אותה בביצה המקומית.

בכל מקרה מה שאני התכוונתי הוא להבחנה בין הסדרות של NV. היא היתה הרבה יותר ברורה ב-5xx. אני לא ממש רואה סיבה הגיונית ללכת על ה-GTX 680. במיוחד כשהיצרניות הולכות להוציא כרטיסים כמו זה, שבתוספת של $20 בלבד מאפשרים ביצועים טובים יותר מאלה של ה-680

AMD בטוח מגרדים עכשיו את הפדחת, אבל מבחינת זמינות הם עדיין יכולים לספק את הביקוש הרבה יותר מהר מאשר NV. מה שקורה בפועל הוא שלא ניתן כמעט למצוא כרטיסי NV במחירים הרשמיים.
    הגיוני שתתקשה למצוא את הכרטיסים, הביקוש עכשיו כשהכרטיסים בדיוק יצאו מהמפעל עולה על ההיצע אבל זה יתאזן בעוד מספר חודשים אני משער.

בכל מקרה מה שאתה אומר לגבי כרטיסים "נחותים" עם ביצועים טובים יותר נכון חלקית, ההבדל בביצועים בין ה-670 ל-680 יחסית להבדל במחיר יכול להיראות כלא משתלם, בסדרת 5XX היה מקרה זהה עם ה-560TI וה-570, כאשר ההפרש בביצועים היה ממש קטן ועם זאת התוספת בשביל הכרטיס החזק יותר בהחלט הקלה עוד קצת על הכיס.

אני מניח שבקרוב נתחיל לראות הרבה כרטיסים חזקים ומתקדמים יותר מגרסאות הReference של NV ואז תהיה הצדקה לקנות את הכרטיסים החזקים יותר בתמורה לתוספת מסוימת.
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי MPTG
    ...כאשר ההפרש בביצועים היה ממש קטן ועם זאת התוספת בשביל הכרטיס החזק יותר בהחלט הקלה עוד קצת על הכיס.

נכתב במקור על ידי MPTG
    אני מניח שבקרוב נתחיל לראות הרבה כרטיסים חזקים ומתקדמים יותר מגרסאות הReference של NV ואז תהיה הצדקה לקנות את הכרטיסים החזקים יותר בתמורה לתוספת מסוימת.
    כולם כבר הושקו:
    ASUS - 1 / 2 - פתרון הקירור מתוכנן פיזית בצורה לקוייה מבחינת מידות לבעלי מארזים לא רחבים במיוחד:
    ה HeatPipes העליונים יותר מידי בולטים. עד כדי כך שלאלו בעלי מאווררים בדלת המארז תהיה בעיה להכיל אותם עם המאוורר.
    בחרו שלא להוציא GTX 670 בגרסת רפרנס.
    שני הדגמים לא קיימים בארץ אך יש יבואן.

GAINWARD - פתרון הקירור מתוכנן בצורה סבירה לאלו המעוניינים לבצע SLI, שכן מדובר על סתימת 2.5 חריצי הרחבה.
    הדגם לא קיים בארץ אך יש יבואן.

GALAXY - פתרון הקירור מתוכנן בצורה מעולה.

GIGABYTE - פתרון הקירור מתוכנן בצורה מעולה. עד כדי כך שהם בחרו שלא להוציא GTX 670 בגרסת רפרנס.
    הדגם קיים בארץ.

PALIT - פתרון הקירור מתוכנן פיזית בצורה סבירה לאלו המעוניינים לבצע SLI, שכן מדובר על סתימת 2.5 חריצי הרחבה, אך בצורה גרועה כשמסתכלים על ביצועיו מבחינת "שקט" אל מול הרפרנס.

ZOTAC - פתרון הקירור מתוכנן בצורה גרועה לאלו המעוניינים לבצע SLI, שכן מדובר על סתימת 3 חריצי הרחבה ומצריך השקעה בלוח-אם יקר משמעותית.
    בנוסף, כמו ב ASUS ואפילו גרוע מכך, ה HeatPipes העליונים יותר מידי בולטים.. אבל ממש!

היוצאת מן הכלל - EVGA:
    נרדמו שם הפעם בשמירה ודבקו בגרסת רפרנס בלבד, אפילו בווריאצייה עם 4GB זיכרון..

שמוליק
    נערך לאחרונה על ידי Roughneck2-0; 11.05.2012 בשעה 14:15.

הרשמה