תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    23.06.2009
    עיר
    בת-חפר
    אפשר לבטל את הפרי אורדר?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    חבל שאתה רוצה....
    אבל תנסה לבדוק פה: http://support.guildwars2.com/

Live like there is no tommrow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    נכתב במקור על ידי Lith
    אפשר לבטל את הפרי אורדר?
    אפשר לדעת למה?
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2009
    עיר
    בת-חפר
    נכתב במקור על ידי Mr. nUxX
    אפשר לדעת למה?
    כי אני מעדיף את המשחק המלא שהוא יצא אני יקנה שוב פשוט אם אני ישחק עכשיו בבטאות אני יודע שאני ישתעמם אחר כך אני מעדיף לקנות את זה אחר כך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2009
    עיר
    בת-חפר
    נכתב במקור על ידי Kato
    חבל שאתה רוצה....
    אבל תנסה לבדוק פה: http://support.guildwars2.com/
    אין שם איך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    אי אפשר... אם אני לא טועה כשאתה קונה אתה צריך לחתום על הסכם, שם רשום שאין החזרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי Lith
    כי אני מעדיף את המשחק המלא שהוא יצא אני יקנה שוב פשוט אם אני ישחק עכשיו בבטאות אני יודע שאני ישתעמם אחר כך אני מעדיף לקנות את זה אחר כך
    LITH אתה יודע שהמשחק יעלה יותר כשהוא יצא כן?
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    נכתב במקור על ידי Lafa
    LITH אתה יודע שהמשחק יעלה יותר כשהוא יצא כן?
    זה לא נכון בכלל. PRE-ORDER של משחק הינה העלות הכי גבוהה (אלא אם כן פורסם אחרת), כיוון שהדבר נועד להתחיל לכסות את העלויות של הפיתוח. אם כבר הערך של המשחק ירד אחרי חודש וקצת.

"Had to be me, someone else might have gotten it wrong"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2009
    עיר
    בת-חפר
    נכתב במקור על ידי sawyer
    אי אפשר... אם אני לא טועה כשאתה קונה אתה צריך לחתום על הסכם, שם רשום שאין החזרות.
    בדוק?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2008
    נכתב במקור על ידי Lith
    אז פשוט אל תשחק בבטא... זה כל כך טיפשי לבט לבשביל לא לשחק בבטא.. אף אחד לא מכריח אותך לשחק עכשיו...
    בברכה,
    גיא ציפורי

מנהל פורום Guild Wars

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2009
    עיר
    בת-חפר
    נכתב במקור על ידי NexTime
    אז פשוט אל תשחק בבטא... זה כל כך טיפשי לבט לבשביל לא לשחק בבטא.. אף אחד לא מכריח אותך לשחק עכשיו...
    עזוב אותך שאלתי שאלה פשוטה אפשר לעשות ביטול כן או לא?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    נכתב במקור על ידי Lith
    בדוק?
    כן...

http://www.guildwars2.com/en/legal/g...agreement.html

4b

YOU ALSO ACKNOWLEDGE THAT NCSOFT HAS NO OBLIGATION TO REFUND ANY PAYMENTS, IN WHOLE OR IN PART, RELATED TO AN ACCOUNT WHETHER OR NOT SUCH PAYMENTS WERE MADE OR AUTHORIZED BY YOU, FOR ANY REASON WHATSOEVER, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO INTERRUPTION OR UNAVAILABILITY OF SERVICE (SEE ALSO SECTION 10). YOU ACKNOWLEDGE, AND FURTHER AGREE, THAT NCSOFT MAY, IN ITS SOLE AND ABSOLUTE DISCRETION, TERMINATE UNDER THE PROVISIONS OF SECTION 3(c) ANY ACCOUNT RELATED TO ANY ATTEMPT TO OBTAIN A REFUND OF ANY PAYMENTS, WHETHER SUCH ATTEMPTS ARE MADE BY CONTACTING AN ISSUER OF CREDIT CARDS OR OTHERWISE, AND THAT NCSOFT MAY TAKE ANY OTHER ACTION IT DEEMS APPROPRIATE UNDER THE CIRCUMSTANCES, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO RECOURSE BY WAY OF ANY COLLECTION AGENCY AND/OR CREDIT REPORTING AGENCY WHEN A REFUND HAS BEEN OBTAINED WITHOUT SIGNED WRITTEN CONSENT FROM A LEGALLY AUTHORIZED REPRESENTATIVE OF NCSOFT.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    פתח משתמש ותן לי לשחק בבטא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    נכתב במקור על ידי sawyer
    כן...

http://www.guildwars2.com/en/legal/g...agreement.html

4b

YOU ALSO ACKNOWLEDGE THAT NCSOFT HAS NO OBLIGATION TO REFUND ANY PAYMENTS, IN WHOLE OR IN PART, RELATED TO AN ACCOUNT WHETHER OR NOT SUCH PAYMENTS WERE MADE OR AUTHORIZED BY YOU, FOR ANY REASON WHATSOEVER, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO INTERRUPTION OR UNAVAILABILITY OF SERVICE (SEE ALSO SECTION 10). YOU ACKNOWLEDGE, AND FURTHER AGREE, THAT NCSOFT MAY, IN ITS SOLE AND ABSOLUTE DISCRETION, TERMINATE UNDER THE PROVISIONS OF SECTION 3(c) ANY ACCOUNT RELATED TO ANY ATTEMPT TO OBTAIN A REFUND OF ANY PAYMENTS, WHETHER SUCH ATTEMPTS ARE MADE BY CONTACTING AN ISSUER OF CREDIT CARDS OR OTHERWISE, AND THAT NCSOFT MAY TAKE ANY OTHER ACTION IT DEEMS APPROPRIATE UNDER THE CIRCUMSTANCES, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO RECOURSE BY WAY OF ANY COLLECTION AGENCY AND/OR CREDIT REPORTING AGENCY WHEN A REFUND HAS BEEN OBTAINED WITHOUT SIGNED WRITTEN CONSENT FROM A LEGALLY AUTHORIZED REPRESENTATIVE OF NCSOFT.
    HAS NO OBLIGATION אומר שהם לא חייבים, אבל זה לא אומר שהם לא יכולים אף פעם. כנראה שצריך לשכנע אותם בשביל זה.

"Had to be me, someone else might have gotten it wrong"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Lith
    אם אתה רוצה לחכות להנחה (יכול לקחת הרבה זמן), לך על זה. אם תקנה בסוף בלי הנחה, עדיף להישאר עם ההזמנה מראש כי מעבר לכניסה לבטא אתה מקבל גם כניסה למשחק שלושה ימים לפני היציאה של המשחק לשוק. זאת דעתי, לפחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2009
    עיר
    בת-חפר
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    אם אתה רוצה לחכות להנחה (יכול לקחת הרבה זמן), לך על זה. אם תקנה בסוף בלי הנחה, עדיף להישאר עם ההזמנה מראש כי מעבר לכניסה לבטא אתה מקבל גם כניסה למשחק שלושה ימים לפני היציאה של המשחק לשוק. זאת דעתי, לפחות.
    שמע זה בסה"כ 3 ימים לפני אתה נכנס זה לא שאתה מקבל איזה משהו מיוחד. אבל זה לא משנה כבר כי אני לא יכול לבטל ואני גם לא מצטער שאני קניתי.

שתף ב-Google+

הרשמה