תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    תשמעו , אולי אפשר להעביר יום אחד של אימוני בכלי רכב כבדים , ו כן כן אני יודע שאנחנו קלאן INF אבל אי אפשר כל הזמן רק רגלים רגלים רגלים , זה בכל משחק ו המשחק נוצר כדיי שאנשים יהנו אז בואו ננסה לפחות לשלוט בכל הכלים במשחק הזה

הצטרף בתאריך
    01.04.2010
    עיר
    RAMAT GAN
    אפשר, אל תשכח טיל כתף אחד מחירניק שמתחבא על גג משאיר רק עשן וחתיכות מתכת מכלי הרכב שאתה מדבר עליהם
    בברכה מנהל קהילת PROJECT REALITY.

הצטרף בתאריך
    25.10.2010
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי xXxMnDxXx
    אפשר, אל תשכח טיל כתף אחד מחירניק שמתחבא על גג משאיר רק עשן וחתיכות מתכת מכלי הרכב שאתה מדבר עליהם
    אל תשכח שהרכבים שהוא מדבר עליהם יכולים לגרום לאתו חירניק להפוך מחתיכה אחת ל1522 חתיכות
    One shoot,One kill-No luck just skill.

הצטרף בתאריך
    04.06.2008
    נכתב במקור על ידי Reconnaissance..
    אל תשכח שהרכבים שהוא מדבר עליהם יכולים לגרום לאתו חירניק להפוך מחתיכה אחת ל1522 חתיכות
    *1523...<_<
    יובל, מנהל קהילת Project Reality.

רב סרן
    נפתח שרת ישראלי לPR לחצו כאן לעוד פרטים.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    נו באמת אני טס עם CHINOK וחוטף שלוש טילים ועדיין טס (למרות שאם הם פוגעים במנוע ... פחחחח ) אבל עדיין בוא נראה אותך פוגע עם EYREX בCOBRA שטס בגובה 650 במהירות שלוש מאות

הצטרף בתאריך
    14.09.2010
    עיר
    כפר הס
    לזה יש AA... וגם APC (אם יודעים להשתמש בו)

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    נכתב במקור על ידי CrazyHotMilf
    נו באמת אני טס עם CHINOK וחוטף שלוש טילים ועדיין טס (למרות שאם הם פוגעים במנוע ... פחחחח ) אבל עדיין בוא נראה אותך פוגע עם EYREX בCOBRA שטס בגובה 650 במהירות שלוש מאות
    לפגוע בCOBRA? זה אחד הקלים ביקר עם הטייס טס בסגנון הישן ולא החדש.
    ועם כבר בנושא של קלים כבדים אני יגיד את האמת שלי ועל תעלבו פה,בנתיים מה שראיתי זה שכמעט רובכם לא יודעים להישתמש בהם(לא כולם כמובן שיש כלו שראיתי כבר שיודעים להישתמש למשל כמו בר אבל עדיין יש הרבה)

וכשה אני אומר להישתמש אני לא מתכון לזוז וזה אני מתכון לאיזה טקטיקות משחק צריך בכל מפה עם אותו כלי.

ולפי דעתי עד שאני,מאיר,או יובל לא נראה את אותם ביצועים כי סוג של טסט לאותו כלי רכב,אני חושב שאתם לא צריך להישתמש בהם בתדירות גובה.

הרשמה