תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    07.12.2010
    היי לכם, אני לא שיחקתי ב GW הראשון, ואני לא מכיר את המשחק, ורציתי לשאול אם המשחק הוא קל להבנה, פשוט או מסובך כמו משחקים אחרים שדורשים קורדינציה של טייס בשביל לשלוט על כל הסקילים בבת אחת, והאם המשחק הוא בסגנון Grinding כמו רבים אחרים?

מתלבט אם לקנות או לא פשוט :]

תודה לעוזרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    נכתב במקור על ידי RamBoRaideR
    היי לכם, אני לא שיחקתי ב GW הראשון, ואני לא מכיר את המשחק, ורציתי לשאול אם המשחק הוא קל להבנה, פשוט או מסובך כמו משחקים אחרים שדורשים קורדינציה של טייס בשביל לשלוט על כל הסקילים בבת אחת, והאם המשחק הוא בסגנון Grinding כמו רבים אחרים?

מתלבט אם לקנות או לא פשוט :]

תודה לעוזרים.
    אתחיל עם עניין ה-grinding...........
    Anet רצו כמה שיותר תהתרחק מההרגל המזוויע הזה!!!! הם רצו להתרחק מההרגל הכללי של Wait to Have Fun, כלומר שכל מה שנאלצת לחכות בשבילו במשחקים אחרים בשביל שתוכל להנות אחר כך, מבוטל כאן כלומר שאתה לא צריך לחכות בשביל למצוא לפארטי שלך מרפא (כי פשוט אין דבר כזה פה ) לא תצטרך סתם להלח מול מפלצות, תמיד משימה תציג את עצמה בשבילך כדי שתוכל לעשות אותה ולקבל עליה EXP, כל מה שיש במשחק הזה, תוכנן בשביל לגרום לך להנות.
    בקשר להבנה שלו.... אני לא חושב שהיא קלה
    יש יחסית הרבה אספקטים שצריך לדעת לגבי הסקילים.... אבל זה דיי פשוט ברגע שאתה מבין את זה.
    ניראה לי הסרטונים האלה יכולים לעזור:
    מערכת הקרבות:

מערכת עליית הרמות:

המשחק מאוד מהנה, שיחקתי בבטא.... פשוט מעולה!! המשחק הכי טוב שהיה בכל הזמנים!
    נערך לאחרונה על ידי alon116; 04.05.2012 בשעה 17:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    וזה למה יש לי את אלון כעוזר שלי
    מקוה לראות אותך איתנו!
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    בתור אחד שלא שיחק MMO מעולם, המשחק לא קשה להבנה יותר מדי. עדיין צריך קצת השקעה כדי להבין מה הולך לשם, וללמוד איך לשלוט על הסקילים (לא צריך קורדינציה של טייס, אבל צריך קורדינציה... )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    נכתב במקור על ידי alon116
    אתחיל עם עניין ה-grinding...........
    Anet רצו כמה שיותר תהתרחק מההרגל המזוויע הזה!!!! הם רצו להתרחק מההרגל הכללי של Wait to Have Fun, כלומר שכל מה שנאלצת לחכות בשבילו במשחקים אחרים בשביל שתוכל להנות אחר כך, מבוטל כאן כלומר שאתה לא צריך לחכות בשביל למצוא לפארטי שלך מרפא (כי פשוט אין דבר כזה פה ) לא תצטרך סתם להלח מול מפלצות, תמיד משימה תציג את עצמה בשבילך כדי שתוכל לעשות אותה ולקבל עליה EXP, כל מה שיש במשחק הזה, תוכנן בשביל לגרום לך להנות.
    בקשר להבנה שלו.... אני לא חושב שהיא קלה
    יש יחסית הרבה אספקטים שצריך לדעת לגבי הסקילים.... אבל זה דיי פשוט ברגע שאתה מבין את זה.
    ניראה לי הסרטונים האלה יכולים לעזור:
    מערכת הקרבות:

מערכת עליית הרמות:

המשחק מאוד מהנה, שיחקתי בבטא.... פשוט מעולה!! המשחק הכי טוב שהיה בכל הזמנים!
    אני שונא אותך אתה יודע?
    כל הזמן אני בא להגיב אבל לעעע אלון כבר הגיב אם מדריך מושקע.
    "Risen from life,Risen to death"
    שתף ב-Google+

הרשמה