תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    כמו שכולם בפורום הזה יודעים (וכל מי שלא יודע,יודע עכשיו) אני חובב מושבע של משחקי מירוצים. אני מהאנשים האלה שלא צריכים לא משחקי RPG ולא משחקי ספורט ולא כלום. רק משחקי מירוצים איכותיים כמו GT5 למשל.

עכשיו אני בכלל לא חדש בתחום הגיימינג, מגיל 4 אני בעצם משחק והקונסולה הראשונה שלי הייתה PS1 האגדית וכמובן עבר המון זמן וגם דיי הרבה קונסולות.

בעצם כמעט כל בקונסולות שכולנו מכירים(בזמנים האלה) שהם :WII,X360,PSP,PS3,PS VITA

והPS2. ואיתם כמובן שיחקתי במה שאני הכי אוהב וזה משחקי מרוצים. אבל ככל שהזמן עבר ככה

הכיף שלי נעלם. אני זוכר את עצמי משחק ב GT2 וCTR וזה היה הדבר הכי כיף שהיה לי, יותר מכל משחק ששיחקתי בדור הנוכחי.

אז באה הPS2 שגם לה היו משחקים נהדרים. GT3 היה משחק כיף ומטורף,כמעט כל NFS ששיחקתי היה כיף(UNDERGROUND-CABON) וכמובן BURNOUT שזה היה השיא של הכיף.

אני עדיין זוכר את איך שאני ואח שלי שיחקנו בGT4 עד 4 בלילה ביחד כי זה פשוט היה כיף. מירוץ אחרי
    מירוץ וזה לא ניגמר. פשוט כיף טהור. ואחרי שאני והוא סיימנו את (GT4(80% וזה היה כמעט שנה

אחרי התחלנו לפנטז על איך שאנחנו נשחק שוב בGT5 עם גרפיקה מעולה אבל משחקיות זהה וכפית.

5 שנים עברו מאז,וסוף סוף יצא GT5 שהוא משחק מטורף מבחינת תוכן אבל משהו קרה,בזמן שאח

שלי נהנה מכל שניה מהמשחק אני קיבלתי את זה בצורה שונה,המשחק כבר לא כיף כמו פעם. כלומר

הוא לא משעמם אבל הוא לא מושך אותך לשחק בו. אני אפילו זוכר שהיה פעם אחת שנרדמתי(!) בזמן המירוץ.

אני ממש יצאתי מאוכזב אם להגיד את האמת כי אחרי 5 שנים זה הכיף הזה נעלם. עכשיו אני מודה

בזאת שראיתי המון אנשים שאומרים "פורצה 3/4 הוא באמת משחק שכיף לשחק בו". אני היתלהבתי
    אם אח שלי וקנינו אקס בוקס. ואני רוצה לאשר את זה ב100% עכשיו שפורצה הוא בדיוק אותה

הרגשה כמו GT5. אותו דבר. אז כאן באה השאלה שלי? איפה הכיף של פעם? נכון יש משחקים שהם

צדיקים כמו בורנאוט פאראדיס וNFS HOT PURSUIT ששניהם אגב המשחקים הכי כפים ששיחקתי

ביחד עם הדמו של DIRT SHOWDOWN אבל הם מיעוט. אני מאוד מתגעגע לימים האלה שמשחקי

מירוצים היו כפים. אני כיום לא יכול לשחק במשחק כמו פורצה 4 ליותר מ10 דקות כי הוא משעמם.

לעומת זאת את NFS אני מעביר מעל ל100 שעות(!). אוליי הבעיה היא אצלי שאני פשוט משחק

ביותר מדיי משחקים כאלה
    אבל לדעתי זה פשוט בגלל שהם לא כפים כמו פעם והכל בגלל המירוץ למשחק שיותר ריאליסטי..

אני מאוד מקווה שהמשחקים הבאים יהיו כפים כמו למשל DIRT 3 שאני מאוד נהנה ממנו או NFS HP.

ולעומת זאת בכל פעם שאני משחק בפורצה 4 או GT5 אני כל פעם שאול את עצמי:"איפה הכיף שהיה להם?"

אני מאוד ישמח אם תשתפו את דעתכם גם אם אתם לא פריקים של מרוצים כמוני.

הצטרף בתאריך
    08.04.2012
    פעם ללא ספק אהבתי יותר משחקי מרוצים אבל היום יש משחקים אחרים שאני מעדיף לשחק בהם.
    בכל זאת, בדור הקודם (PS2) אהבתי מאד את NFS MW (אחד ממשחקי המירוצים היותר טובים ששיחקתי בו), גם NFS U2 היה פנטסטי, אבל שיחקתי גם במשחקי מירוצים פחות רציניים כמו CRASH TTR וJAK X והם דווקא היו כיפיים, ניסיתי את GT4 אבל הוא פשוט לא בשבילי מכיוון שהמשחק הזה הוא לא משחק מירוצים אלא הוא סימולטור נהיגה.
    וגם היה עוד משחק שמאד נהנתי לשחק בו עם חברים בזמנו, נראה לי קראו לו Flatout 2 או משהו בסגנון (היו שם מיניגיימס מטורפים).
    היום מתוך ה40 ומשהו משחקים שיש לי רק שניים הם משחקי מירוצים, BURNOUT PARADISE האגדי (היה אחד המשחקים הראשונים ששיחקתי בו בPS3 ונהנתי ממנו בטירוף, הוא גם היה המשחק הראשון שבאמת התנסתי בו באונליין נגד ועם אנשים אחרים) וMIDNIGHT CLUB LA ששיחקתי בו קצת פה ושם (משחק מעולה!).
    אני חושב שהסיבות העיקריות שבגללן אני כמעט ולא משחק במשחקי מירוצים הן:
    1) הבעיה של הדור הזה, היא פשוט שיש יותר מדי משחקים טובים לשחק בהם, אז צריך לוותר על חלק.
    2) העניין של האונליין שלא היה קיים כשאני שיחקתי בPS2 (לפחות בשבילי), היום אני "מבזבז" הרבה זמן על אונליין, וזה בא על חשבון לשחק במשחקים אחרים.
    אני הייתי שמח לשחק בNFS HP אבל אני לא רואה את עצמי מספיק לעשות את זה...
    %20[/IMG]

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי P.Scholes
    פעם ללא ספק אהבתי יותר משחקי מרוצים אבל היום יש משחקים אחרים שאני מעדיף לשחק בהם.
    בכל זאת, בדור הקודם (PS2) אהבתי מאד את NFS MW (אחד ממשחקי המירוצים היותר טובים ששיחקתי בו), גם NFS U2 היה פנטסטי, אבל שיחקתי גם במשחקי מירוצים פחות רציניים כמו CRASH TTR וJAK X והם דווקא היו כיפיים, ניסיתי את GT4 אבל הוא פשוט לא בשבילי מכיוון שהמשחק הזה הוא לא משחק מירוצים אלא הוא סימולטור נהיגה.
    וגם היה עוד משחק שמאד נהנתי לשחק בו עם חברים בזמנו, נראה לי קראו לו Flatout 2 או משהו בסגנון (היו שם מיניגיימס מטורפים).
    היום מתוך ה40 ומשהו משחקים שיש לי רק שניים הם משחקי מירוצים, BURNOUT PARADISE האגדי (היה אחד המשחקים הראשונים ששיחקתי בו בPS3 ונהנתי ממנו בטירוף, הוא גם היה המשחק הראשון שבאמת התנסתי בו באונליין נגד ועם אנשים אחרים) וMIDNIGHT CLUB LA ששיחקתי בו קצת פה ושם (משחק מעולה!).
    אני חושב שהסיבות העיקריות שבגללן אני כמעט ולא משחק במשחקי מירוצים הן:
    1) הבעיה של הדור הזה, היא פשוט שיש יותר מדי משחקים טובים לשחק בהם, אז צריך לוותר על חלק.
    2) העניין של האונליין שלא היה קיים כשאני שיחקתי בPS2 (לפחות בשבילי), היום אני "מבזבז" הרבה זמן על אונליין, וזה בא על חשבון לשחק במשחקים אחרים.
    אני הייתי שמח לשחק בNFS HP אבל אני לא רואה את עצמי מספיק לעשות את זה...
    מסכים איתך ואין כזה דבר משחק מירוצים לא רציני. CNK(לPS2) וJAK X היו משחקים מעולים. אגב אם אתה רוצה משחק מאוד כיף אז זה רק NFS HP. הוא מאוד זול היום והוא שווה את זה

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    אף פעם לא אהבתי יותר מדיי מירוצים . אפילו דיי שנאתי [באופן מאוד אירוני כי אני מעוחלה בהם ]

אבל אני זוכר אייזה משחק מירוצים שאהבתי... לא זוכר רק את השם שלו

מתן אני מציעה לך לפתוח את הדיון לכל סוגיי הז'אנרים. זה בטוח ישפר אותו
    may the odds be Ever in your Favor

!

הצטרף בתאריך
    08.04.2012
    נכתב במקור על ידי matan1000
    מסכים איתך ואין כזה דבר משחק מירוצים לא רציני. CNK(לPS2) וJAK X היו משחקים מעולים. אגב אם אתה רוצה משחק מאוד כיף אז זה רק NFS HP. הוא מאוד זול היום והוא שווה את זה
    CNK?
    %20[/IMG]

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי P.Scholes
    CNK?
    CRASH NITRO KART. המשחק המרוצים הראשון של קראש לPS2

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    לפי מה שאני מבין מההודעה שלך זה לא שהם נהיו פחות כפיים, אלא שהם פשוט יותר ריאליסטים ואתה פחות אוהב את זה. כמו שמארת אתה נהנה יותר מNFS וברנאווט שהם ארקיידים יותר, מאשר GT ופורצה שהם סימולטורים.

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי solid_snape88
    לפי מה שאני מבין מההודעה שלך זה לא שהם נהיו פחות כפיים, אלא שהם פשוט יותר ריאליסטים ואתה פחות אוהב את זה. כמו שמארת אתה נהנה יותר מNFS וברנאווט שהם ארקיידים יותר, מאשר GT ופורצה שהם סימולטורים.
    לא הבנת אותי. אני חולה על סידרת גראן טוריזמו. אני שיחקתי בכמעו כל משחק בסדרה הזאת ושיחקתי בה המון. אבל GT5 הוא שונה לי כזה. לא יודע איך להסביר את זה. פורצה אותו דבר. זה לא ששיחקתי בו 10 דקות. רשום לי כבר 40 שעות במשחק כן...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מאז ומתמיד המשחק מירוץ שהכי אהבתי היה NFS High Stakes, היה בו הרגשה שלא הרגשתי מאז ועד היום במשחק מירוץ. אני חושב שהבעיה העיקרית היום היא שמנסים לעשות כל כך הרבה גימיקים שמפספסים את המשחק מירוץ. בNFS פעם היית משחק מירוץ שוב ושוב עד שהיה לך מדלית זהב ואז היית ממשיך למירוץ הבא. היית משחק כל מסלול כל כך הרבה פעמים עד שקבלת זהב שהיית לומד אותו בעל פה ועושה RESTART שוב ושוב עד שהיית מסיים אותו. בצורה מסויימת זה מזכיר דווקא את Angry birds, כל עניין ה"לשחק שוב ושוב עד שיש לי שלושה כוכבים" די נעלם מעולם המירוץ והמקום היחיד שבו זה עדין בערך קיים זה משחקים כמו GT ופורצה אבל הם ראליסטים, לא מטורפים וכיפיים כמו BURNOUT למשל.

אם משחקי מירוץ היו מתרחקים משטויות כמו עולם פתוח (BURNOUT, אפילו לא היה לו אופציה לRESTART למירוץ כשהוא יצא ואחרי זה כשיצא הפאטצ' כל RESTART לקח המון זמן, אסור גדול במשחק שבו אתה עושה הרבה RESTART ומנסה לשפר תוצאה יותר ויותר) ועלילות הזויות אולי הם היו נזכרים במה שעשה מאז ומתמיד משחקי מירוץ כיפים, מסלולים טובים עם אתגרים שמאפשרים לך לנסות לשפר את התוצאה שלך שוב ושב.

הצטרף בתאריך
    07.09.2010
    אני גם חובב גדול מאוד של משחקי מירוצים, גדול מאוד אפילו.
    לגבי המשחקים של פעם- לא יודע, אבל עד לפני כמה שנים לא הייתי חובב כזה גדול של משחקי מרוצים, התחלתי לאהוב את זה רק ב-4-5 שנים האחרונות (מאז דירט הראשון) ומאז התמכרתי.
    דווקא המשחקי מירוצים של פעם שיעממו אותי, הגיימפליי היה רובוטי, לא היה ממש AI, בקושי היה מוזיקה וזה לא הלהיב אותי במיוחד. וגם אולי זה רק אני אבל הכל היה פשוט כזה, היית נכנס למשחק, Start game ומתחיל את המירוץ, כיום יש כ"כ הרבה אפשרויות וגיוון שמשפרים את חווית המשחק.
    יכול להיות שאם עכשיו אראה משחק מירוצים ששיחקתי לפני 15 שנה אני יתלהב בגלל הנוסטלגיה, אבל לא בגלל שהוא יותר טוב ממה שיש כיום.

אבל בכל מקרה לגבי מה שציינת, אם השתעממת מפורזה 4 אתה כנראה מאלה שאוהבים משחקים ארקיידים כאלה סטייל Flatout, Burnout וכדומה... פורזה משחק מדהים בתכלס שיכול לשעמם את אלה שאוהבים יותר אקשן.
    נערך לאחרונה על ידי Sudden_Hitman; 06.05.2012 בשעה 02:35.

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Sudden_Hitman
    אני גם חובב גדול מאוד של משחקי מירוצים, גדול מאוד אפילו.
    לגבי המשחקים של פעם- לא יודע, אבל עד לפני כמה שנים לא הייתי חובב כזה גדול של משחקי מרוצים, התחלתי לאהוב את זה רק ב-4-5 שנים האחרונות (מאז דירט הראשון) ומאז התמכרתי.
    דווקא המשחקי מירוצים של פעם שיעממו אותי, הגיימפליי היה רובוטי, לא היה ממש AI, בקושי היה מוזיקה וזה לא הלהיב אותי במיוחד. וגם אולי זה רק אני אבל הכל היה פשוט כזה, היית נכנס למשחק, Start game ומתחיל את המירוץ, כיום יש כ"כ הרבה אפשרויות וגיוון שמשפרים את חווית המשחק.
    יכול להיות שאם עכשיו אראה משחק מירוצים ששיחקתי לפני 15 שנה אני יתלהב בגלל הנוסטלגיה, אבל לא בגלל שהוא יותר טוב ממה שיש כיום.

אבל בכל מקרה לגבי מה שציינת, אם השתעממת מפורזה 4 אתה כנראה מאלה שאוהבים משחקים ארקיידים כאלה סטייל Flatout, Burnout וכדומה... פורזה משחק מדהים בתכלס שיכול לשעמם את אלה שאוהבים יותר אקשן.
    שוב לקח לי זמן זמן עד שהגעתי למצבים האלהץ בפורצה רשום לי כבר 62 שעות משחק. בGT5 רשום לי 70 שעות משחק. זה פשוט שהם לא מרגישים מהנים ונותנים לך רצון להמשיך. פורצה 4 הוא המשחק הכי אין סופי שראיתי אי פעם וGT5 היה קצר מדי ביחד עם הפעמיים של מירוץ 24 שעות

הצטרף בתאריך
    08.04.2012
    מתן, הדיון הזה נתן לי "השראה" לחזור ולשחק בMIDNIGHT CLUB LA, תודה!
    %20[/IMG]

הרשמה